kuz

3

@neutrealnykibic Łukasza obserwuję od czasów jak miał 100 polubień na facebooku. :) Tylko Jego informacjami się posiłkuję w każdym temacie.

kuz

5

Wszyscy się śmieli z Carrico, że przechodzi do Chin, konkretniej do Wuhan, a okazuję się, że tam będzie teraz bezpieczniej niż w Europie. :)

kuz

0

@nieprzysiadalnosc Ja muzyczny, 3 klientów dziennie, ale muszę dojechać tramwajem/autobusem, przyjmować kasę itp. Firma by nie upadła a ryzyko jest.

kuz

0

@Uukasz_93 I to jest informacja, która mnie osobiście trochę przeraziła. W krytycznym stanie jest 16 latek... Podejrzewam, że i tak te młodsze osoby muszą na coś chorować tj. cukrzyca czy tarczyca albo jakieś nowotwory.

kuz

0

@codemat PC, battlenet.

kuz

0

@PanPatrykk W najnowszą, ma fajny klimat starego coda mw i mw2.

kuz

119

Ronaldo udostępnił za darmo swoje hotele w Portugalii żeby leczyć w nich zakażonych. Do tego będzie opłacał pensję personelu i lekarzy. Co jak co ale szacunek się należy.

kuz

0

@codemat Gramy w coda, i modlę się, żeby zamknęli mój sklep w poniedziałek. :)

kuz

1

@MichalZZZ 13 osób w Polsce wyzdrowiało, Unia przeznaczy 5 MLD (najwięcej w Europie) na pomoc Polsce w walce z wirusem. To takie dwie informacje dnia.

kuz

0

@Uukasz_93 Z jednej strony człowiek chce mieć wolne i nie wyłazić z domu, a z drugiej boi się o brak funduszy na życie. Dramatyczna i ciężka sytuacja, ale miejmy nadzieję, że jak najwięcej sklepów i innych zamkną i po tych dwóch tygodniach sytuacja się polepszy. Rząd może znajdzie sposób na rekompensatę tym na zleceniach.

kuz

1

@darek60 dramat, aktorzy grają jak w trudnych sprawach, teksty płytkie jak kałuża, do tego aktorka grająca policjantkę bardzo denerwująca wręcz żenująca. Fabuła fajna ale cala obsada do wymiany.

kuz

0

Jest ktoś kto pyka sam w warzone a chciałby pograć z kimś? Może zrobimy ekipkę 3 osób i by się od razu lepiej grało? :) Jak coś to zapraszam do kontaktu! Gram na PC ale jest to multiplatformówka więc osoby z konsolami też zapraszam.

kuz

4

@PaulFCB Oooo Paaanie, biere! 10/10

kuz

0

@koksik2700 Dosłownie przed chwilą się skończyło. Premier, Prezes PLL LOT oraz Minister Zdrowia.

kuz

4

@Kamil6 Świetnie sobie radzi nasz rząd. Odważne i pewne decyzje, bez czekania do ostatniej chwili. Bardzo zdobyli w moich oczach. @Qlewer Minister zdrowia bardzo fajnie, bo uspokoił naród. Mówił pewnie i z przekonaniem, że damy sobie radę z wirusem, a to ogranicza panikę.

kuz

7

Jak widzę Morawieckiego posranego ze strachu jak przemawia do narodu, to współczuję mu w tej sytuacji. Tak jak go nie lubię to teraz ma na głowie bardzo trudne decyzje.

kuz

5

@Pilka_jest_okragla Może go używać jako konia :DD

kuz

0



Jak ktoś tam na górze zobaczy jeszcze parę takich filmików, to ten wirus będzie jeszcze silniejszy... I chyba słusznie.

kuz

13

@Suzu Powinieneś go zatrzymać w domu i sam pojechać bo potrzebne dla Niego rzeczy.

kuz

0

@Bykunn Moja póki co też otwarta, klientów nie ma (3-4 osoby dziennie), sklep generuje większe koszta niż przychody, muszę dojechać komunikacją co z chęcią bym odpuścił na najbliższe parę dni... Jedyna wiara w rządzie, że te zakazy będą obejmowały większą liczbę sklepów, nawet poza galeriami. @Stoiczkow Lepiej zamknąć na dwa tygodnie, niż potem zamykać na parę miesięcy jak zakażonych będziemy liczyć w tysiącach. Straty i tak będą, a mogą być dużo mniejsze jeżeli zrobi się to wcześniej.

kuz

2

Tak naprawdę ten okres pokaże, która firma dba o pracowników a która liczy tylko siano i nic nie jest ważniejsze... Niektórzy zamykają wszystkie sklepy jak np. MediaMarkt, ale np. taki NEONET zamyka się tylko w galeriach bo tak mogą... Dramat.

kuz

2

@Transu96 Nairobi wygląda jak sprzątaczka z gimnazjum, która nie myję włosów i nakłada na Siebie milion ton makijażu. Albo taka Grażyna z warzywniaka.

kuz

6

@ShinobiQWE Teraz powinno się zamknąć wszystko oprócz aptek i sklepów spożywczych (zostawić je z jak najmniejszą obsadą). Straty będą przez miesiąc, a jak nie pozamykają to potem te straty mogą liczyć przez 3 miesiące jak zaczną padać tysięczne liczby zakażonych.

kuz

14

@IronSanHybrid Wiedzą co puszczać... zamiast dać w TV króla lwa albo jakiegoś innego Pinokio to jeszcze bardziej poszerzają panikę. Eh.

kuz

1

@Mihcim Nawet nie artykuł, a jakaś informacja na żółto nad La Ramblą. Zawsze warto takie inicjatywy wdrażać. :) Popieram w pełni!

kuz

6

@barcafan9512 No to pierwsi pójdą do gleby. To jest selekcja naturalna, jakkolwiek to zabrzmi.

kuz

5

@Dzemix111 skąd wyliczyłeś 50% szans?

kuz

20

@godlike Bo ze strachu panuje sraczka w kraju.

kuz

4

@Hubertusk Zobaczyłem "sygnalistka kontroli umysłu" i od razu wyłączyłem.

kuz

0

@DonAndresFCB żeby tylko w piłkę, przy tym co się dzieje to wszystko zostanie dosłownie sparaliżowane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?