Skoro serio się upierają, że nie chcą obniżyć pensji to chyba ich pogięło i to zdrowo. Świat stoi w kryzysie, kluby piłkarskie też, chyba będą mieli za co przeżyć przez te kilka miesięcy?
@JimMorrisonFCB Niby tak, ale im wcześniej wykryją wirusa tym większe szanse, że za dwa tygodnie nie umrze spora liczba ludzi, bo będą mogli ich hospitalizować. Jak wiemy czasami w 4 dni potrafi człowieka przydusić, a wtedy jest już za późno. Szczególnie u starszych.
@Jackazz Wszelkie placówki medyczne to teraz wylęgarnia wirusów, lepiej zostać w domu jeżeli nie umierasz albo możesz spokojnie żyć bez wizyty, to tylko od Ciebie zależy.
@Kubusek^^ NIE. Po co ludzie stwarzacie takie problemy? Kogo obchodzi na jakich warunkach jesteś? Pracujsz to pracujesz, więc musisz wyjść. Chodzi o tych idiotów co snują się po mieście bez sensu i chodzą po sklepach żeby oglądać a nie kupować albo spacerują grupkami jak lemingi.
@damian16161212 Ciężko powiedzieć, co będzie w lipcu. Nawet naukowcy nie wiedzą jak się sytuacja wyklaruje, ale jeżeli czym prędzej zamkną jak najwięcej ludzi w domach to zachorowania będą maleć.
@damian16161212 Chiny myślę, że za miesiąc wrócą do życia, przynajmniej połowicznie. Ale u nich zastosowano od razu rygor jakiego w Europie nie da się zastosować, więc u nas raczej całe wakacje potrwa.
@Aleksy1986 Ale co dalej? Uważasz, że organizowanie wyborów w trakcie epidemii to mądre posunięcie? :) Wydadzą kupę kasy na organizację a i tak będzie mniej niż 50% i unieważnią.
@msmsms Bitwy wyglądały tak, że 500 osób jechało na 500 osób i była jedna wielka rzeźnia. Na koniec zostawały pojedyńcze jednostki albo któraś ze stron się wycofywała, więc nie, nie chciałbym skończyć z mieczem w klacie na pierwszej linii.
@DanielOOL Ronaldo od jakiegoś czasu jest lisem pola karnego, nie drybluje już tak dużo i nie kreuje gry (chociaż on rzadko ją kreował). Messi nie jest typem takiego piłkarza i raczej nigdy nie będzie. @Bartek22 Tak jest, sprzedajmy gościa po jednym sezonie w klubie bo cała drużyna gra piach, jest w rozsypce i zarząd nie ogarnia. Griezmann i tak daje tyle ile może, liczby jak na formę i sytuację w klubie go bronią.
@DanielOOL Za 3 lata Messi będzie miał 36 lat. Wątpię, że pogra jeszcze 3 sezony, przynajmniej na tej pozycji i w takiej dynamice jak teraz. A to, że mamy starą kadrę i w wieku 32 lat zawodnik będzie kluczowym to wina zarządu i tyle.
Griezmann teraz nie jest mocno potrzebny bo nie ma dla Niego pozycji w przypadku powrotu Suareza, ale pomyślcie, że niedługo Messi będzie musiał odejść/zakończyć karierę, a wtedy Antoś będzie jednym z ważniejszych zawodników .
1
@matirix20 A co to za różnica? Już bez przesady, że 70% czy 50% zrobi im różnicę... zarabiają miliony...
17
Skoro serio się upierają, że nie chcą obniżyć pensji to chyba ich pogięło i to zdrowo. Świat stoi w kryzysie, kluby piłkarskie też, chyba będą mieli za co przeżyć przez te kilka miesięcy?
0
@JimMorrisonFCB Niby tak, ale im wcześniej wykryją wirusa tym większe szanse, że za dwa tygodnie nie umrze spora liczba ludzi, bo będą mogli ich hospitalizować. Jak wiemy czasami w 4 dni potrafi człowieka przydusić, a wtedy jest już za późno. Szczególnie u starszych.
0
@MarioVeB! No i te statystyki zarażonych u nas to 150 osób dziennie, a gdyby robili więcej testów to analogicznie szło by w tysiącach.
1
@Kamil92 ~150 (15 znaków)
0
@TheNekro94 Pierwsze litery nazwiska, podobnie jak Kazimierczak biegał kiedyś z "kaz" na koszulce. :)
1
@Jackazz Wszelkie placówki medyczne to teraz wylęgarnia wirusów, lepiej zostać w domu jeżeli nie umierasz albo możesz spokojnie żyć bez wizyty, to tylko od Ciebie zależy.
9
@Kubusek^^ NIE. Po co ludzie stwarzacie takie problemy? Kogo obchodzi na jakich warunkach jesteś? Pracujsz to pracujesz, więc musisz wyjść. Chodzi o tych idiotów co snują się po mieście bez sensu i chodzą po sklepach żeby oglądać a nie kupować albo spacerują grupkami jak lemingi.
0
@damian16161212 Ciężko powiedzieć, co będzie w lipcu. Nawet naukowcy nie wiedzą jak się sytuacja wyklaruje, ale jeżeli czym prędzej zamkną jak najwięcej ludzi w domach to zachorowania będą maleć.
0
@damian16161212 Chiny myślę, że za miesiąc wrócą do życia, przynajmniej połowicznie. Ale u nich zastosowano od razu rygor jakiego w Europie nie da się zastosować, więc u nas raczej całe wakacje potrwa.
2
@patry295 Przypudrować nosek? :D Podobno mówili na nią "córka piekarza" :DD
0
@AnnaMarianna Z profilu wygląda jak Pepe xDDD
3
@Aleksy1986 Ale co dalej? Uważasz, że organizowanie wyborów w trakcie epidemii to mądre posunięcie? :) Wydadzą kupę kasy na organizację a i tak będzie mniej niż 50% i unieważnią.
0
@msmsms Bitwy wyglądały tak, że 500 osób jechało na 500 osób i była jedna wielka rzeźnia. Na koniec zostawały pojedyńcze jednostki albo któraś ze stron się wycofywała, więc nie, nie chciałbym skończyć z mieczem w klacie na pierwszej linii.
1
@AmigoBlancos Stan wyjątkowy to kwestia czasu :) W końcu się PiS ugnie z tymi wyborami i go ogłoszą.
1
@TheMugShot Chyba Łesli. Najbliżej CR'a i Messiego był.
1
@Kubox oby miały ciepły dom i mądrych, kochających właścicieli, rozłąkę wtedy na pewno szybko zapomną mordo! ;)
2
@zawsze_barca sam się zdziwiłem, że tzytzgi pokazali w takiej produkcji, ogólnie film nie wyszedł źle. :D
3
@Chwytliwy Giroud do Barcelony, 9 której potrzebujemy...
3
@DanielOOL Ronaldo od jakiegoś czasu jest lisem pola karnego, nie drybluje już tak dużo i nie kreuje gry (chociaż on rzadko ją kreował). Messi nie jest typem takiego piłkarza i raczej nigdy nie będzie. @Bartek22 Tak jest, sprzedajmy gościa po jednym sezonie w klubie bo cała drużyna gra piach, jest w rozsypce i zarząd nie ogarnia. Griezmann i tak daje tyle ile może, liczby jak na formę i sytuację w klubie go bronią.
0
@cat_r37 Bramki w eliminacjach strzela, agenturą się zajmuje. Człowiek orkiestra ten Zahavi.
2
@DanielOOL Za 3 lata Messi będzie miał 36 lat. Wątpię, że pogra jeszcze 3 sezony, przynajmniej na tej pozycji i w takiej dynamice jak teraz. A to, że mamy starą kadrę i w wieku 32 lat zawodnik będzie kluczowym to wina zarządu i tyle.
0
Griezmann teraz nie jest mocno potrzebny bo nie ma dla Niego pozycji w przypadku powrotu Suareza, ale pomyślcie, że niedługo Messi będzie musiał odejść/zakończyć karierę, a wtedy Antoś będzie jednym z ważniejszych zawodników .
3
@BarcaInfo Neymar też był na promocji z tego co pamiętam, każdy pisał, że nie odejdzie bo przecież zdjęcia robił a tu cyk :D
2
@IronSanHybrid Ostatnio oglądałem wszystkie filmy Rockiego bo na TVP puszczali, robię co to parę lat i chyba znowu obejrzę! :P
0
@Damian11 Akurat zawodnicy są aktualizowani w miarę na bieżąco, bo oni nie mają kontraktów z KONAMI.
0
@kielon93 Ale jaką symulację, skoro przeciwnikiem Roberto miał być gracz? :D
1
@Jordi10 Z tych co wymieniłeś to tylko Thiago coś tam pogrywa, chociaż w tamtym okresie był szklanką i przez większość czasu w Bayernie też.
0
Granada gra z Realem. Myślę, że więcej szans ma Asensio w FIFIE niż Real w prawdziwym meczu z Granadą. :P
2
@Sawik_10 Spacerować samemu sobie możesz, a nawet z psem. 3 rundy wokół bloku i do domu a nie spacer po starówce czy zatłoczonych lasach miejskich.