kuz

0

@darek60 Z Nikosia to pół filmu bym musiał wrzucić :P

kuz

38

@NeroTFP Według rankingu whoscored Leo Messi miał większy rating od Ronaldo w każdej rundzie playoff. Gole golami, sami wiemy, że większość z nich to po prostu geniusz w polu karnym i znalezienie się tam gdzie trzeba oraz wykorzystane jedenastki. Messi strzela, asystuje, kreuje, drybluje... z resztą po co ja to piszę, każdy kto ogląda, wie.

kuz

44

@NeroTFP Najlepszym strzelcem jest, ale zawodnikiem nie. Nie myl pojęć.

kuz

1

@Hiacynk Razem poniesiemy koszyczek!

kuz

0

Pod przykrywką koronawirusa w klubie dzieją się takie rzeczy, że do okienka transferowego może zostać roz**bany od wewnątrz.

kuz

0

@karlu105 Te, które Tobie się najbardziej podobają. :)

kuz

5

@IronSanHybrid Czekam tego dnia, aż ktoś lub coś kiedyś temu Kaczorowi przykręci śrubę, utrze nosa albo jak kto woli... Po prostu przekona się jak to jest być potraktowanym sprawiedliwie.

kuz

8

@karlu105 Najbrzydsze buty świata

kuz

11

@itmustbejoke Dembele w meczu z Live? Jaki wpływ? Wtedy na Anfield by nam wcisnęli jeszcze jedną albo dwie jakby było trzeba, przecież my tam nie istnieliśmy.

kuz

0

@Hiacynk WON ZAJENTE

kuz

0

@ArdoFCB No właśnie, napisałem jak robi moja rodzina a Ty piszesz, że NIE, MIĘSO JE SIĘ PO LITURGII. Wiem o tym, u mnie tradycja jest inna.

kuz

0

@ArdoFCB Jesteś jakimś moim zaginionym bratem, że wiesz jak jest u mnie w rodzinie? :D

kuz

8

@BarcaInfo Bandyci wychowywani już od zarania dziejów :)

kuz

3

@barcafan9512 Z reguły u mnie po święcące już można jeść mięso i pić alko. Od zawsze taka tradycja była, że po powrocie z kościoła wjeżdżała wędzonka i kielonek.

kuz

0

@badej60 No tak jak wspomniałem, np. czerwo dla Abidala to był śmiech na sali, plus jeszcze kilka decyzji. Szkoda, bo odbiło się mocno na autorytecie Pep Teamu.

kuz

8

@Hushovt Co jak co, ale Chelsea - Barcelona to był jeden wielki przekręt albo nieudolność sędziego, w obie strony z trochę większą przewagą Barcy... niestety.

kuz

2

@IronSanHybrid Ale można powiedzieć skąd się jedzie, po co i dlaczego i odmówić mandatu, jechać dalej i nie nagrywać filmiku. Po co takie pyskowanie i cwaniactwo? Błazen i tyle.

kuz

2

@IronSanHybrid I po co takie cwaniakowanie? Policjant słusznie mówi, mógł w Skierniewicach jechać do sklepu a nie do Łodzi. Ewidentnie jechał w jakiejś innej, mało ważnej sprawie i zaczął cwaniakować. HATFU przez takich ludzi Policja ma więcej niepotrzebnej roboty...

kuz

0

@4drian0 Niby tak, ale skoro w dwa dni powstają haxy to myślę, że za jakiś czas zrobią takie niewykrywalne. Aż się odechciewa nawet spróbować grać.

kuz

2

Gra Valorant wyszła dwa dni temu, a już zbanowano pierwszego cheatera. :) Ale to jest rak gier online, chyba jeden z największych poza Polakami i Rosjanami.

kuz

0

@kielon93 Jak tylko ogarną donację na youtubie, ciekawe czy już nie ogarnęli.

kuz

0

@TheMugShot Zamknięcie wszystkich niepotrzebnych dla codziennego życia firm i instytucji, godzina policyjna oraz zakaz opuszczania domu bez powodu itp.

kuz

1

@budas123023 Napisz coś o LGBT a będziesz miał rekord, o ile moderacja szybciej nie usunie :D

kuz

1

@puyol_presidend5 Raczej nie, sporo tego było a do tego ja nie gotuję i do końca nie wiem co kupić, nawet z listą ;)

kuz

0

@NeroTFP Ja dzisiaj wbiłem też ze swoja narzeczoną do sklepu, podzieliliśmy listę na pół, ja ogarnąłem swoje ona swoje i wyszliśmy. Poszło szybciej, a sama nie dałaby rady tylu toreb przytachać niestety.

kuz

1

@DaPi Mój tata zna na pamięć każdą kwestię. Podobnie w 4 pancernych.

kuz

1

@XaviHeart Ja tam się nie daję nikomu gwałcić :) Chodzę do pracy, do sklepu i tyle. Nie chcę się zarazić więc siedzę w domu na dupie i nie boli mnie, że rząd mówi to czy tamto, akurat chcą dla nas dobrze. Wprowadzenie stanu klęski wiąże się z wielkimi kosztami na jakie nasze państwo jest nieprzygotowane albo bardzo słabo przygotowane. Starsi ludzie tacy już są i to od dawna wiadomo, że to nie młodzież jest niekulturalna i nieogarnięta, tylko właśnie mohery.

kuz

0

@panczo Przeciwwirusowa maseczka?

kuz

0

@PJ1985 Rozumiem i wiem, do mnie też policja czepiała się, że przechodzę 10 metrów przez park do pracy, grzecznie powiedziałem, że idę do pracy i tyle. Nie rzucałem się, nie strzelałem paragrafami. Panowie wytłumaczyli bo taka jest ich robota.

kuz

8

@PJ1985 No i po takich właśnie namowach, kilku "mądrych" sobie wyjdzie, będzie się kłóciło z policją i nagrywało filmiki do sieci jaka to policja jest "komunistyczna". Nie lepiej po prostu dla świętego spokoju siedzieć w domu na dupie i przeczekać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?