Lepsze źródła podały, że nie przewiduje się już ruchów w Barcelonie, więc pewnie nic nie będzie. Chyba, że jakiś nieoczekiwany zwrot akcji, gołąb z Paryża doleciał czy coś.
Czyli De Jong to nasz nowy skrzydłowy? :) Its ok. Mamy teraz zespół z jednym podstawowym skrzydłowym, którym jest Messi. Wypychani na siłę De Jong czy Griezmann to będzie klapa jak z Cou. I jeszcze ten trener... Najlepiej chyba się hibernować do lata.
Swoją drogą u nas i tak to wygląda dobrze, nie chciałbym być teraz kibicem Realu, jeżeli u nich do końca okienka nic się nie zmieni. My wzmocniliśmy każdą formację a oni mają samych skrzydłowych i Jovica, który kopie się po czole póki co. Jedyny dobry transfer to ten cały Mendy.
0
@bartoszekkk Mogą to obrócić w grę słów bez problemu.
0
Te chłopaki w studiu ElChiriguito to siedzą na komputerach a dodatkowo wertują wszystko w telefonach :D
0
@sidzej Ja tam się szykowałem na taką rozrywkę na wieczór, że plota będzie goniła plotę im bliżej do północy.
0
@lexyy86 Tak, dokładnie ten.
1
Correia nowym zawodnikiem Valencii. To co, Rodrigo do nas?
2
Twardo podają, że Barca domknie transfer a nie Barca B. Chociaż będzie co robić do północy. :D
1
@marcin000019 Np. można odpaść z LM po wygranej 3-0 :D Nie ma rzeczy niemożliwych.
0
@BarcaInfo Nie psuj zabawy! :P
1
Lepsze źródła podały, że nie przewiduje się już ruchów w Barcelonie, więc pewnie nic nie będzie. Chyba, że jakiś nieoczekiwany zwrot akcji, gołąb z Paryża doleciał czy coś.
0
Albo wyciągniemy Fernandesa sprzed nosa Perezowi :D Wtedy by jaja były.
1
@KamQiX ElChiringuito to szajs, ale Domenech już trochę lepsze źródło.
12
@Barcelismo Valedraenas podobno ma zostać ogłoszony oficjalnym opiekunem Jeleni Katalońskich, bo uzbierał ich aż 120 tysięcy.
1
Wszystkie oczy na Domenecha, dotarł do podpisu, który Barca zamknie w ostatnich godzinach [ELChiriguito]
8
Oczekiwana jest jakaś bomba od Domenecha, chodzi o zamknięcie jakiegoś transferu przez Barce! [ElChiringuito]
Macie tak na sam koniec jakby ktoś tęsknił i by mu brakowało. :P
Tu macie transmisję na żywo z ich studia:
2
@SeeleyBooth https://cdn.foxsports.com.br/sites/foxsports-br/files/img/scaled/630x/notes/materia/Rafinha_Alcantara_fala_sobre_o_seu_futuro_Instagram_1280.jpg
Prawy dolny róg, zaraz obok stewarda. Trochę go rozmazało ale jest, potwierdzam.
1
@Volk Romero to Ty zostaw, nigdy nie pisał o niczym oczywistym tylko o negocjacjach, a takie miały miejsce.
0
@jeyx77x Ale wydatki też mają, pamiętaj. Im więcej masz, tym więcej wydajesz. Przecież domy i firmy same się nie utrzymują.
1
@MesQueUnClub96 Valedreanas i Benedito - Tier 100
0
@masq No gdzie, przecież to zaszczyt dla takiego klubu jak Barcelona, że Celta godzi się na ogrywanie Rafinhi :D
0
Myślicie, że w Madrycie mają teraz 3 albo 4 faxy na wszelki wypadek?
1
@MarioVeB! Wyżej, ale to nigdy nie będzie ofensywny lewoskrzydłowy, którego u nas brak od lat, odkąd MVP nie gra.
5
Czyli De Jong to nasz nowy skrzydłowy? :) Its ok. Mamy teraz zespół z jednym podstawowym skrzydłowym, którym jest Messi. Wypychani na siłę De Jong czy Griezmann to będzie klapa jak z Cou. I jeszcze ten trener... Najlepiej chyba się hibernować do lata.
0
Czyli jednak już dziś nic nie będzie, a miałem nadzieję, że nas Barto zaskoczy czymkolwiek.
0
@damianex10 to teraz pożegnanie jednego pana i zamykamy okno.
2
@SkN podobno już nie ma otoczenia Neymara bo wyjechał do Miami i nikt go nie otacza.
0
@MiczenS ale chociaż wzmocnili słabsza formację a nie potroili pozycję xd
2
Swoją drogą u nas i tak to wygląda dobrze, nie chciałbym być teraz kibicem Realu, jeżeli u nich do końca okienka nic się nie zmieni. My wzmocniliśmy każdą formację a oni mają samych skrzydłowych i Jovica, który kopie się po czole póki co. Jedyny dobry transfer to ten cały Mendy.
1
@fajny_football Dokładnie. Za Ivana to Can + 50 mln i dopiero możemy rozmawiać.
0
Mauro już widziany pod biurami PSG. "To będzie długie lato"
0
Po krótkim namyśle, grali zapewne chińską piłką w koszulkach uszytych w Chinach, o butach z Chin nie wspominając. Czego się spodziewaliście?