kuz

0

@bartoszekkk Mogą to obrócić w grę słów bez problemu.

kuz

0

Te chłopaki w studiu ElChiriguito to siedzą na komputerach a dodatkowo wertują wszystko w telefonach :D

kuz

0

@sidzej Ja tam się szykowałem na taką rozrywkę na wieczór, że plota będzie goniła plotę im bliżej do północy.

kuz

0

@lexyy86 Tak, dokładnie ten.

kuz

1

Correia nowym zawodnikiem Valencii. To co, Rodrigo do nas?

kuz

2

Twardo podają, że Barca domknie transfer a nie Barca B. Chociaż będzie co robić do północy. :D

kuz

1

@marcin000019 Np. można odpaść z LM po wygranej 3-0 :D Nie ma rzeczy niemożliwych.

kuz

0

@BarcaInfo Nie psuj zabawy! :P

kuz

1

Lepsze źródła podały, że nie przewiduje się już ruchów w Barcelonie, więc pewnie nic nie będzie. Chyba, że jakiś nieoczekiwany zwrot akcji, gołąb z Paryża doleciał czy coś.

kuz

0

Albo wyciągniemy Fernandesa sprzed nosa Perezowi :D Wtedy by jaja były.

kuz

1

@KamQiX ElChiringuito to szajs, ale Domenech już trochę lepsze źródło.

kuz

12

@Barcelismo Valedraenas podobno ma zostać ogłoszony oficjalnym opiekunem Jeleni Katalońskich, bo uzbierał ich aż 120 tysięcy.

kuz

1

Wszystkie oczy na Domenecha, dotarł do podpisu, który Barca zamknie w ostatnich godzinach [ELChiriguito]

kuz

8

Oczekiwana jest jakaś bomba od Domenecha, chodzi o zamknięcie jakiegoś transferu przez Barce! [ElChiringuito]

Macie tak na sam koniec jakby ktoś tęsknił i by mu brakowało. :P
Tu macie transmisję na żywo z ich studia:


kuz

2

kuz

1

@Volk Romero to Ty zostaw, nigdy nie pisał o niczym oczywistym tylko o negocjacjach, a takie miały miejsce.

kuz

0

@jeyx77x Ale wydatki też mają, pamiętaj. Im więcej masz, tym więcej wydajesz. Przecież domy i firmy same się nie utrzymują.

kuz

1

@MesQueUnClub96 Valedreanas i Benedito - Tier 100

kuz

0

@masq No gdzie, przecież to zaszczyt dla takiego klubu jak Barcelona, że Celta godzi się na ogrywanie Rafinhi :D

kuz

0

Myślicie, że w Madrycie mają teraz 3 albo 4 faxy na wszelki wypadek?

kuz

1

@MarioVeB! Wyżej, ale to nigdy nie będzie ofensywny lewoskrzydłowy, którego u nas brak od lat, odkąd MVP nie gra.

kuz

5

Czyli De Jong to nasz nowy skrzydłowy? :) Its ok. Mamy teraz zespół z jednym podstawowym skrzydłowym, którym jest Messi. Wypychani na siłę De Jong czy Griezmann to będzie klapa jak z Cou. I jeszcze ten trener... Najlepiej chyba się hibernować do lata.

kuz

0

Czyli jednak już dziś nic nie będzie, a miałem nadzieję, że nas Barto zaskoczy czymkolwiek.

kuz

0

@damianex10 to teraz pożegnanie jednego pana i zamykamy okno.

kuz

2

@SkN podobno już nie ma otoczenia Neymara bo wyjechał do Miami i nikt go nie otacza.

kuz

0

@MiczenS ale chociaż wzmocnili słabsza formację a nie potroili pozycję xd

kuz

2

Swoją drogą u nas i tak to wygląda dobrze, nie chciałbym być teraz kibicem Realu, jeżeli u nich do końca okienka nic się nie zmieni. My wzmocniliśmy każdą formację a oni mają samych skrzydłowych i Jovica, który kopie się po czole póki co. Jedyny dobry transfer to ten cały Mendy.

kuz

1

@fajny_football Dokładnie. Za Ivana to Can + 50 mln i dopiero możemy rozmawiać.

kuz

0

Mauro już widziany pod biurami PSG. "To będzie długie lato"

kuz

0

Po krótkim namyśle, grali zapewne chińską piłką w koszulkach uszytych w Chinach, o butach z Chin nie wspominając. Czego się spodziewaliście?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?