kuz

38

@Arkon Niestety większość zwolenników to nałogowi palacze, którzy mają dziury w mózgu od palenia codziennego. Znam kilka takich osób i nie próbujcie wmówić, że zielsko nie robi sieczki w głowie. Fakt, zapalić od czasu do czasu można, ale jak ktoś pali dzień w dzień to nie jest normalny po odstawieniu. Lecznicza marihuana w żaden sposób nie przypomina tej, którą palą Ci wielcy zwolennicy.

kuz

1

@Lincolm Tu działa tylko telefon OJO i wykrzykniki.

kuz

0

@Rewolucja123 Astralis ich zamiecie i nie będzie czego zbierać niestety.

kuz

7

@krzychu1526 A kto to?

kuz

4

Skazani na Shawshank na Polsacie!

kuz

0

@Mario96w No przecież otwarcie powiedział, że miejsce Roberto w tym sezonie jest w środku pola. Nie, nie Michała, tylko boiska.

kuz

1

@Tales_Omletu Tak :D Śmiechłem teraz ino fest

kuz

0

@Coutinho007 To było by totalną głupotą i zakłamaniem Valverde.

kuz

3

#InWagueWeTrust

kuz

1

@Encore Ahhh kiedyś ta Skowrońska to była sztuka :)

kuz

0

@sebasek99 Twoja Twarz Brzmi Znajomo

kuz

3

Fekir co ma za formę, wchodzi i od razu asystuje. Betis będzie miał z chłopa pożytek.

kuz

2

@kibicsportu Interesować interesuje, ale są od tego strony żeby spamować co 2 minuty runda po rundzie i się ekscytować. Dziwię się gościowi już od dawna, bo rozmawia tutaj sam ze sobą a od czasu do czasu ktoś mu odpisze. Takie pokazywanie na siłę, że się czymś jara wcale nie jest takie fajne. Poza tym widziałem, że streamujesz. Nie lepiej by było podać link do streama i tam porozmawiać z tymi, których to interesuje?

kuz

12

@Witekk10 Przygotowanie to jedno, ale ROLA na boisku to drugie. "CHOPAKY PRÓBUJCIE" to nie jest plan na dany mecz.

kuz

0

Jest jakaś La Ramblowa liga Fantasy UCL? :)

kuz

27

Samuel Eto'o ogłosił zakończenie kariery.

kuz

0

@fryteusz Dzisiaj gra Nadal aż do 23:59. Równo o 00:00 będzie grało jutro.

kuz

0

Kadra Brzęczka upada po raz pierwszy.

kuz

0

Zieliński się Messiego naoglądał tylko siatek nie trafia.

kuz

2

@A4ron Tam raczej nie ma ligi :D

kuz

5

San Marino wytrzymało 25 minut bez straty gola z Belgią. Just fact.

kuz

1

@barcelonaLM Do tego zmierzam, drewnianego domku nie przytwierdzisz do ziemi tak jak betonowego zbrojonego fundamentu. Ciężko o wiatr który podniesie kilka ton betonu.

kuz

1

@barcelonaLM Dobry fundament i beton wytrzymają wiele wiele więcej. Co najwyżej tylko dachy musieli by zbierać i tyle. W Polsce przy 100 km/h zrywa dachy i drzewa. U nas ogólnie taki wiatr to już tragedia a tam 100 km/h to norma.

kuz

2

@barcelonaLM Największym błędem jest stawianie domków z papieru... W Polsce też przychodzi na to moda, bo taniej. Gdyby mieli domy murowane i betonowe to by do takich tragedii nie dochodziło. Może pozrywało by dachy ale na tym by się skończyło.

kuz

0

@Aaron10 Na pierwszy rzut nie zachwyca, jak domowa. Ale na piłkarzach w meczu może być całkiem inaczej, tak samo jak z domową. :)

kuz

1

@MXFCB Ale coś musi być na rzeczy, i nawet taki głupi onet zauważy. Przecież sadzanie Rakitica 3 mecze z rzędu, ogrywanie Fatiego i Pereza, wystawianie De Jonga od początku w każdym meczu i eksperymentowanie ze środkiem pola na czele z Roberto i Alenią to jest krok do przodu. Musiał dostać jakieś ultimatum czy coś w tym stylu.

kuz

31

@zodiak_10 i cyk, Alba bez kontuzji a tych dwóch się leczą. Mastermind.

kuz

0

@damianex10 O kurde bogu, mam oliwki w lodówce a tak się zastanawiałem co pojeść, dzięki!

kuz

2

@4drian0 No to bardziej lider, a nie gwiazda. Chociaż Buffon był kapitanem bardziej a nie liderem. Liderem był Chiellini.

kuz

0

@4drian0 Rzeczywiście, swoją magią zbliżył się do magii Messiego, oczywiście jeżeli porównamy magię bramkarza z magią takiego gracza z pola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?