- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1292 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1292 Culés
0
Nasza ławka byłaby mocarna gdyby nie fakt, że z obrońców siedzi tam tylko Todibo. Wystarczy jedna kontuzja (może z wyjątkiem Semedo) i zrobi się dramatycznie. Porażką jest fakt, że walczyliśmy o Neymara a nie przekonaliśmy de Ligta :/
0
@Azi I dobrze, De Ligt będzie niewypałem. Poza Ajaxem nie odnajdzie formy, wiele przypadków już takich było. Nie mogę zrozumieć tylko dlaczego żadnego bocznego obrońcy nie ma na ławce, Wague mógłby być w razie potrzeby.
1
@kuz Ja prd, on dopiero co zaczął sezon, fakt że gra tragicznie nie znaczy że nie odnajdzie formy , ma 19 lat i jest w bardzo trudnej lidze, dajcie mu pograć i wtedy zobaczymy co będzie.
0
@Chwytliwy Ja od początku go nie chciałem i wiedziałem, że nie odpali. Obym się mylił bo nie ma co życzyć komuś źle, ale będzie ciężko. Moim zdaniem popełnił błąd odchodząc z Ajaxu tak szybko. Mógł pograć jeszcze dwa sezony i nabrać pewności.
2
@kuz Widzę że @Chwytliwy mnie uprzedził. Wymagasz cudów od 19-latka. Tutaj nie chodzi o to, że to ma być grajek który wejdzie i będzie wymiatał. To miał być rezerwowy, który ma dość umiejętności aby dać zmianę w takiej sytuacji jaką mamy dzisiaj a jednocześnie był inwestycją na przyszłość.
0
@kuz Tak tak, ty wiedziałeś że nie odpali, ja sam pisałem że początek będzie miał trudny, on jest bardzo młody, i robi przeskok z wesołej Eredivise do bardzo trudnej ligi włoskiej , ja nadal uważam że druga połowa w jego wykonaniu będzie świetna.
A ja go chciałem, mielibyśmy defensora idealnie do nas pasującego, i gracza na przyszłość, oraz rezerwowego który nie grałby mało, a kto wie czy nie podzieliłby losu Lengleta z tak wesołą defensywą Barcy w tym sezonie, do tego ma cechy przywódcze które są teraz potrzebne dla Barcy jak powietrze, i grałby w 1 teamie z Frenkiem.