kuz

0

@selbi Gdybym ją zobaczył w lumpie za piątka, to bym jej nie kupił i nie założył.

kuz

0

O Bembele bluzę od brata starszego pożyczył.

kuz

0

Valverde i tak ma oczy w dupie i przecież gracz za 100 mln nie może być gorszy od jakiegoś chłopka z la masii. Dawać tego Neymara za Dembele a Perez niech się ogrywa jako zmiennik Messiego bo zasługuje na to, za parę lat będzie z tego pożytek, kiedy jak nie teraz? Mam nadzieję, że Ansu wejdzie za Rafinhe, który też zagrał nieźle, zabrakło wykończenia.

kuz

41

Strzela na 1:1, nie pajacuje, nie robi cieszynek, tylko idzie po piłkę i do przodu. Klasa.

kuz

0

Co Wy chcecie od tego Rafinhi? Nie będzie już nigdy gracza, który wygra sam mecz tak jak Messi, tu musi grać drużyna, zespół. Przejrzą na oczy w Barcelonie jak Messi odejdzie i będziemy się bić z TOP15 o wygraną bo będzie brakowało tego jednego człowieka, który coś wyczaruje z niczego.

kuz

2

Dwie czy trzy ładne wymiany piłki i na tym koniec... Zero pomysłu, wykończenia. Brakuje strzału zza 16 Messiego, który ratował dupę temu słabemu trenerowi.

kuz

2

Ojjjj kurła kiepsko to widzę, jedyny plus to zwolnienie Valverde, bo po dwóch porażkach z rzędu bez stylu coś muszą zrobić.

kuz

1

Prawie to samo co z Firpo rok temu...

kuz

1

Ale pięknie piła chodzi.

kuz

0

Oby dzisiaj Barca pokazała klasę. Po całym tygodniu oglądania mocnych zespołów i fajnej piłki chyba nie da się już przyjąć gry takiej jak z Athleticem. Potrzebujemy wysokiej wygranej albo chociaż fajnej, kreatywnej gry, jak na Barcę przystało.

kuz

27

Netflix wypuszcza kontynuację Breaking Bad! Będzie się nazywać El Camino.

kuz

0

@amanter Valverde blokuje zawodników HURRR DURRR!

kuz

0

@Colon Dobry cyc nie jest zły!

kuz

0

@kenneth99 I za to był karny?! Oglądam Valencię, ale jeżeli tak, to absurd.

kuz

1

@Vxb93 Choć goni nas czas

kuz

2

Ansu jutro zagra od 60-70 minuty i będzie miał wejście smoka, tak jak Messi gdy zaczynał... Ahh wszyscy by Valverde przebaczyli gdyby taką perełkę ukształtował jak kiedyś Rijkard.

kuz

10

@BarcaInfo ANSU FATI PROSZĘ PAŃSTWA!

kuz

1

Wyłączyłem transmisję, nie dziękujcie :)

kuz

0

@Rewolucja123 superancko

kuz

0

@KmN Też tak miałem, a oglądam już 30 minut i nie strzelili. Bernabeu chyba jednak silniejsze niż moje odpalanie meczu. :D No i masz babo placek xD

kuz

0

@fajny_football Nie rozumiem ludzi piszących i mówiących "nie rozumie".

kuz

0

@BarcaInfo Czyli Dembele przekonany :D

kuz

2

@kenneth99 Ten mem z Dalajlamą jest nieśmiertelny :D

kuz

3

W tę niedziele opublikujemy dowody, które potwierdzają, że Neymar jest już sprzedany do Barcelony [Agencia News]

Co oni biorą :P

kuz

0

@Dominx To może fioletowi dla odmiany? :)

kuz

0

@BarcaInfo Dwa miliony kary albo idziesz do PSG, co wybierasz?

kuz

0

@Grzesior667 Dwa grają w jednym meczu, więc jeden grzyb.

kuz

1

Odpalam Real, przygotujcie się na 1-0! :P

kuz

0

Luiz to tragedia dziś.

kuz

0

@mekston Musiałby De Light grać w pierwszym składzie w każdym meczu, może wtedy by tracili punkty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?