Valverde i tak ma oczy w dupie i przecież gracz za 100 mln nie może być gorszy od jakiegoś chłopka z la masii. Dawać tego Neymara za Dembele a Perez niech się ogrywa jako zmiennik Messiego bo zasługuje na to, za parę lat będzie z tego pożytek, kiedy jak nie teraz? Mam nadzieję, że Ansu wejdzie za Rafinhe, który też zagrał nieźle, zabrakło wykończenia.
Co Wy chcecie od tego Rafinhi? Nie będzie już nigdy gracza, który wygra sam mecz tak jak Messi, tu musi grać drużyna, zespół. Przejrzą na oczy w Barcelonie jak Messi odejdzie i będziemy się bić z TOP15 o wygraną bo będzie brakowało tego jednego człowieka, który coś wyczaruje z niczego.
Dwie czy trzy ładne wymiany piłki i na tym koniec... Zero pomysłu, wykończenia. Brakuje strzału zza 16 Messiego, który ratował dupę temu słabemu trenerowi.
Oby dzisiaj Barca pokazała klasę. Po całym tygodniu oglądania mocnych zespołów i fajnej piłki chyba nie da się już przyjąć gry takiej jak z Athleticem. Potrzebujemy wysokiej wygranej albo chociaż fajnej, kreatywnej gry, jak na Barcę przystało.
Ansu jutro zagra od 60-70 minuty i będzie miał wejście smoka, tak jak Messi gdy zaczynał... Ahh wszyscy by Valverde przebaczyli gdyby taką perełkę ukształtował jak kiedyś Rijkard.
0
@selbi Gdybym ją zobaczył w lumpie za piątka, to bym jej nie kupił i nie założył.
0
O Bembele bluzę od brata starszego pożyczył.
0
Valverde i tak ma oczy w dupie i przecież gracz za 100 mln nie może być gorszy od jakiegoś chłopka z la masii. Dawać tego Neymara za Dembele a Perez niech się ogrywa jako zmiennik Messiego bo zasługuje na to, za parę lat będzie z tego pożytek, kiedy jak nie teraz? Mam nadzieję, że Ansu wejdzie za Rafinhe, który też zagrał nieźle, zabrakło wykończenia.
41
Strzela na 1:1, nie pajacuje, nie robi cieszynek, tylko idzie po piłkę i do przodu. Klasa.
0
Co Wy chcecie od tego Rafinhi? Nie będzie już nigdy gracza, który wygra sam mecz tak jak Messi, tu musi grać drużyna, zespół. Przejrzą na oczy w Barcelonie jak Messi odejdzie i będziemy się bić z TOP15 o wygraną bo będzie brakowało tego jednego człowieka, który coś wyczaruje z niczego.
2
Dwie czy trzy ładne wymiany piłki i na tym koniec... Zero pomysłu, wykończenia. Brakuje strzału zza 16 Messiego, który ratował dupę temu słabemu trenerowi.
2
Ojjjj kurła kiepsko to widzę, jedyny plus to zwolnienie Valverde, bo po dwóch porażkach z rzędu bez stylu coś muszą zrobić.
1
Prawie to samo co z Firpo rok temu...
1
Ale pięknie piła chodzi.
0
Oby dzisiaj Barca pokazała klasę. Po całym tygodniu oglądania mocnych zespołów i fajnej piłki chyba nie da się już przyjąć gry takiej jak z Athleticem. Potrzebujemy wysokiej wygranej albo chociaż fajnej, kreatywnej gry, jak na Barcę przystało.
27
Netflix wypuszcza kontynuację Breaking Bad! Będzie się nazywać El Camino.
0
@amanter Valverde blokuje zawodników HURRR DURRR!
0
@Colon Dobry cyc nie jest zły!
0
@kenneth99 I za to był karny?! Oglądam Valencię, ale jeżeli tak, to absurd.
1
@Vxb93 Choć goni nas czas
2
Ansu jutro zagra od 60-70 minuty i będzie miał wejście smoka, tak jak Messi gdy zaczynał... Ahh wszyscy by Valverde przebaczyli gdyby taką perełkę ukształtował jak kiedyś Rijkard.
10
@BarcaInfo ANSU FATI PROSZĘ PAŃSTWA!
1
Wyłączyłem transmisję, nie dziękujcie :)
0
@Rewolucja123 superancko
0
@KmN Też tak miałem, a oglądam już 30 minut i nie strzelili. Bernabeu chyba jednak silniejsze niż moje odpalanie meczu. :D No i masz babo placek xD
0
@fajny_football Nie rozumiem ludzi piszących i mówiących "nie rozumie".
0
@BarcaInfo Czyli Dembele przekonany :D
2
@kenneth99 Ten mem z Dalajlamą jest nieśmiertelny :D
3
W tę niedziele opublikujemy dowody, które potwierdzają, że Neymar jest już sprzedany do Barcelony [Agencia News]
Co oni biorą :P
0
@Dominx To może fioletowi dla odmiany? :)
0
@BarcaInfo Dwa miliony kary albo idziesz do PSG, co wybierasz?
0
@Grzesior667 Dwa grają w jednym meczu, więc jeden grzyb.
1
Odpalam Real, przygotujcie się na 1-0! :P
0
Luiz to tragedia dziś.
0
@mekston Musiałby De Light grać w pierwszym składzie w każdym meczu, może wtedy by tracili punkty.