kuz

0

O 14:30 w programie Primer Toc w RAC1 mają coś powiedzieć więcej.

kuz

1

O 14 nic nie będzie, nawet jak osiągną porozumienie to się dowiemy dopiero później także śmiało idźcie pomóc mamie przy obiedzie albo skosić trawę, czy tam popykać w managera. :)

Z NAJNOWSZEGO INFO:
Neymar nie zagra z Tuluzą w najbliższym spotkaniu.

kuz

1

@CalvinCandie Każdy wie, że TVN = PO :)

kuz

16

Tak poza tematem Neymara.
TVN24, wiadomości, leci akurat o tej tragedii w Zakopanem na Giewoncie. Wypowiada się jakiś mądry chłop, mówi co zrobić jak znajdziemy się w takiej sytuacji, zaczął dawać jakieś fajne porady w razie burzy w górach i w połowie redaktor mu przerwał, podziękował i się rozłączyli. Za kilka sekund wjechało info o tym, że PIS ma 5% mniej poparcia bla bla, POLITYKA. Ludzie, dlatego rzadko oglądam telewizję. Fajne informacje, mądrzy ludzie się wypowiadają, człowiek coś może wyciągnąć, posłuchać... Nie! Lepiej nawijać w kółko o tym samym i atakować partię przeciwną bo tak należy.

kuz

1

@Szicek10 napisze, że to był eksperyment społeczny i sprawdzał reakcję.

kuz

0

@amanter Coutinho to nie Balcerowicz.

kuz

2

Do 14:00 bo akurat obiadzik no i wiecie... Schabowy z mizerią ma wystygnąć? Usiądą na spokojnie po obiedzie bo z pustym żołądkiem to się nie da.

kuz

1

@Rewolucja123 haha, to było do przewidzenia :D

kuz

1

@Krystek9318 bardzo prawdopodobnym jest, że szejk opłaca pismaków żeby pisali o ofertach Realu, a Perez nawet nie ruszył palcem.

kuz

11

Niby okienko super, przyszedł De Jong, Griezmann, Firpo, ale gdyby transfer Neymara nie doszedł do skutku to pomimo chęci/niechęci do Brazylijczyka pozostanie mały niedosyt jak nikogo już nie sprowadzą, też tak myślicie?

kuz

1

@matirix20 Mats, Alba Umtiti Pique Semedo, De Jong Arthur, Dembele Coutinho Messi, Greizmann. 4-2-3-1

kuz

0

@BarcaInfo do ojca w nocy przyszły kobiety prosto od szejka i już humor poprawiony. A tak serio, brednie.

kuz

2

My tu gadu gadu a ja w FMie musze Finansowe Fair Play ogarnąć, bo po zakupie Greizmanna, De Jonga i Firpo jestem 60 milionów na minusie a dopuszczalne jest -5... Kiedy gra jest trudniejsza od życia, oni jeszcze sprowadzą Neymara a mnie w FM by wykopali z rozgrywek. :D

kuz

1

@Kepojus Madryt to największa ściema prasy jaka istnieje. Tu nie ma nawet tematu sprowadzenia go.

kuz

0

@barteq ja tylko podaję, co piszą najbardziej wiarygodne źródła, nikogo nie zmuszam do wiary w te informację. :)

kuz

8

@VamosRakieta 2019 i płacenie za połączenia.

kuz

1

@kewin wczoraj pismaki dawali info, że przekalkulowali sprzedaże i budżet się wyrówna, jeżeli w następnym sezonie odejdzie Cou, Suarez i Rakitic.

kuz

0

@masq 40 teraz plus 150 na koniec sezonu, a teraz chcą dać 170 od razu. To jest różnica.

kuz

2

@Bobrowik Ale o to chodziło w moim poście. To nie było pytanie...

kuz

6

Myślicie, że jak złoża do 12 to o 12 już bedzie oficjalne info? Przecież to tylko godzina do złożenia oferty a ile zajmie PSG zastanowienie się nad nią, ewentualne zaakceptowanie, cała inna robota. Dzisiaj się niczego nie dowiemy.

kuz

0

@nabial @kerouac razem byliście? :)

kuz

0

@wachaFCB Ciekawe skąd wezmą na to pieniążki...

kuz

0

@Criss18Barca Borek z Polsatu do C+? :)

kuz

0

Czuję, że jutro wszystko będzie wiadome. A może nawet i w nocy?

kuz

0

@marcin000019 Pique codziennie rozmawiał z samym Neymarem i wrzucił posta, że zostaje. Wiemy jak to się skończyło...

kuz

0

@szkutnik91 On kiedyś był w zarządzie Barcy? Może smsuje z Bartkiem i ma info.

kuz

5

@Grubson06 Operacja może zostać wkrótce zakończona. Barca widzi kompromis, a środowisko Neymara nie zaprzecza.

kuz

0

@Coutinho007 Enrique grał najlepszą kontrę na świecie i wiadomo jak to się skończyło. :)

kuz

3

@SeeleyBooth Mourinho 100%. Gorzej od Valdka już chyba nie będzie jeśli chodzi o styl. Poza tym Portugalczyk ma DNA Barcy, tutaj się kształtował.

kuz

2

@Nazio87 Dembele zrobi w PSG jeszcze większy burdel niż Ney. Dobrze, niech idzie, nam nie jest potrzebny tak lekkomyślny dzieciak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?