O 14 nic nie będzie, nawet jak osiągną porozumienie to się dowiemy dopiero później także śmiało idźcie pomóc mamie przy obiedzie albo skosić trawę, czy tam popykać w managera. :)
Z NAJNOWSZEGO INFO: Neymar nie zagra z Tuluzą w najbliższym spotkaniu.
Tak poza tematem Neymara. TVN24, wiadomości, leci akurat o tej tragedii w Zakopanem na Giewoncie. Wypowiada się jakiś mądry chłop, mówi co zrobić jak znajdziemy się w takiej sytuacji, zaczął dawać jakieś fajne porady w razie burzy w górach i w połowie redaktor mu przerwał, podziękował i się rozłączyli. Za kilka sekund wjechało info o tym, że PIS ma 5% mniej poparcia bla bla, POLITYKA. Ludzie, dlatego rzadko oglądam telewizję. Fajne informacje, mądrzy ludzie się wypowiadają, człowiek coś może wyciągnąć, posłuchać... Nie! Lepiej nawijać w kółko o tym samym i atakować partię przeciwną bo tak należy.
Niby okienko super, przyszedł De Jong, Griezmann, Firpo, ale gdyby transfer Neymara nie doszedł do skutku to pomimo chęci/niechęci do Brazylijczyka pozostanie mały niedosyt jak nikogo już nie sprowadzą, też tak myślicie?
My tu gadu gadu a ja w FMie musze Finansowe Fair Play ogarnąć, bo po zakupie Greizmanna, De Jonga i Firpo jestem 60 milionów na minusie a dopuszczalne jest -5... Kiedy gra jest trudniejsza od życia, oni jeszcze sprowadzą Neymara a mnie w FM by wykopali z rozgrywek. :D
Myślicie, że jak złoża do 12 to o 12 już bedzie oficjalne info? Przecież to tylko godzina do złożenia oferty a ile zajmie PSG zastanowienie się nad nią, ewentualne zaakceptowanie, cała inna robota. Dzisiaj się niczego nie dowiemy.
0
O 14:30 w programie Primer Toc w RAC1 mają coś powiedzieć więcej.
1
O 14 nic nie będzie, nawet jak osiągną porozumienie to się dowiemy dopiero później także śmiało idźcie pomóc mamie przy obiedzie albo skosić trawę, czy tam popykać w managera. :)
Z NAJNOWSZEGO INFO:
Neymar nie zagra z Tuluzą w najbliższym spotkaniu.
1
@CalvinCandie Każdy wie, że TVN = PO :)
16
Tak poza tematem Neymara.
TVN24, wiadomości, leci akurat o tej tragedii w Zakopanem na Giewoncie. Wypowiada się jakiś mądry chłop, mówi co zrobić jak znajdziemy się w takiej sytuacji, zaczął dawać jakieś fajne porady w razie burzy w górach i w połowie redaktor mu przerwał, podziękował i się rozłączyli. Za kilka sekund wjechało info o tym, że PIS ma 5% mniej poparcia bla bla, POLITYKA. Ludzie, dlatego rzadko oglądam telewizję. Fajne informacje, mądrzy ludzie się wypowiadają, człowiek coś może wyciągnąć, posłuchać... Nie! Lepiej nawijać w kółko o tym samym i atakować partię przeciwną bo tak należy.
1
@Szicek10 napisze, że to był eksperyment społeczny i sprawdzał reakcję.
0
@amanter Coutinho to nie Balcerowicz.
2
Do 14:00 bo akurat obiadzik no i wiecie... Schabowy z mizerią ma wystygnąć? Usiądą na spokojnie po obiedzie bo z pustym żołądkiem to się nie da.
1
@Rewolucja123 haha, to było do przewidzenia :D
1
@Krystek9318 bardzo prawdopodobnym jest, że szejk opłaca pismaków żeby pisali o ofertach Realu, a Perez nawet nie ruszył palcem.
11
Niby okienko super, przyszedł De Jong, Griezmann, Firpo, ale gdyby transfer Neymara nie doszedł do skutku to pomimo chęci/niechęci do Brazylijczyka pozostanie mały niedosyt jak nikogo już nie sprowadzą, też tak myślicie?
1
@matirix20 Mats, Alba Umtiti Pique Semedo, De Jong Arthur, Dembele Coutinho Messi, Greizmann. 4-2-3-1
0
@BarcaInfo do ojca w nocy przyszły kobiety prosto od szejka i już humor poprawiony. A tak serio, brednie.
2
My tu gadu gadu a ja w FMie musze Finansowe Fair Play ogarnąć, bo po zakupie Greizmanna, De Jonga i Firpo jestem 60 milionów na minusie a dopuszczalne jest -5... Kiedy gra jest trudniejsza od życia, oni jeszcze sprowadzą Neymara a mnie w FM by wykopali z rozgrywek. :D
1
@Kepojus Madryt to największa ściema prasy jaka istnieje. Tu nie ma nawet tematu sprowadzenia go.
0
@barteq ja tylko podaję, co piszą najbardziej wiarygodne źródła, nikogo nie zmuszam do wiary w te informację. :)
8
@VamosRakieta 2019 i płacenie za połączenia.
1
@kewin wczoraj pismaki dawali info, że przekalkulowali sprzedaże i budżet się wyrówna, jeżeli w następnym sezonie odejdzie Cou, Suarez i Rakitic.
0
@masq 40 teraz plus 150 na koniec sezonu, a teraz chcą dać 170 od razu. To jest różnica.
2
@Bobrowik Ale o to chodziło w moim poście. To nie było pytanie...
6
Myślicie, że jak złoża do 12 to o 12 już bedzie oficjalne info? Przecież to tylko godzina do złożenia oferty a ile zajmie PSG zastanowienie się nad nią, ewentualne zaakceptowanie, cała inna robota. Dzisiaj się niczego nie dowiemy.
0
@nabial @kerouac razem byliście? :)
0
@wachaFCB Ciekawe skąd wezmą na to pieniążki...
0
@Criss18Barca Borek z Polsatu do C+? :)
0
Czuję, że jutro wszystko będzie wiadome. A może nawet i w nocy?
0
@marcin000019 Pique codziennie rozmawiał z samym Neymarem i wrzucił posta, że zostaje. Wiemy jak to się skończyło...
0
@szkutnik91 On kiedyś był w zarządzie Barcy? Może smsuje z Bartkiem i ma info.
5
@Grubson06 Operacja może zostać wkrótce zakończona. Barca widzi kompromis, a środowisko Neymara nie zaprzecza.
0
@Coutinho007 Enrique grał najlepszą kontrę na świecie i wiadomo jak to się skończyło. :)
3
@SeeleyBooth Mourinho 100%. Gorzej od Valdka już chyba nie będzie jeśli chodzi o styl. Poza tym Portugalczyk ma DNA Barcy, tutaj się kształtował.
2
@Nazio87 Dembele zrobi w PSG jeszcze większy burdel niż Ney. Dobrze, niech idzie, nam nie jest potrzebny tak lekkomyślny dzieciak.