@Giuseppe1992 nie podawaj nigdzie numeru karty bo okradną Ciebie, Twoją rodzinę i jeszcze znajomych, a do tego jeszcze będą wszystko o was wiedzieli i będą was śledzić! Co za zaściankowy kraj, że ludzie obawiają się o takie rzeczy. Jeżeli świadomie korzystasz z karty to masz 0.01% szans że ktoś Cię oszuka, i to na tyle na ile będzie transakcja. Eleven czy inne poważne firmy (ja na przykład miałem eleven ze sklepu google) nigdy Cię nie okradną i nie będą porywać Twoich dzieci za to, że podasz im numer karty do zapłaty...
@JaSzymon zacząłem niedawno, wcześniej tylko FIFA nałogowo. Denerwuje mnie tylko 6 kontuzji na mecz, w pewnym momencie musi grać prawie cała barca b bo wszyscy połamani, oprócz tego spoko symulator.
@hen0x na płace mam mało więc nic nie da, przesuwając na maxa to jakies 5 mln dochodzi :D Sam Griezmann ma zarobki rzędu 4 mln miesiecznie w Atleti a u mnie nawet 1.5mln ciężko.
@hen0x Dzięki, poza tym, mam problem z budżetem transferowym. Prowadzę Barcelonę a 20 mln na sezon to jest jakiś śmieszny żart, nie ma opcji żeby sprowadzić takiego Griezmanna czy chociażby jakiegoś średniaka typu Firpo, bo nie ma na to kasy.
@jacobFCB Mam 19.1, wersję starszą niż najnowsza. Oryginału nie mam bo chciałem najpierw zobaczyć jak to działa i czy mi się spodoba, jeżeli tak, na pewno kupie.
Pytanie do graczy FM'a. Co zrobić, by moi gracze nie łapali tak wielu kontuzji? W jednym meczu Messi, Dembele i Malcom poszli na ławkę, a Coutinho musiałem ściągnąć z boiska i kończyć w 10... Jakieś rady?
@Gosciuu Pies to pies, a nie człowiek. Jak mu się coś ubzdura to pogryzie albo zrani i możesz sobie krzyczeć do woli. Nie rozumiem ludzi, którzy wyprowadzają psa bez kagańca a co dopiero takich, którzy puszczają sobie luzem na podwórku pod blokiem bo "Puszek nie gryzie". Nienawidzę, jak wracam z roboty a jakiś kundel podbiega i obwąchuje mi nogę, nie wiem nigdy co może mu przyjść do łba.
@Maker0 Real wygrał LM 4 razy w ciągu pięciu lat. Między innymi dzięki nim Hiszpania ma 4 premiowane miejsca w tym turnieju, bez potrzeby kwalifikacji.
@Piotr89Sand ja myślę, że dopóki nie zmienią środka pola to każdy sezon będzie taki jak poprzedni. Mają teraz przebudowę a wszystko ładują w atak. W tym okienku wyprzedziliśmy ich o mile świetlne jeśli chodzi o transfery.
Teraz jeszcze mamy Messiego i Suareza, ale za dwa trzy lata oni już nie będą na swoim poziomie, i bedziemy mieli Griezmanna i Neymara, o podobnych stylach co Leo i Luis. Dobrze kombinują.
@Jakchcesz kasa, ale zależy jaka. Cou + Rakieta to jakieś 160 mln, jeżeli prawdą jest 100 dodatkowe to Neymar wygrał wszystko z PSG i był najlepszym graczem, skoro wartość skoczyła do 260 z 222. Logika.
0
@Szicek10 Nawet Mourinho mógłby przyjść.
0
@Criss18Barca Zielu to pomocnik, cos tam kreuje, czasem strzeli dobra bramke, ale nie traci pilki 30 razy na mecz, dajmy spokoj.
0
@Wiktorek2002 następny mecz szpital bo uraz na treningu, typowe u Niego :)
2
Liczyłem na pokaz siły a jedyne co pokazali to to, że Dembele się nie nadaje do tej drużyny.
0
@Suzu grają, tylko Athletic nie gra tak słabo jak Napoli w drugiej połowie.
0
Patrzę na skład... Valdek czyta Ramlbe, nie ma bata :D ma pewnie specjalnego wysłannika od czytania la rambli. Przyznawać się, ktory?
0
@czółkovsky Usuń w jakimś programie markę majtek i przejdzie bez problemu.
0
@monsterrize Albo Dembele albo Cou, nigdy obydwoje.
0
@Phatro Ta szachownica to motyw przewodni tego sezonu, mi tam się podoba.
0
@bixmix Ja idę na próbę zespołową, czas zleci jak 5 minut do 21 :P
0
@Giuseppe1992 nie podawaj nigdzie numeru karty bo okradną Ciebie, Twoją rodzinę i jeszcze znajomych, a do tego jeszcze będą wszystko o was wiedzieli i będą was śledzić! Co za zaściankowy kraj, że ludzie obawiają się o takie rzeczy. Jeżeli świadomie korzystasz z karty to masz 0.01% szans że ktoś Cię oszuka, i to na tyle na ile będzie transakcja. Eleven czy inne poważne firmy (ja na przykład miałem eleven ze sklepu google) nigdy Cię nie okradną i nie będą porywać Twoich dzieci za to, że podasz im numer karty do zapłaty...
0
@JaSzymon zacząłem niedawno, wcześniej tylko FIFA nałogowo. Denerwuje mnie tylko 6 kontuzji na mecz, w pewnym momencie musi grać prawie cała barca b bo wszyscy połamani, oprócz tego spoko symulator.
0
@ViscaBarca123 A czy napisałem, że jest genialny? Po prostu nie ma nikogo poza nim a oni chcą go oddać...
0
@wachaFCB Jak oddadzą Nelsona, to nie mamy nikogo na PO. Wague nie liczę, bo on musi się uczyć u boku doświadczonego.
0
@hen0x Dzięki! Chce tylko realne transfery, które już są a mam stare składy, więc nie będę oszukiwał. :)
0
@hen0x na płace mam mało więc nic nie da, przesuwając na maxa to jakies 5 mln dochodzi :D Sam Griezmann ma zarobki rzędu 4 mln miesiecznie w Atleti a u mnie nawet 1.5mln ciężko.
1
@hen0x Dzięki, poza tym, mam problem z budżetem transferowym. Prowadzę Barcelonę a 20 mln na sezon to jest jakiś śmieszny żart, nie ma opcji żeby sprowadzić takiego Griezmanna czy chociażby jakiegoś średniaka typu Firpo, bo nie ma na to kasy.
0
@jacobFCB Mam 19.1, wersję starszą niż najnowsza. Oryginału nie mam bo chciałem najpierw zobaczyć jak to działa i czy mi się spodoba, jeżeli tak, na pewno kupie.
0
Pytanie do graczy FM'a. Co zrobić, by moi gracze nie łapali tak wielu kontuzji? W jednym meczu Messi, Dembele i Malcom poszli na ławkę, a Coutinho musiałem ściągnąć z boiska i kończyć w 10... Jakieś rady?
0
@zodiak_10 może się zdarzyć dwa razy w sezonie, ale nie ku*wa w każdej kolejce. Tragedia.
8
@Gosciuu Policja susząca na radar musi być widoczna z minimum 200m. Jeżeli stoją powiedzmy za zakrętem 50m to nie mogą wypisać Ci mandatu na prędkość.
3
@Gosciuu Pies to pies, a nie człowiek. Jak mu się coś ubzdura to pogryzie albo zrani i możesz sobie krzyczeć do woli. Nie rozumiem ludzi, którzy wyprowadzają psa bez kagańca a co dopiero takich, którzy puszczają sobie luzem na podwórku pod blokiem bo "Puszek nie gryzie". Nienawidzę, jak wracam z roboty a jakiś kundel podbiega i obwąchuje mi nogę, nie wiem nigdy co może mu przyjść do łba.
4
@Maker0 Real wygrał LM 4 razy w ciągu pięciu lat. Między innymi dzięki nim Hiszpania ma 4 premiowane miejsca w tym turnieju, bez potrzeby kwalifikacji.
197
@BarcaInfo "Słuchaj Ivan, głupia sprawa..."
21
@PatrykBarcelona podobno Leonardo przyniósł flachę i ktoś widział Abidala jak wyskakuje po ogórki, bo najmłodszy, zapowiada się długi wieczór.
0
@Piotr89Sand ja myślę, że dopóki nie zmienią środka pola to każdy sezon będzie taki jak poprzedni. Mają teraz przebudowę a wszystko ładują w atak. W tym okienku wyprzedziliśmy ich o mile świetlne jeśli chodzi o transfery.
0
@Maciek069 ceny z transfermarkt a nie z kosmosu, sam ich nie wymyśliłem.
0
@kenneth99 no to za 3 lata się Dembele zaadaptuje w końcu, spokojnie :D
2
Teraz jeszcze mamy Messiego i Suareza, ale za dwa trzy lata oni już nie będą na swoim poziomie, i bedziemy mieli Griezmanna i Neymara, o podobnych stylach co Leo i Luis. Dobrze kombinują.
7
@Jakchcesz kasa, ale zależy jaka. Cou + Rakieta to jakieś 160 mln, jeżeli prawdą jest 100 dodatkowe to Neymar wygrał wszystko z PSG i był najlepszym graczem, skoro wartość skoczyła do 260 z 222. Logika.