kuz

0

Myślę, że to jeszcze nie czas na odświeżanie i spokojnie można iść spać. Przed tym prawdziwym info będzie pewnie wysyp informacji a teraz cisza póki co.

kuz

40

@Grubson06 W sumie to przesrane, zero prywaty wszędzie każdy się gapi i robi zdjęcia/kręci filmy. We własnym domu pewnie mają pokój bez okien żeby mieć chwilę intymności.

kuz

1

@bias Z dobrego ekspresu to i sam lubię, chociaż kawę pijam tylko dla jej smaku. :)

kuz

1

@matirix20 Bo Bartomeu osobiście się nim zajmuję, a Romero podał, że ten tydzień będzie kluczowy. Więcej informacji niż zwykle dziś.

kuz

3

@bias Lepiej pospać te 15 minut dłużej, niż wstać i parzyć kawę. Ja należę do tego klubu. :P

kuz

0

@Skurczesyn Pijam Yerbę już jakieś 2 lata, ale nadal nie znalazłem tej idealnej. Klasyczna słabo mi podchodzi bo jest trochę za mocna, wolę jakieś owocowe, cytrusowe smaki. Teraz pijam Z guaraną i jest spoko, ale szukam czegoś jeszcze bardziej owocowego, znasz jakieś dobre?

kuz

2

@jacobFCB Mógłby odejść zamiast Cou. Philipe chociaż w środku coś popyka a Dembele potrafi tylko machać szkitami i robić zwody na zamach tracąc 9 na 10 piłek.

kuz

1

@BarcaInfo Będziemy jeszcze płakać za nim...

kuz

3

@adamek1910 Rada dla Alby: Improvise. Adapt. Overcome.

kuz

0

@Striker Przecież była zadyma, że Di Maryśka nie chciał mu oddać, no to musiał grać. W Barcy pasuje mu 11 jak ulał.

kuz

0

@czosnekfcb Może nie mówił o piłce tylko o handlu narkotykami?

kuz

1

@adamek1910 11 dla Neymara to znak firmowy jak 7 dla CR. Myślę, że się dogadają.

kuz

16

@BarcaInfo Nawet na filmie chciał kciuk podnieść ale się opamiętał i tylko się uśmiechnął.

kuz

0

@vangoor Ja już tańczę. :)

kuz

0

@kkbarca Nawet Busi na byka wyszedł, a w realu wygląda jak Slenderman. :D

kuz

1

Dla wszystkich przeciwników Neymara, do tego będziemy tańczyć jak już przyjdzie.


kuz

0

@Witekk10 https://t.co/5dgzXJSjNM" style="color: rgb(45, 90, 136); background-color: rgba(223, 152, 0, 0.2);">https://x.com/i/status/1158388658229194752

kuz

0

@PeteR10 Było parę postów niżej

kuz

0

@Griezmann17 Wczoraj dodawał, że dzisiaj o 12, albo coś mnie ominęło. Chyba tylko robi z Siebie pajaca i szuka atencji.

kuz

0

@PeteR10 Dobry trener by coś wymyślił, Valdek polegnie na całej linii.

kuz

0

@Johnnie_Walker Na tym polega ten biznes :P Większość nie sprawdza i nie weryfikuje tylko udostępnia, a dla gościa który wypuszcza takie bzdury to dodatkowy rozgłos.

kuz

9

@Mns21 Xabiego :P Swoją drogą jeden z lepszych zawodników Realu na przestrzeni tego wieku.

kuz

0

Oglądam teraz film jak już pismaki zmontowały, że Messi nie przybił piony dla Grieza. Szedł od innej strony a Messi po prostu go nie widział, potem nagranie jest ucięte przed samym poklepaniem Griezmanna po kolanie przez Leo. Aferę jest bardzo łatwo nakręcić, gorzej potem przekonać, że jednak było inaczej.

kuz

3

@BigShaq Aż mnie jakiś smutek taki ogarnął...

kuz

0

@barteq Obie części Xenoverse. :)

kuz

1

@Transu96 Przecie to Portugalczycy :P

kuz

0

@Dejvv Siedli sobie pewnie i pogadali chłopaki :P Po co się spinać :)

kuz

0

@Johnnie_Walker Akurat właśnie na tym forum wypowiadał się człowiek, którego znajomi byli na meczu, widziałem też komentarze Rosyjskich kibiców na ten temat. Media zrobiły otoczkę o nie wiadomo co. Dajcie sobie na luz.

kuz

9

@Johnnie_Walker To wszystko ściema i pompowanie afery przez media. Większość sytuacji nie miała nawet miejsca co piszą. Nie powielajcie głupot zanim się nie doinformujecie, proszę.

kuz

4

@LuisSalvano A nie oglądałeś czasem tych MŚ dla niepełnosprawnych? Bo dla każdego profesjonalnego gracza karne to pikuś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?