Myślę, że to jeszcze nie czas na odświeżanie i spokojnie można iść spać. Przed tym prawdziwym info będzie pewnie wysyp informacji a teraz cisza póki co.
@Grubson06 W sumie to przesrane, zero prywaty wszędzie każdy się gapi i robi zdjęcia/kręci filmy. We własnym domu pewnie mają pokój bez okien żeby mieć chwilę intymności.
@Skurczesyn Pijam Yerbę już jakieś 2 lata, ale nadal nie znalazłem tej idealnej. Klasyczna słabo mi podchodzi bo jest trochę za mocna, wolę jakieś owocowe, cytrusowe smaki. Teraz pijam Z guaraną i jest spoko, ale szukam czegoś jeszcze bardziej owocowego, znasz jakieś dobre?
@jacobFCB Mógłby odejść zamiast Cou. Philipe chociaż w środku coś popyka a Dembele potrafi tylko machać szkitami i robić zwody na zamach tracąc 9 na 10 piłek.
@Johnnie_Walker Na tym polega ten biznes :P Większość nie sprawdza i nie weryfikuje tylko udostępnia, a dla gościa który wypuszcza takie bzdury to dodatkowy rozgłos.
Oglądam teraz film jak już pismaki zmontowały, że Messi nie przybił piony dla Grieza. Szedł od innej strony a Messi po prostu go nie widział, potem nagranie jest ucięte przed samym poklepaniem Griezmanna po kolanie przez Leo. Aferę jest bardzo łatwo nakręcić, gorzej potem przekonać, że jednak było inaczej.
@Johnnie_Walker Akurat właśnie na tym forum wypowiadał się człowiek, którego znajomi byli na meczu, widziałem też komentarze Rosyjskich kibiców na ten temat. Media zrobiły otoczkę o nie wiadomo co. Dajcie sobie na luz.
@Johnnie_Walker To wszystko ściema i pompowanie afery przez media. Większość sytuacji nie miała nawet miejsca co piszą. Nie powielajcie głupot zanim się nie doinformujecie, proszę.
0
Myślę, że to jeszcze nie czas na odświeżanie i spokojnie można iść spać. Przed tym prawdziwym info będzie pewnie wysyp informacji a teraz cisza póki co.
40
@Grubson06 W sumie to przesrane, zero prywaty wszędzie każdy się gapi i robi zdjęcia/kręci filmy. We własnym domu pewnie mają pokój bez okien żeby mieć chwilę intymności.
1
@bias Z dobrego ekspresu to i sam lubię, chociaż kawę pijam tylko dla jej smaku. :)
1
@matirix20 Bo Bartomeu osobiście się nim zajmuję, a Romero podał, że ten tydzień będzie kluczowy. Więcej informacji niż zwykle dziś.
3
@bias Lepiej pospać te 15 minut dłużej, niż wstać i parzyć kawę. Ja należę do tego klubu. :P
0
@Skurczesyn Pijam Yerbę już jakieś 2 lata, ale nadal nie znalazłem tej idealnej. Klasyczna słabo mi podchodzi bo jest trochę za mocna, wolę jakieś owocowe, cytrusowe smaki. Teraz pijam Z guaraną i jest spoko, ale szukam czegoś jeszcze bardziej owocowego, znasz jakieś dobre?
2
@jacobFCB Mógłby odejść zamiast Cou. Philipe chociaż w środku coś popyka a Dembele potrafi tylko machać szkitami i robić zwody na zamach tracąc 9 na 10 piłek.
1
@BarcaInfo Będziemy jeszcze płakać za nim...
3
@adamek1910 Rada dla Alby: Improvise. Adapt. Overcome.
0
@Striker Przecież była zadyma, że Di Maryśka nie chciał mu oddać, no to musiał grać. W Barcy pasuje mu 11 jak ulał.
0
@czosnekfcb Może nie mówił o piłce tylko o handlu narkotykami?
1
@adamek1910 11 dla Neymara to znak firmowy jak 7 dla CR. Myślę, że się dogadają.
16
@BarcaInfo Nawet na filmie chciał kciuk podnieść ale się opamiętał i tylko się uśmiechnął.
0
@vangoor Ja już tańczę. :)
0
@kkbarca Nawet Busi na byka wyszedł, a w realu wygląda jak Slenderman. :D
1
Dla wszystkich przeciwników Neymara, do tego będziemy tańczyć jak już przyjdzie.
0
@Witekk10 https://t.co/5dgzXJSjNM" style="color: rgb(45, 90, 136); background-color: rgba(223, 152, 0, 0.2);">https://x.com/i/status/1158388658229194752
0
@PeteR10 Było parę postów niżej
0
@Griezmann17 Wczoraj dodawał, że dzisiaj o 12, albo coś mnie ominęło. Chyba tylko robi z Siebie pajaca i szuka atencji.
0
@PeteR10 Dobry trener by coś wymyślił, Valdek polegnie na całej linii.
0
@Johnnie_Walker Na tym polega ten biznes :P Większość nie sprawdza i nie weryfikuje tylko udostępnia, a dla gościa który wypuszcza takie bzdury to dodatkowy rozgłos.
9
@Mns21 Xabiego :P Swoją drogą jeden z lepszych zawodników Realu na przestrzeni tego wieku.
0
Oglądam teraz film jak już pismaki zmontowały, że Messi nie przybił piony dla Grieza. Szedł od innej strony a Messi po prostu go nie widział, potem nagranie jest ucięte przed samym poklepaniem Griezmanna po kolanie przez Leo. Aferę jest bardzo łatwo nakręcić, gorzej potem przekonać, że jednak było inaczej.
3
@BigShaq Aż mnie jakiś smutek taki ogarnął...
0
@barteq Obie części Xenoverse. :)
1
@Transu96 Przecie to Portugalczycy :P
0
@Dejvv Siedli sobie pewnie i pogadali chłopaki :P Po co się spinać :)
0
@Johnnie_Walker Akurat właśnie na tym forum wypowiadał się człowiek, którego znajomi byli na meczu, widziałem też komentarze Rosyjskich kibiców na ten temat. Media zrobiły otoczkę o nie wiadomo co. Dajcie sobie na luz.
9
@Johnnie_Walker To wszystko ściema i pompowanie afery przez media. Większość sytuacji nie miała nawet miejsca co piszą. Nie powielajcie głupot zanim się nie doinformujecie, proszę.
4
@LuisSalvano A nie oglądałeś czasem tych MŚ dla niepełnosprawnych? Bo dla każdego profesjonalnego gracza karne to pikuś.