5 sierpnia 2019, 00:02
1
@JaSzymon Barcelona. Szczyt to dla nas tryplet. Tego bym chciał.
4 sierpnia 2019, 22:17
0
@monsterrize albo dali mu w końcu koszulkę w dobrym rozmiarze.
4 sierpnia 2019, 22:11
@adamek1910 jak pojedziesz i zrobisz jakieś ładne. :))
4 sierpnia 2019, 22:09
4
@Patrol myśli sobie "a nie wierzyłem jak mowili, że Valverde niszczy styl który uwielbiam."
4 sierpnia 2019, 22:05
7
To jeszcze Puchar Amerykański z Napoli i tryplet nasz, Viva Ernesto!
4 sierpnia 2019, 21:55
Death stare w towarzyskim, musiał przecież, caly Luis.
4 sierpnia 2019, 21:48
@MaTt_BarcaFan ciekawe czy na camp nou trzęsie się ziemia jak Suarez biegnie? :)
4 sierpnia 2019, 21:41
3
Suarez jest jak grubas w kolejce do Burger Kinga. Niby gruby i ciężko się rusza ale po burgera przybiega w trymiga. Pulpecik nasz malutki.
4 sierpnia 2019, 21:38
2
Po co Nejmery i inne Griezmanny jak Own Goal jest bezcenny.
4 sierpnia 2019, 21:30
Pogramy na dwóch napadziorow?! :D
4 sierpnia 2019, 21:29
@JaSzymon chyba najlepszy bramkarz białych po Casillasie.
4 sierpnia 2019, 21:18
Proszę, zmień Dembele a zostaw Antoniusza na skrzydle!
4 sierpnia 2019, 20:56
@RobsonPL Bo większość na skrzydle brał na Siebie Abla który nie zachwyca.
4 sierpnia 2019, 20:47
Auba w stylu Bergkampa, świetna bramka.
4 sierpnia 2019, 20:43
9
Prawie wszystko przez Puiga, ależ mu ufają nasi gracze. Valverde nie zepsuj tego.
4 sierpnia 2019, 20:35
14
Po 25 mieć dość gry Dembele? To nie jest normalne i nie tylko ja tak mam. Gość gra jak za karę.
4 sierpnia 2019, 20:26
Puig ma wszystko na pierwszą drużynę, Dembele wygląda jakby wchodził z Barcy B i był obsrany po pachy. Zero pewności i same straty.
4 sierpnia 2019, 20:17
Riki Pójdź, prawie jak Hajto :D przytrzymaj, popatrz, pójdź sam!
4 sierpnia 2019, 20:10
5
Angielski komentator tłumaczy Hiszpańskich a Polski opowiada jakieś głupoty bo nie zna ani jednego języka. Kabaret haha.
4 sierpnia 2019, 20:04
@Qyntel wybrnął, że podał najdroższych trzech :D
4 sierpnia 2019, 19:54
Griezmann dzisiaj ukłuje. A, i uprzedzam, Dembele ma jeszcze czas na adaptację, nie można go krytykować. Przyjdzie Jego czas w 2026.
4 sierpnia 2019, 19:48
@SinMistico Dostał największą owulację ze wszystkich
@Rewolucja123 Dodałem tłumaczenie ale moderacja skasowała. :D
4 sierpnia 2019, 19:40
Andre Gomes na trybunach gra na bębnach albo mnie oczy mylą. :D
4 sierpnia 2019, 19:33
Roberto to ma dożywotnią miłość na CN za tego gola z PSG. :P Przypomina się aż jak parę lat temu teorię spiskowe, że Neymar wyjdzie na prezentacji jako niespodzianka. :D Z Verrattim też tak było.
4 sierpnia 2019, 19:07
Myślicie, że prezentacja będzie na polsacie sport czy sam mecz? Na razie 60 minuta meczu leci więc raczej się nie wyrobią...
4 sierpnia 2019, 17:38
@kingmati414 To Messi jednak zagra? Czy tylko na prezentacji składów będzie?
4 sierpnia 2019, 17:34
@lucas/catalan Oby było tyle goli dla Śląska co zwrotek :P
4 sierpnia 2019, 17:22
Co odwalił teraz Sterling :P Oby się nie zemściło
4 sierpnia 2019, 16:45
@daniel32778 Coutinho w pomocy, hehehhehehehe.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@JaSzymon Barcelona. Szczyt to dla nas tryplet. Tego bym chciał.
0
@monsterrize albo dali mu w końcu koszulkę w dobrym rozmiarze.
0
@adamek1910 jak pojedziesz i zrobisz jakieś ładne. :))
4
@Patrol myśli sobie "a nie wierzyłem jak mowili, że Valverde niszczy styl który uwielbiam."
7
To jeszcze Puchar Amerykański z Napoli i tryplet nasz, Viva Ernesto!
1
Death stare w towarzyskim, musiał przecież, caly Luis.
1
@MaTt_BarcaFan ciekawe czy na camp nou trzęsie się ziemia jak Suarez biegnie? :)
3
Suarez jest jak grubas w kolejce do Burger Kinga. Niby gruby i ciężko się rusza ale po burgera przybiega w trymiga. Pulpecik nasz malutki.
2
Po co Nejmery i inne Griezmanny jak Own Goal jest bezcenny.
0
Pogramy na dwóch napadziorow?! :D
2
@JaSzymon chyba najlepszy bramkarz białych po Casillasie.
0
Proszę, zmień Dembele a zostaw Antoniusza na skrzydle!
1
@RobsonPL Bo większość na skrzydle brał na Siebie Abla który nie zachwyca.
2
Auba w stylu Bergkampa, świetna bramka.
9
Prawie wszystko przez Puiga, ależ mu ufają nasi gracze. Valverde nie zepsuj tego.
14
Po 25 mieć dość gry Dembele? To nie jest normalne i nie tylko ja tak mam. Gość gra jak za karę.
3
Puig ma wszystko na pierwszą drużynę, Dembele wygląda jakby wchodził z Barcy B i był obsrany po pachy. Zero pewności i same straty.
0
Riki Pójdź, prawie jak Hajto :D przytrzymaj, popatrz, pójdź sam!
5
Angielski komentator tłumaczy Hiszpańskich a Polski opowiada jakieś głupoty bo nie zna ani jednego języka. Kabaret haha.
0
@Qyntel wybrnął, że podał najdroższych trzech :D
0
Griezmann dzisiaj ukłuje. A, i uprzedzam, Dembele ma jeszcze czas na adaptację, nie można go krytykować. Przyjdzie Jego czas w 2026.
0
@SinMistico Dostał największą owulację ze wszystkich
0
@Rewolucja123 Dodałem tłumaczenie ale moderacja skasowała. :D
2
Andre Gomes na trybunach gra na bębnach albo mnie oczy mylą. :D
5
Roberto to ma dożywotnią miłość na CN za tego gola z PSG. :P Przypomina się aż jak parę lat temu teorię spiskowe, że Neymar wyjdzie na prezentacji jako niespodzianka. :D Z Verrattim też tak było.
0
Myślicie, że prezentacja będzie na polsacie sport czy sam mecz? Na razie 60 minuta meczu leci więc raczej się nie wyrobią...
0
@kingmati414 To Messi jednak zagra? Czy tylko na prezentacji składów będzie?
0
@lucas/catalan Oby było tyle goli dla Śląska co zwrotek :P
2
Co odwalił teraz Sterling :P Oby się nie zemściło
0
@daniel32778 Coutinho w pomocy, hehehhehehehe.