kuz

1

@JaSzymon Barcelona. Szczyt to dla nas tryplet. Tego bym chciał.

kuz

0

@monsterrize albo dali mu w końcu koszulkę w dobrym rozmiarze.

kuz

0

@adamek1910 jak pojedziesz i zrobisz jakieś ładne. :))

kuz

4

@Patrol myśli sobie "a nie wierzyłem jak mowili, że Valverde niszczy styl który uwielbiam."

kuz

7

To jeszcze Puchar Amerykański z Napoli i tryplet nasz, Viva Ernesto!

kuz

1

Death stare w towarzyskim, musiał przecież, caly Luis.

kuz

1

@MaTt_BarcaFan ciekawe czy na camp nou trzęsie się ziemia jak Suarez biegnie? :)

kuz

3

Suarez jest jak grubas w kolejce do Burger Kinga. Niby gruby i ciężko się rusza ale po burgera przybiega w trymiga. Pulpecik nasz malutki.

kuz

2

Po co Nejmery i inne Griezmanny jak Own Goal jest bezcenny.

kuz

0

Pogramy na dwóch napadziorow?! :D

kuz

2

@JaSzymon chyba najlepszy bramkarz białych po Casillasie.

kuz

0

Proszę, zmień Dembele a zostaw Antoniusza na skrzydle!

kuz

1

@RobsonPL Bo większość na skrzydle brał na Siebie Abla który nie zachwyca.

kuz

2

Auba w stylu Bergkampa, świetna bramka.

kuz

9

Prawie wszystko przez Puiga, ależ mu ufają nasi gracze. Valverde nie zepsuj tego.

kuz

14

Po 25 mieć dość gry Dembele? To nie jest normalne i nie tylko ja tak mam. Gość gra jak za karę.

kuz

3

Puig ma wszystko na pierwszą drużynę, Dembele wygląda jakby wchodził z Barcy B i był obsrany po pachy. Zero pewności i same straty.

kuz

0

Riki Pójdź, prawie jak Hajto :D przytrzymaj, popatrz, pójdź sam!

kuz

5

Angielski komentator tłumaczy Hiszpańskich a Polski opowiada jakieś głupoty bo nie zna ani jednego języka. Kabaret haha.

kuz

0

@Qyntel wybrnął, że podał najdroższych trzech :D

kuz

0

Griezmann dzisiaj ukłuje. A, i uprzedzam, Dembele ma jeszcze czas na adaptację, nie można go krytykować. Przyjdzie Jego czas w 2026.

kuz

0

@SinMistico Dostał największą owulację ze wszystkich

kuz

0

@Rewolucja123 Dodałem tłumaczenie ale moderacja skasowała. :D

kuz

2

Andre Gomes na trybunach gra na bębnach albo mnie oczy mylą. :D

kuz

5

Roberto to ma dożywotnią miłość na CN za tego gola z PSG. :P Przypomina się aż jak parę lat temu teorię spiskowe, że Neymar wyjdzie na prezentacji jako niespodzianka. :D Z Verrattim też tak było.

kuz

0

Myślicie, że prezentacja będzie na polsacie sport czy sam mecz? Na razie 60 minuta meczu leci więc raczej się nie wyrobią...

kuz

0

@kingmati414 To Messi jednak zagra? Czy tylko na prezentacji składów będzie?

kuz

0

@lucas/catalan Oby było tyle goli dla Śląska co zwrotek :P

kuz

2

Co odwalił teraz Sterling :P Oby się nie zemściło

kuz

0

@daniel32778 Coutinho w pomocy, hehehhehehehe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?