Atleti ich klepie jak dzieci we mgle. Jeżeli Real nie kupi nikogo do środka pola to jestem spokojny jeżeli chodzi o zagrożenie z ich strony w tym sezonie.
@Yoshi94 nie obwiniam go za tamten mecz bo cała drużyna go położyła. Po prostu 14 goli i 9 asyst przy pierdyliardzie strat i głupich zagrań, olewania treningów i innych nie rokuje w takim klubie jak Barca.
@LuisSalvano uncharted, tyle że od 1 do 3 potrafi znudzić po jakimś czasie bo i port z ps3 nie wygląda za ciekawie i czasami skakanie po ścianach i grindowanie na przeciwnikach robi się po prostu nużące. Tak czy siak polecam.
@ArterkHD Freddie Mercury jest ponad i będzie na zawsze, nie usłyszymy już takiego głosu, nigdy. Oby życie po śmierci istniało bo poszedłbym na Jego koncert.
Hazard póki co bardzo przeciętny w tych dwóch sparingach. Antoine się dużo lepiej zaprezentował jeżeli porównamy. Widać było, że mamy człowieka z TOPU a nie przeciętniaka, u Belga nie ma fajerwerków
Ależ ten Carles Peres imponuje, to się nazywa pokazać się z dobrej strony i wykorzystać szansę. Póki co, mega na plus. Ahh marzenia żeby chociaż w La Lidze te młodziaki dostawali po 30 minut przy dobrym wyniku...
Napiszcie jeszcze 10 razy ze to mecz presezonowy a rambla już sprzedaje i wie kto jest słaby. A po co są takie mecze? Jeżeli w towarzyskim meczu o pietruszkę brakuje dyscypliny i luzu to co taki Dembele zrobi w meczu o stawkę? Tutaj powinna być walka o pierwszy skład, pokazanie się z jak najlepszej strony. 9 strat w 30 minut i nic produktywnego do takich nie należy. Krytyka jak najbardziej uzasadniona.
I pomyśleć, że kiedyś przy tylu stratach taki Dembuś wylądował by na ławie na kilka następnych meczy, co by sobie przemyślał kilka spraw. Henry za zejście na drugą stronę boiska został za karę zmieniony. Co się stało z tym klubem i tymi wartościami?
@damian16161212 a od czego są mecze kontrolne? Żeby sprawdzić formę zawodników a że jest jaka jest to ludzie narzekają. Valverde po dwóch takich meczach np. Malcoma posadził go na ławie na cały sezon a po 10 takich meczach Busiego dalej go wystawia.
Z Busquetsem jest jak z każdym defensywnym pomocnikiem, ma swoje dobre lata (yaya toure, casemiro, kante) a potem robi się z Niego wóz z węglem. Problem w tym ze taki Toure po spadku formy prawie nie grał a Busi będzie latał u nas do 36 roku życia.
1
Atleti ich klepie jak dzieci we mgle. Jeżeli Real nie kupi nikogo do środka pola to jestem spokojny jeżeli chodzi o zagrożenie z ich strony w tym sezonie.
0
@Yoshi94 nie obwiniam go za tamten mecz bo cała drużyna go położyła. Po prostu 14 goli i 9 asyst przy pierdyliardzie strat i głupich zagrań, olewania treningów i innych nie rokuje w takim klubie jak Barca.
8
To co? Jeszcze tak ze 30 meczy i może Dembele w końcu odpali. =D Pozdro dla kumatych!
2
Co ten Perez gra...
1
Nawet nie widziałem, że Real przegrał 7-3 z Atleti... Oglądał to ktoś? Co tam się działo?! :D
3
@didzejos Znowu za każdym uruchomieniem gry będę się dowiadywał, kto wygrał LM 3 razy z rzędu... :D
3
Oficjalnie: Hazard na okładce FIFA 20
6
@fifek znowu? Czy internet explorer?
0
@LuisSalvano uncharted, tyle że od 1 do 3 potrafi znudzić po jakimś czasie bo i port z ps3 nie wygląda za ciekawie i czasami skakanie po ścianach i grindowanie na przeciwnikach robi się po prostu nużące. Tak czy siak polecam.
11
@Maxit DLA KOLASINACA!!! Jesteśmy w Polsce tutaj odmieniany nazwiska, ludzie!
7
@ArterkHD Freddie Mercury jest ponad i będzie na zawsze, nie usłyszymy już takiego głosu, nigdy. Oby życie po śmierci istniało bo poszedłbym na Jego koncert.
12
Taka fajna seria rzutów karnych, a Polsat woli na dwóch kanałach dać piłkę plażową bo czemu nie. Polsat be.
2
Gdzie pokazują karne?
1
Chciał przybić piątkę i wypuścił piłkę haha
0
Czemu Emre Can ma zaklejone Can na koszulce?
26
Też uważacie, że Kołtoń nie nadaję się do komentowania? Strasznie nudny i bez emocji ten komentarz. Jakby powtórkę komentował.
0
Taki Real chcemy oglądać w tym sezonie... Kurła ale by było! Leganes już zaciera ręce.
6
@myscooter można ocenić debiuty :)
0
Hazard póki co bardzo przeciętny w tych dwóch sparingach. Antoine się dużo lepiej zaprezentował jeżeli porównamy. Widać było, że mamy człowieka z TOPU a nie przeciętniaka, u Belga nie ma fajerwerków
0
Ale fart :D Nacho chciał być cwany ale mu nie wyszło.
1
@Odesseiron jaki kraj taka płotka
0
No i Rakitic kontrakt na 10 lat w tym zapewniony pierwszy skład CYYYK! :D
14
Hahaha, pokazali zmiany Chelsea a potem Valverde w stylu: "Co łon zmiany w 70 minucie robi?"
11
Ależ ten Carles Peres imponuje, to się nazywa pokazać się z dobrej strony i wykorzystać szansę. Póki co, mega na plus. Ahh marzenia żeby chociaż w La Lidze te młodziaki dostawali po 30 minut przy dobrym wyniku...
6
Napiszcie jeszcze 10 razy ze to mecz presezonowy a rambla już sprzedaje i wie kto jest słaby. A po co są takie mecze? Jeżeli w towarzyskim meczu o pietruszkę brakuje dyscypliny i luzu to co taki Dembele zrobi w meczu o stawkę? Tutaj powinna być walka o pierwszy skład, pokazanie się z jak najlepszej strony. 9 strat w 30 minut i nic produktywnego do takich nie należy. Krytyka jak najbardziej uzasadniona.
2
I pomyśleć, że kiedyś przy tylu stratach taki Dembuś wylądował by na ławie na kilka następnych meczy, co by sobie przemyślał kilka spraw. Henry za zejście na drugą stronę boiska został za karę zmieniony. Co się stało z tym klubem i tymi wartościami?
5
@damian16161212 a od czego są mecze kontrolne? Żeby sprawdzić formę zawodników a że jest jaka jest to ludzie narzekają. Valverde po dwóch takich meczach np. Malcoma posadził go na ławie na cały sezon a po 10 takich meczach Busiego dalej go wystawia.
2
Z Busquetsem jest jak z każdym defensywnym pomocnikiem, ma swoje dobre lata (yaya toure, casemiro, kante) a potem robi się z Niego wóz z węglem. Problem w tym ze taki Toure po spadku formy prawie nie grał a Busi będzie latał u nas do 36 roku życia.
9
Haha, czyżby Busquets? Jakbym mial flashbacki z poprzedniego sezonu. Dalej Valverde pierwszy skład dla Sergio w każdym meczu. :)))
1
@Gaucho ja tu widzę fajny pomysł i niedokładne wykonanie, bez podniety.