kuz

23

@BarcaInfo zrobił se wyniki w dobrej klinice i wróci do Betisu :P chodziło tylko o badania okresowe :P

kuz

1

Trochę dziwne, że Firpo ma już testy medyczne a jeszcze żaden paparazzi nie cyknął mu fotki z krzaków.

kuz

2

@tadzik447 to jest chyba najmniej realne więc nie warto wspominać.

kuz

3

To jeszcze tylko Neymar i sprzedaż Rakitica i Rafinhi i mamy jedno z najlepszych okienek ostatnich lat no i kadrę

kuz

1

@Rewolucja123 neo taz loord luq kuben i monza 2006 a nie tam jakieś snaxy i białka.

kuz

2

@Arthur Donnego Van De Beeka do jasnej cholery, ludzie, odmieniajcie nazwiska. A może to jakieś spam boty piszą te posty? Wtedy zwracam honor.

kuz

0

@BigShaq Widać jaką mamy zajebistą politykę sprzedaży, skoro drugi najdroższy transfer miał miejsce w 2000 roku i wynosił dokładnie 60 mln. :)

kuz

0

@Pawelec7 Wszędzie ta poprawność...

kuz

0

@Sandu! Zgadzam się, Nosowska to dramat.

kuz

20

Daria Zawiałow to fenomen, i ona i muzycy. Byłem na koncercie w Bydgoszczy a teraz słucham na woodstocku. Ile energii ma w sobie ta dziewczyna to jest kosmos!

kuz

0

@Mns21 Dzisiaj wszyscy dostają oklep i wszystko wraca do normy.

kuz

0

Nie byłoby tego artykułu.

kuz

2

@Arthur Jeżeli Ney wyląduje w Realu to... napisałbym co myślę, ale bez bana by się nie obyło. Straciłbym do Niego cały szacunek.

kuz

0

@Kamiloza91 No będzie koniec pierdów i zaczną się smrody bo trafi na Camp Nou :)

kuz

0

@Wegson poyerbani i sklep Cejrowskiego też godne uwagi. :) Ale banot ma dużą wiedzę i produkty najlepszej jakości, nawet możesz do niego napisać a na pewno odpiszę z poradami.

kuz

0

@Wegson Yerbanot

kuz

20

Neymar dzisiaj znowu przytoczył najlepszy moment w Jego karierze:
https://x.com/FCBMediaUltra/status/1156903997594316805

kuz

3

@krzychu1526 Ależ to głębokie, niczym odpływ w mojej toalecie.

kuz

1

@Fabik87 Tymczasem jakiś randomowy czarnoskóry fan z Etiopii: "Who is Shearer? Ronaldo is the best ever."

kuz

0

@Skaramuczi Nie kupuj ani s6 ani s7 a nawet s8... te telefony są już stare i Samsung ma w dupie użytkowników, działają gorzej po paru miesiącach, ogólnie słabizna.

kuz

5

@macio_944 Dziecko wygląda jak młody Tyrion Lannister

kuz

0

@Mazi Odróżniasz POP od Disco Polo czy nie bardzo? :D Wiadomo, że każdy się przy tym bawi na imprezie, ale słuchać tego na słuchawkach idąc ulicą? Tak samo mam z Polskim rapem.

kuz

62

Apropo powstania, wiecie jakie było najgorsze w dziejach Polski?
Powstanie Disco Polo.
Badum Tss.

kuz

0

@V e B 96 Orange Love, Eleven + wszystkie C+ i Polsat Premium za darmo.

kuz

0

@VEB931 W tym roku PES nie jest już kopaniną robotów jak w poprzednich wersjach, ale nadal zawodnicy poruszają się topornie i wygląda to jakby schematycznie każda akcja wyglądała tak samo, nie ma zbyt wielu możliwości. Trochę demo u mnie zaplusowało względem poprzednich wersji ale dalej zostaję przy FIFIE.

kuz

0

@kubix05 Poproszę pół kilo poradnika spelologicznego i 250 deko Politechnika.

kuz

6

@Criss18Barca To pojadą sobie chłopaki z Legii na wypoczynek do Ciechocinka.

kuz

0

@Tasde Tak szybko tracą, że nawet nie zauważyłem bramki na 3-3, wybacz.

kuz

0

Tej siły już nie powstrzymamy, Real 4-3... Drżyj Europo!

kuz

2

Ronaldo już by nie wytrzymał z nerwów. Przegrali International Champions Cup, przegrali Audi Cup. Wewnętrzny dramat by przeżywał. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?