La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1292 Culés

20

Neymar dzisiaj znowu przytoczył najlepszy moment w Jego karierze:
https://x.com/FCBMediaUltra/status/1156903997594316805

0

@kuz poważnie od to udostępnił? No nie źle jeśli tak. Robi wszystko aby odejść już teraz.

2

@kuz
Jeżeli chcemy wygrać LM, to jego przyjście jest kluczowym elementem całej tej układanki.

3

@monsterrize hehehe tak,jasne,bo w Liverpoolu to nam brak Neymara przegrał mecz 0-4,nie to że Alba i Pique zagrali jak ofermy,środek pola nie istniał a Suarez marnował sytuacje.Jak widzę takie komentarze to tylko głowę schować w ręce.Zaraz tu przyleci ten co ma tatuaże (zmywalne) i się będzie upierał że ten filmik to już niemal potwierdzenie.
Neymar zagrał wtedy chyba najlepszy swój mecz w karierze i poprowadził zespół do wygranej która zapisała się w historii.Jakby wybrał inny mecz to by skłamał więc ja bym się tu wiele nie doszukiwał.

PS szkoda że nie pamiętasz że w 4 sezonach Neymara w 3 odpadaliśmy z LM w 1/4,"kluczowy element",dobre.

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Skaramuczi bo poza nejmarem poczebujemy jeszcze pokby, verrattiego i bellerina. wtedy miszczostwo swiata nasze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?