kuz

0

@szkutnik91 no że nie ma oferty, a cope to bardzo dobre źródło.

kuz

0

Hahahaah Griezz jak się odbił :DDD

kuz

1

Cou na boisko!!!

kuz

0

Gruby to jednak jest...

kuz

0

I cyk, pierwsza strata Dembele!

kuz

7

My nic nie wygramy z tym klocem Suarezem. Przebłyski to za mało na tę drużynę.

kuz

2

@Fohin a ja widzę strasznie chaotyczne ruchy i większość oparta jest na szczęściu. Żaden z Niego wielki grajek.

kuz

2

Piłeczka chodzi pięknie póki nie trafi pod nogi Dembele

kuz

4

Manolas dzban dalej się szczyci tym 3-0 i pokazuje do Suareza?

kuz

1

@TR3YWAY na razie to on niech innego grajka jeszcze raz kupi.

kuz

2

Alaba na prawej u nas..

kuz

0

@WisniaKala nie mam kija w dupie ale to pokazuje poziom niektórych użytkowników. Na tablicy niech sobie udostępniają a nie tu.

kuz

9

Proponuję sypać bany za te cytaty z piosenek, spam niepotrzebny.

kuz

0

@adrian89 w poprzedniej dramie jak Ney przychodził najlepsze info miało SelecaoBrasileira

kuz

0

@Blomqvist AgenciaNews

kuz

0

Agencia podaje, że oprócz Neymara Barca chce innego gracza PSG. To co? Mbappe? :D

kuz

0

@zagi31 nie wiem jak reszta, na razie info tylko o Cou.

kuz

1

Sprawa Neymara nabrała rozpędu i może się dziś rozwiązać, ale widzieliście, że Cou dzisiaj też poza składem na mecz z Napoli?

kuz

0

@KamQiX Chyba najbardziej rzetelny dziennikarz z Madrytu dodał tweeta ze zdjęciem Neya i podpisem: tic tac tic tac...

kuz

2

Neymar do Realu, i to się dzieje... nie sądziłem, że chłop tak nisko upadnie, współczuję mu meczu na Camp Nou jeżeli ten transfer dojdzie do skutku.

kuz

0

@messi564 No to jeżeli już nie zagra to wszystko jest ok. :)

kuz

0

@El dominatore To chyba oglądałeś tą Kolumbijską Barcelonę, a nie Hiszpańską...

kuz

1

@BarcaInfo Dembele + Semedo i niech biorą z pocałowaniem ręki, tyle, że wtedy jeszcze PO będzie trzeba sprowadzić.

kuz

3

Neymar udostępnił na Instagramie coś z Barceloną, ale nie bardzo wiem jak to przetłumaczyć... Już znalazłem, to jakieś wspomnienie, ale coś musi byc z tym na rzeczy. :)

kuz

1

@Grubson06 wokół tego gościa kręci się tylko mamona, poza tym, że jest kozakiem to hajs od Niego nie odchodzi na krok. Ciekawe co widzi w lustrze, Siebie czy dziesieciodolarówkę?

kuz

0

@VamosGirl a Inaki Williams to jakis nowy team w F1? Czy jakaś sekcja Williamsa?

kuz

1

@BarcaInfo jeszcze wyjdzie, że ten wariat na instagramie miał rację i do jutra Neymar będzie u nas

kuz

14

Chyba Neymara na trybunach wypatrzył.

kuz

5

@DawidekFCB Ale przeciez Valverde testuje warianty...

kuz

6

Idę spać, bo to juz trzeci mecz a tego nie da się oglądać. Brak stylu, brak pomysłu, słaba pomoc, która nawet bronić nie potrafi o kreowaniu nie wspomnę, młodzi coś się starają alr dobrze wiemy, że tylko teraz pograją a potem Barca B welcome więc czlowiek wkurzony jeszcze bardziej. Nie ma tu tłumaczenia, że to presezon, że testujemy itp. przecież ten trener nic nie testuje. Nie sprawdza wariantów pomocy w żaden sposób, la ligę zaczniemy z Rakiticem i Busquetsem + kto tam popadnie może Arthur a moze Frenkie. Messi coś wyczaruje, Griezmann porobi wiatru a Suarez dalej bedzie machał łapami i przewracał o własne nogi. Panie Boże daj pan juz nastepny sezon bez tego leniwca na ławce. Obym był w błędzie, ale oczy będą krwawiły w tym sezonie. Czuć niechęć do ogladania meczy Barcy? Kto to widział...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?