kuz

0

@Batys Ma 48 Mpix, ale megapixele w telefonie to jest taki haczyk na Januszy. "PANIE KURŁA ON MA 40 MEGAPIXELI A TEN MA TYLKO 20." Przysłona, doświetlanie, ogólna jakość soczewki, jest wiele czynników, które składają się na dobry aparat. Pracowałem sporo przy telefonach więc wiem co mówie.

kuz

4

@bartoszekkk Ta telewizja udostępnia coś średnio co 10 minut, cały czas inne info. Wydaję się, że siedzą w tym studio 24/7 i wymyślają jakieś brednie. Tier4.

kuz

0

@kibicsportu jestem tego samego zdania

kuz

0

@nwchades ???? PSG have rejected a €190 million offer from Barça that would see Neymar return to Nou Camp on a loan.

???? Barça offered an upfront sum of €40m cash for the loan with a future obligation of €150m to permanently sign Neymar next summer.

[ESPN FC]
Chodziło oczywiście o ESPN :)

kuz

3

[ESPN] PSG odrzuciło ofertę 190 mln €. 40 mln teraz i następne 150 mln na koniec sezonu za wypożyczenie.

kuz

6

@Yanek Ronaldo na pewno, a czy Messi? Wydaje się być coraz lepszy i dojrzalszy z roku na rok, więc kto wie czy w wieku 36 lat nie będzie jeszcze bardziej kompletnym piłkarzem niż teraz.

kuz

54

@norbi77 o kurde, bardzo fajny filmik, aż ciary przeszły.

kuz

27

Rac1 podaje, że Barca już zapisała się na kampanię medialną z Neymarem oraz zamówiła u Nike większy nakład koszulek żeby zarobić na przyjściu Brazylijczyka. Wolne tłumaczenie.

kuz

2

@barcanawieki Uwielbiam i w sumie jem tylko kwaśne smaki. Nie lubię mdłych i przesadnie słodkich. Cytryna, mięta, jabłko a ostatnio jadłem o smaku pokrzywy, kozak.

kuz

0

@BarcaInfo 170mln? Tragedii nie ma...

kuz

3

@kerouac Polecam Ci też w takim razie Bojacka Horsemana.

kuz

0

@matirix20 tzar: ciężar korony.

kuz

7

@Rewolucja123 Stulejką zapachniało, przecież nikt nikomu nie broni zaleźć sobie dziewczynę. Moja narzeczona jest najpiękniejsza na świecie i nigdy nie zazdrościłem piłkarzowi czy innemu gwiazdorowi jakiejś kobiety. To nie fart uwierz mi.

kuz

1

@SeeleyBooth 12 tys. Ale w większości przypadków go nie uruchamiałem, tylko na dłuższe trasy.

kuz

0

@MichalZZZ mi się zdarzyło przyjść jak miałem wolne, bo pomyliłem dni w grafiku. :) Zostałem na dwie nadgodziny i do domu.

kuz

0

@bartoszekkk No ostatnie jakieś nawet dwa miesiące bym powiedział. Ameryki nie odkryli.

kuz

0

O czym mniej więcej jest serial Dark i czy warto się za niego zabrać? Słyszałem, że w sumie spoko.

kuz

3

@michal26 "aaaa dobra je**ć to, szwagier polewaj." To chyba najlepsza odpowiedź, u mnie działa.

kuz

0

@sidzej PRZYLECI! :P

kuz

1

Ziomek se luźnego posta napisał, Wy się wszyscy wzajemnie nakręcacie i jeszcze narzekacie, że na La Rambli takie rzeczy. Psychologia tłumu...

kuz

1

@Fabik87 Ziomek chciał chyba autograf w formie gryza na kebsie :D

kuz

0

@kkbarca Nie czytaj, nie śledź, olewaj. Zapewniam Cię, będziesz mniej zmęczony.

kuz

6

@BarcaInfo Czemu aż tyle kobiet? Wszędzie te równouprawnienie wcisną, nawet jakiś gol z orlika...

kuz

12

@sewciu50 To dostali byśmy 5-0 na Anfield... :)

kuz

0

@sewciu50 Chłop gra tak od początku przygody a czasem strzeli coś z dystansu albo uda mu się na zamach kiwnąć dwóch rywali.

kuz

0

@gontex Aaaa no tak, zapomniałem o tych farciarzach :D Po oczepinach zwijka i do domu :P

kuz

0

@gontex Gdzie to wesele kończą o tej porze? :D Ja to wracałem z jobów po 6 nad ranem, zanim wszyscy wyszli, zanim sprzęt spakowany i dojazd. A grałem z kapelą przez trzy lata.

kuz

0

Wow... Klątwa Zidane działa widocznie tylko od początku sezonu.

kuz

1

@Encore No jak nie? Piłka przeszła a on stempluje Denisa na Achillesa.

kuz

1

Brawo sędziowie! Brawo var!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?