kuz

0

Denis co się wydarł.

kuz

0

@BogFutbolu dokładnie. Aspas on side.

kuz

0

@NaFazieHitman Nie o Pepie. O Mourinho w Interze.

kuz

0

Brawo Celta! Hahaha mieli tyle miejsca na prawej stronie, że słoń mógłby wejść. Stali i się patrzyli.

kuz

6

@Suzu myślę, że to kwestia rozmowy i motywacji trenera, a także wiary kolegów i kibiców. Dużo się rodzi z psychiki. Wydaję mi się, że Valverde wcale nie rozmawia z zawodnikami w cztery oczy i nie stymuluje ich jak to mówił Ibra.

kuz

3

@messi564 dobrze napisane. Przez Valverde większość tutaj napisała by: A KTO BY WTEDY BRONIŁ?! Za najlepszych czasów bronił sam Busquets i wszystko działało jak trzeba. Przy 4 2 1 2 byłoby nawet dwóch pomocników broniących, z Frenkim De Jongiem na SPO.

kuz

3

Też macie problem ze stroną, że nie ładuje automatycznie następnych komentarzy tylko trzeba kliknąć w przycisk? I na PC i na telefonie.

kuz

1

@Socjopata było dziś stawiać na Celtę tysiaka, to trochę by Ci oddali :P

kuz

1

Chciałbym u nas kiedyś Arnolda, bardzo młody i zdolny chłopak.

kuz

1

@Copernicus Ney nie gra, jeżeli o to Ci chodzi.

kuz

76

@D10SLEO niby czemu? Jak Barca nie gra to ta strona żyje Neymarem albo meczami rywali.

kuz

3

@Fawrf PKO BP konto dla młodych

kuz

2



Dajcie przykład drugiego takiego zawodnika w Barcy, który pod nieobecność Messiego ciągnął zespół i brał grę na Siebie. Wiem, wtedy był w formie lepszej niż teraz, i wszyscy popychali go jak lalkę, ale tyle ile dawał nie daje nikt poza Messim.

kuz

0

Mam nadzieję, a wręcz jestem przekonany, że w niedziele wyjdzie Atleti i pokaże wszystkim jak się powinno grać w piłkę, a każdy będzie się branzlował przy Felixie, jak to źle zrobiliśmy, że go nie wzięliśmy do Siebie. Sądząc po presezonie to z Getafe nie będzie co zbierać.

kuz

4

@Barca_Big_Moment Ale wiesz, że Rafinha za jakieś dwa tygodnie będzie miał przeprost kolana albo coś gorszego? Ten zawodnik nie ma szczęścia, ani trochę. Bałbym się na Jego miejscu wychodzić z tunelu.

kuz

1

@LuisSalvano Nie wiemy o czym gadali na spotkaniu w Paryżu. Może Leonardo powiedział, że chce Dembele a Coutinho mogą sobie wypożyczyć, Abi odpowiedział, że najpierw zrobią porządek i grunt pod Neymara a w poniedziałek już ruszą z grubej rurki.

kuz

1

@fajny_football fani to sobie mogą, gdyby Cules to zrobili, wtedy mógłby się bać.

kuz

5

Zjechaliśmy trochę z pensji, bo aż 12 mln.
Oddaliśmy Lewego Skrzydłowego.
Dostaniemy jakieś 20 mln (z tego co czytałem).

Oby to oznaczało, że Bartek kupi Neymara za hajsy + Dembele i Semedo. Oby.

kuz

0

@SeeleyBooth Jeden plus, w końcu nominalny skrzydłowy na swojej odpowiedniej pozycji. A nie wciskany na siłę środkowy pomocnik.

kuz

0

@NemeZis93 Dodam tylko, że on trenował ten klub przez kilka dobrych lat. Mogło się wiele zmienić ale trochę zawodników poznał.

kuz

0

@SeeleyBooth Nie pisz tego głośno, bo po dzisiejszym składzie wiemy, że Valdek czyta La Ramblę i jeszcze go sprowadzi.

kuz

0

Cieszmy się, że Chelsea ma zakaz transferowy i nie puści Williana, bo nie mieli by kim grać. Inaczej pewnie by do nas trafił. Chociaż po Paulinho i Vidalu to już lepiej nie krytykować tych transferów starszych grajków, bo zamykają wszystkim japy i gwiazdeczki się chowają.

kuz

0

A więc Cou odszedł, jednak... Dobrze, że to wypożyczenie i do tego do Bayernu, który na bank nie wykupi go za 120 mln. Wróci za rok jak już, mam nadzieję, nie będzie u nas tego trenera.

kuz

0

@fart w lidze to i Valverde jest mocny, tak jak Pep, LM nigdy nie wygra.

kuz

23

Dominować w meczu... Chyba znamy dwa inne pojęcia dominacji, bo klepanie na własnej połowie bez żadnych sytuacji to nie jest dominacja tylko strach... 84% posiadania piłki, Williams w 49 minucie 9.5 km przebiegnięte, z czym do ludzi?

kuz

1

Serio Valdi powiedział, że czeka na wzmocnienia? Chyba Barto mu i sobie zamówił 5 ton herbatki wzmacniającej bo bez tego chyba taka więź by długo nie wytrzymała..m

kuz

0

Teraz przed nami tydzień wylewania pomyj na Valverde, a z Betisem zagra Messi, pewnie wygramy i wszystko zatoczy koło. Barca znów będzie mocna i super, aż do następnego nędznie słabego meczu albo bez Leo albo z Leo w słabszej dyspozycji...

kuz

0

@Szicek10 Nawet Mourinho mógłby przyjść.

kuz

0

@Criss18Barca Zielu to pomocnik, cos tam kreuje, czasem strzeli dobra bramke, ale nie traci pilki 30 razy na mecz, dajmy spokoj.

kuz

0

@Wiktorek2002 następny mecz szpital bo uraz na treningu, typowe u Niego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?