Jakby ktoś kiedyś powiedział, że będzie mi się fajnie mecz Chelsea oglądało to bym się puknął w głowę... a jednak. :) Świetne meczycho, młodzi dają radę. Pukki znowu po Hattricka.
@jacobFCB Ale jednak cały internet huczy, więc rozpoznawalna jak najbardziej jest. Jeżeli jest to screen, to musiała sama komuś takie foto wysłać, pewnie coś jej się nie tak kliknęło i wysłała gdzieś jeszcze.
@Kcprlxx U mnie niby też ma 95+, aczkolwiek w centrum medycznym ma bardzo wysokie ryzyko kontuzji bo rozegrał dajmy na to 3 mecze w ciągu 14 dni... Dla takiego Messiego 3 mecze w dwa tygodnie to powinien być pikuś.
FM 2019. Miałem problem z wieloma kontuzjami, średnio dwie na mecz i to na 2-3 tygodnie wypadali piłkarze. Teraz trochę już ogarnąłem mechanikę gry, wysyłam na wolne, odpuszczam na treningu, ale nadal ciągle większość ma wysokie ryzyko kontuzji... jest może jakiś patch, który naprawia chociaż trochę ten błąd? Szczerze ciężko jest tak grać kiedy co mecz wypada Ci jakiś kluczowy zawodnik.
1
@BarcaInfo Pół miliona? :D No to już konkretna suma.
0
@PrinceDamon Przecież Serie A to zagłębie polskich talentów :)
0
@PatrykBarcelona Raczej gol bramkarza :P
0
@Striker Na skrzydle.. hmmm :D
0
@damianex10 Ruska wódka czyni cudka!
1
@damianex10 Zawodnicy są napakowani jak kabanosy. :D
1
Jakby ktoś kiedyś powiedział, że będzie mi się fajnie mecz Chelsea oglądało to bym się puknął w głowę... a jednak. :) Świetne meczycho, młodzi dają radę. Pukki znowu po Hattricka.
18
@SHIBA ślimak wygląda jak ja po całonocnym melanżu na drugi dzień w pracy.
0
@jacobFCB Ale jednak cały internet huczy, więc rozpoznawalna jak najbardziej jest. Jeżeli jest to screen, to musiała sama komuś takie foto wysłać, pewnie coś jej się nie tak kliknęło i wysłała gdzieś jeszcze.
0
@jacobFCB Ale zwykły szary człowiek może, nikt nie będzie robił przecież leaku Twoich zdjęć. Inaczej jeśli chodzi o osobę sławną albo rozpoznawalną.
0
@jacobFCB Mogą, ale z głową.
6
>Bądź jako tako rozpoznawalną osobą w Polsce, w mediach.
>Rób sobie nagie fotki telefonem a potem skarż się na ataki hakerskie i wycieki.
Nie rozumiem ludzi.
0
@Danny Gaucho Trzepceps się robi!
3
Z Bayernem zdecydowanie. Tam był pogrom totalny.
7
@jacob345 Breaking Bad zdecydowanie
0
@Mario96w Syp trochę mniej, dodaj trochę cukru i wkrój sobie świeże ogórki albo np pomarańcze czy cytrynę. Wtedy smak jest spoko.
0
@kuba4352r375 Sam za dużo jeszcze nie ogarniam, ale śmiało pisz może coś będę wiedzial.
15
@BykFCB Dembele z Borussi > Dembele z Barcelony
0
@G9 Ale mówisz o kilku dniach? Bo wtedy spadają inne ważne słupki jak zgranie czy gotowość do meczu.
0
@Kcprlxx U mnie niby też ma 95+, aczkolwiek w centrum medycznym ma bardzo wysokie ryzyko kontuzji bo rozegrał dajmy na to 3 mecze w ciągu 14 dni... Dla takiego Messiego 3 mecze w dwa tygodnie to powinien być pikuś.
0
FM 2019.
Miałem problem z wieloma kontuzjami, średnio dwie na mecz i to na 2-3 tygodnie wypadali piłkarze. Teraz trochę już ogarnąłem mechanikę gry, wysyłam na wolne, odpuszczam na treningu, ale nadal ciągle większość ma wysokie ryzyko kontuzji... jest może jakiś patch, który naprawia chociaż trochę ten błąd? Szczerze ciężko jest tak grać kiedy co mecz wypada Ci jakiś kluczowy zawodnik.
7
@lukaszbarca15 GTA Vice City
0
@koziar Jak to mawia mój wujek góral, barany na dwóch nogach
:)
2
Zaraz wyjdzie, że Neymar czuje się ignorowany przez Barce i klub zachowuje się nieprofesjonalnie, co będzie pretekstem transferu do Madrytu. :)
0
@BlaseR9 Nie słuchajcie tego dziada, proszę!
0
@tadzik447 Jeżeli w tym sezonie będzie się kopał po czole to nawet obowiązkiem będzie go sprzedać póki się da i kupić zmiennika dla Griezmanna.
8
@kkbarca A Valverde w szatni: "Za to, że jesteś zbyt pewny Siebie wracasz do Juvenilu F, teraz zacznij troszkę wolniej i bardziej do tyłu."
0
@Values Perez ma rentgen w oczach i widział zapalenie w stopie Neymara.
37
Czyli tak jak pisałem, najpierw obiadek a potem decyzję. Na pusty brzuszek głupoty przychodzą do głowy. Jestem lepszym tierem od Romero :D
0
@Mihcim A ja próbowałem rozkminić, o co tu chodziło xD