kuz

1

A Dembele dalej mnie drażni swoim dryblingiem jak na szczudłach.

kuz

3

I po Griezzmannie :)

kuz

24

Puig znowu oczaruje wszystkich w presezonie żeby potem cały sezon grać w Barcy B i wyjść na L'Hospitalet w pucharze króla...

kuz

64

@Kapitan hawk Riki Pług, przyszłość Hiszpańskiego rolnictwa.

kuz

4

@sonek to co robi Polski rząd od wielu wielu lat?

kuz

3

@BarcaInfo to odkrył Amerykę :D

kuz

0

@damianex10 Bilie Joe Armstrong :)

kuz

61

Zlatan niby ciągle powtarza, że jest najlepszy itp ale nie drażni mnie to tak jak u Ronaldo. Zlatan to po prostu Zlatan a CR to taki denerwujący ziomek co to chwali się że we wszystkim jest najlepszy a obok inny wyczynia większe cuda i nic na ten temat nie mówi.

kuz

0

@Gaucho dwie "złote piłki" ma, na co komu więcej do szczęścia.

kuz

1

@Kamilos84 Do 31 sierpnia 00:00 wszystkie faxy codziennie przechodzą przegląd w Hiszpanii.

kuz

0

Cucu wypożyczony do Getafe z opcją wykupu po sezonie. Czyli Alba znowu zostaje sam i LO będzie potrzebny...

kuz

20

@BarcaInfo potejemnie omawiali jak tu wycyckać Valverde z zespołu.

kuz

0

5 zł na Europe bardziej pewne niz 5 zł na awans Barcelony po 3-0 na Camp Nou.

kuz

0

@Barca1992 jaka dogrywka, gol w ostatnich minutach dla dunajskiej.

kuz

0

@filas_m Kovacic, Llorente, De Tomas, Theo... Niespełna 130 mln. Wyobrażasz sobie, żeby Barca na Malcomie, Rafinhi, Denisie i dajmy na to Paco zarobiła taki hajs? Fakt, sprzedaliśmy Gomesa za 30 baniek co było i tak na minus przy 40 zapłaconych i Cillessena za 35, który w przypadku innego klubu odszedłby za dużo więcej.

kuz

0

@matteoFCB W sedno. Real potrafił sprzedać gościa, który też nie grał i nic nie pokazał za 40 milionów, tylko dlatego, że to Real Madryt, marka z której zawodnicy nie odchodzą za grosze, nie ważne czy grali świetnie czy przeciętnie.

kuz

7

Taki średniak jak Eintracht sprzedaje Hallera za 40M a taki klub jak Barcelona ma problem ze sprzedażą Malcoma za 40... Pewnie skończy się na 15M w ratach i wyląduje w Arsenalu. Nasz zarząd nie jest najgorszy, ale jeśli chodzi o sprzedaż to jesteśmy jak jakiś Caritas.

kuz

0

@Granto W PSG i we Francji, nie jest powiedziane, że w Barcy się zaadaptuje.

kuz

0

@matirix20 Mbappe kot w worku, Neymar gwarant chemii i zgrania z zespołem.

kuz

14

@Momalsino Ronaldo odszedł to można prawdę powiedzieć xd dziwne, że Hazarda tu nie wcisnął.

kuz

5

@TheMugShot Messi trafia do prawdziwych fanów swoją skromnością, odpowiada i pokazuje wszystko na boisku a nie poza nim. Ronaldo zrobił się za bardzo sztuczny, nie odbieram mu umiejętności ale pompowanie go przez media czasami już jest nużące.

kuz

0

@Alan985 Miałem ochotę na 2019, jak miał być darmowy w PS Plusie, ale w ostatniej chwili zmienili na Detroit, które już przeszedłem 3 razy...

kuz

0

@geass Sarkazm... Ronaldo w podrobionym klubie i podrobionej koszulce? Przecież to wstyd!

kuz

0

@BigShaq Official: Cristiano Ronaldo won't appear in FIFA.

kuz

17

@Barcelismo Riki Pług, przyszłość Hiszpańskiego rolnictwa.

kuz

1

@Nano22 Po godzinie? Ja zamknę kartę La Rambli i po 10 sekundach znowu wchodzę i odświeżam. :P

kuz

0

@Skaramuczi w meczu z LVP to nawet Leon dał ciała, wszystkim zabrakło jaj. Można powiedzieć ze Vidal jedyny pokazał charakter.

kuz

1

@Kcprlxx Wychował się piłkarsko w La Masii, nie jest na tyle młody, żeby nie pamiętać i nie być wdzięcznym za to co osiągnął między innymi dzięki Barcy.

kuz

24

@Chwytliwy No na przykład, że jest dumny z gry dla jednego z najlepszych klubów na świecie. Szacunek dla Realu i pozostawienie gdzieś tam wdzięczności dla Barcy. Ale kto jak woli.

kuz

14

@Barcelismo Griezmann za Grubego, Neymar na skrzydło i możemy lecieć po trypla, tfu, tryplet! Zapomniałbym, De Jong za Busquetsa i Coutinho w ofenzywie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?