La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1641 Culés

1

"pod względem sportowym" czytaj "nie obchodzi mnie co zrobił Neymar dwa lata temu".
pod względem sportowym to nasza Barcelonka dała ciała po całości w końcówce sezonu (oprócz Leona).

konto usunięte

2

@Skaramuczi Czytaj: "Kazdy ma prawo popełnić blad i kazdemu należy sie druga szansa, chyba, ze jest to blad niewybaczalny jak np. przejście z Barcy do Realu"

0

@LuisSalvano ta,do Realu,bo PSG to my przecież uwielbiamy.

https://imgur.com/pRGUJJR

huehuehuehuehue

0

@Skaramuczi w meczu z LVP to nawet Leon dał ciała, wszystkim zabrakło jaj. Można powiedzieć ze Vidal jedyny pokazał charakter.

0

@kuz Z tego co pamiętam Messi jako jedyny coś próbował, może za mało, ale zrobił parę akcji.

konto usunięte

0

@Skaramuczi No i? PSG, czy Chelsea nie lubię, ale nie są to kluby, którym nie wybaczyłoby się przejścia naszego zawodnika. Jak nie odróżniasz takiego PSG od Realu to współczuję.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?