Hahaha, on sygnalizował rękę bramkarza? Przecież to jest taki prowokator, że szok. Nienawidzę go za to. On już ma w automatyźmie podnoszenie rąk i gesty do sędziego o ręke, faul i inne.
@Grzesior667 Blanta można zapalić co jakiś czas, ale wciągnięcie krechy to dla mnie ćpanie i tyle. Nie ma czegoś takiego jak krecha co jakiś czas i nie przekonasz mnie żadnym argumentem. Nawet zioło dzień w dzień to już problem i takich ludzi nazywam po prostu ćpunami,.
@Grzesior667 To jasne, że jak ktoś mówi, że ma problem z dragami to ma problem z podejściem do nich. No przecież dragi nie podchodzą do Niego i nie mówią "Masz jakiś problem!?"
@Pawlak1992 Klopp, chociaż Heynckes miał słabszą drużynę jeśli chodzi o indywidualności i mniej możliwości jeśli chodzi o transfery i budowanie drużyny.
@Bartek22 Messi nie pracuje dla zespołu? Guardiola swego czasu powiedział, że Messi to najlepszy obrońca. De Jong i Arthur będą dawać równowagę w środku, jeden będzie asekurował a drugi pomagał w ofensywie.
@adasko1998 Też jestem zdania, że Cou powinien zostać a Dembele pójść w zamian za Neymara. Człowiek notorycznie olewał sobie obowiązki, łapał kontuzję, grał na stratę. Kilka meczy miał udanych, nie zaprzeczę, jest młody i zdolny, ale nie kosztem Coutinho, który w środku pomocy zrobi różnicę, wierzę w to bardzo. Będziemy mocno żałować jak odejdzie i będzie jednym z najlepszych na tej pozycji na świecie.
2
@Criss18Barca Włosi pokazali jaka promocja. Dopóki piłka w grze synek!
4
@Mazeri Hahaha, zamiast spier**lać to lamentują nad tym, że rybę stracili :D
0
@GregSTG Stare info.
3
@Chwytliwy Dla fana w sumie to więcej meczy i więcej emocji, w sumie to też będą dwa mecze bo wtedy zrezygnują z dwumeczu i będzie jakaś drabinka.
0
Człowiek obstawił drobne na btts bo mecz na szczycie a te bolki grają na remis... A nie, szekaj...
0
@wachaFCB Ale podobno nie można rozmawiać z piłkarzem przed rozmową z klubem, to jak to w końcu jest?
5
Hahaha, on sygnalizował rękę bramkarza? Przecież to jest taki prowokator, że szok. Nienawidzę go za to. On już ma w automatyźmie podnoszenie rąk i gesty do sędziego o ręke, faul i inne.
1
Ten drybling Suareza, takiego kaleczniaka dawno nie widziałem.
0
@daniel32778 Aspas stzelił 20 goli i ciągnął Celtę do końca za uszy. Klasa wyżej od Sarabi.
1
@AzulgranA1899 Jednym z najlepszych są Messi, Suarez, Benzema, Aspas czy Griezmann. Sarabia to dobry piłkarz ale nie jeden z najlepszych.
3
@Grzesior667 Blanta można zapalić co jakiś czas, ale wciągnięcie krechy to dla mnie ćpanie i tyle. Nie ma czegoś takiego jak krecha co jakiś czas i nie przekonasz mnie żadnym argumentem. Nawet zioło dzień w dzień to już problem i takich ludzi nazywam po prostu ćpunami,.
1
@Grzesior667 To jasne, że jak ktoś mówi, że ma problem z dragami to ma problem z podejściem do nich. No przecież dragi nie podchodzą do Niego i nie mówią "Masz jakiś problem!?"
1
@panczo Co ja właśnie przeczytałem? :D
1
@salandrill2 Albo po prostu Valdek będzie miał wyzwanie, żeby Dembele grał na prawym skrzydle a Neymar na lewym tak jak być powinno.
0
@Fake69 Francja też jest ale na tvp sport online. :)
0
@Fake69 TVP sport puszcza mecz o pietruszkę zamiast mecz o 1 miejsce... gdzie tu logika?
3
@mauerinho Kupują za hajs z De Ligta :P
0
@barpol11 Lepiej się wykopyrknąć przed arbitrem technicznym na glebę niż coś osiągnąć. :)
0
@magic10 Tak, to domena netflixa.
2
@kubix05 Wykapany Thiago!
9
@blaugrana1980 Tak, podobno w Radiu Maryja ma być transmisja.
8
@Cule Patrząc na grę Argentyny to Leoś pewnie jakąś na uspokojenie.
0
@Pawlak1992 Klopp, chociaż Heynckes miał słabszą drużynę jeśli chodzi o indywidualności i mniej możliwości jeśli chodzi o transfery i budowanie drużyny.
5
@Szklaner Neymar i Griezmann to dwóch zawodników z TOP10 świata, rzeczywiście słabe rozwiązanie.
0
@Bartek22 Busiego nie brałem pod uwagę bo uważam, że przy tak konkurencyjnym składzie i aktualnej formie po prostu ławka wita.
0
@Bartek22 Messi nie pracuje dla zespołu? Guardiola swego czasu powiedział, że Messi to najlepszy obrońca. De Jong i Arthur będą dawać równowagę w środku, jeden będzie asekurował a drugi pomagał w ofensywie.
1
@blaugrana16 Bo na tę chwilę nie ma lepszego i nawet plotki nie mówią, że sprowadzimy kogoś kto będzie lepszy ma to miejsce.
0
@Azi 4-2-3-1 bardziej :)
0
@Asturyjczyk w 2005 były już kolorowe zdjęcia :(
0
@adasko1998 Też jestem zdania, że Cou powinien zostać a Dembele pójść w zamian za Neymara. Człowiek notorycznie olewał sobie obowiązki, łapał kontuzję, grał na stratę. Kilka meczy miał udanych, nie zaprzeczę, jest młody i zdolny, ale nie kosztem Coutinho, który w środku pomocy zrobi różnicę, wierzę w to bardzo. Będziemy mocno żałować jak odejdzie i będzie jednym z najlepszych na tej pozycji na świecie.