- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1541 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1541 Culés
0
Neymar to ble gwiazdeczka i smród za sobą ciągnie ta? A Mcgregora to każdy lubi ;p
1
@format1977 To niech się piorą o moją sympatię. Zawsze lubiłem McGregora :))
1
@format1977 MC Gregor to jednoosobowa marka, nie jest częścią żadnej drużyny i pracuje wyłącznie na Siebie.
0
@format1977 Ja go nie lubie :P
0
@snoopdegie ja tam obu uwielbiam. nie przywiązuję uwagi do tego czy ktoś jest lojalny w piłce nożnej i jakieś afery robi jeśli gra świetnie i cieszy mnie grą A NEYMAR ZDECYDOWANIE TO ROBI. Mcgregor cieszy akurat wszystkim co robi nawet jak komuś tam rozwali telefon czy skoczy ludziom na mordę z oktagonu ;D
0
@adi7adi8 weź... to tak jakbyś napisał jak tamten, że najlepszy ketchup to kotlin i dawtona...
0
@format1977 mógłbym neymara lubić gdyby nie był powiązany z klubem na którym od dziecka mi zależy. Piłkarsko - geniusz, w każdym innym klubie mógłby cieszyć oczy i co by mnie to obchodziło co on tam sobie robi, gdyby nie fakt że my jako klub na tym ucierpielismy i ja jako kibic, który wierzył ślepo że życia po Messim nie trzeba szukać daleko szybko spadlem na ziemię. Drugi raz już go tu widzieć nie chce i nie obchodzi mnie czy on będzie strzelał dwie czy cztery bramki na mecz, czy będzie asystowal czy tylko dryblowal i czy spokornieje czy będzie jeszcze bardziej kontrowersyjne. Gdyby to ode mnie zależało to by nie było o tym powrocie nawet mowy i życzę sobie i temu klubowi z całego serca żeby ten transfer się wysypał, o ile naprawdę się rozgrywa. Dziękuję i życzę dobrej nocy