La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1222 Culés

8

Wyobrażam sobie jak muszą wyglądać negocjacje z Mino Raiola. Wyobrażam sobie, ze siedzi w swoim długim gabinecie, glaszcze paskudnego kota, pali cygaro a każdy kto tam wchodzi wali w pampers.

Gość praktycznie zawsze rozdaje karty i nie ma światełka w tunelu na jego ugięcie. Pięciokilowe jądra w rozmowo-negocjacjach.

Gdybym miał wybór i możliwość, też bym go zatrudnił

1

@dv7wisnia A ja mając ofertę z klubu do którego chce dołączyć, szedł bym za swoimi marzeniami a nie zachciankami bogatego gościa, który szuka tylko dobrej oferty dla Siebie. Dziwię się tym wszystkim młodym piłkarzom, że idą na większą sumę mając 19-20 lat a zarabiając już nie małe pieniądze.

0

@kuz podejrzewam, ze jego charyzma i ciągle nawijanie makaronu na uszy robi swoje :) ktoś kto mu ufa w swoich interesach w końcu da się przekonać. Może 1/20 nie ulegną

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?