Nie bawię się w takie coś, swego czasu futbolhd chyba też kupowałem co miesiąc, byłem zadowolony bo chyba 20zł/mies a potem ziomek poszedł siedzieć na początku miesiąca a 20 zł nie zwrócili.
Zapłaciłem 40 zł na ipli za 7 dni polsatów premium, ale teraz nie żałuję w sumie. Bez zacięcia Barca, wczoraj City i Live na przemian a teraz sobie jeszcze Napoli pyknę na wieczór. : )
Ja mam ostatnio taki problem, że nie ważne czy śpię 10 czy 6 godzin zawsze budzę się zmęczony i po 3 godzinach znowu chce się spać. Pewnie brak witamin ale zaczynam coś ćwiczyć i teraz jest lepiej.
Chyba popiłeś wczoraj :P Jeżeli od tego roku nie będzie SPH i KMŚ, to nikt już nigdy nie zdobędzie sekstetu i jesteśmy jedynym klubem mający ten rekord, nie do pobicia. O ile prawda z tymi pucharami.
Takich ludzi nie przekonasz, nawet jak przegrają wysoko z Barceloną to dalej będą się uważali za najlepszych i znajdą szybko wymówki. :) Brak pokory to jedna z gorszych cech człowieka, nie tylko w kibicowaniu, ale w każdym aspekcie życia.
Zauważ, że to jest najlepszy czas antenowy na reklamy, zarabiają wtedy krocie. Fakt faktem, że kiedyś wyciskali ile mogli z tej 15 minutowej przerwy, ale czasy się zmieniają. Najgorsze, że płacisz za dodatkowe programy a musisz oglądać jeszcze reklamy jakby im było mało pieniędzy.
0
Jeeeeeeeeeeeeezus Mariaaaaaaaaaaa ale błąd Mereta!
4
Jest, ale przywoływać tego kilka razy na mecz po prostu nie wypada. W pierwszym sezonie owszem, można, ale potem już brzmi to dziwnie.
25
Gość gra już 6 lat w Napoli a komentator dalej "były piłkarz Realu Madryt" :D
3
epic flute zawsze na propsie!
0
Nie bawię się w takie coś, swego czasu futbolhd chyba też kupowałem co miesiąc, byłem zadowolony bo chyba 20zł/mies a potem ziomek poszedł siedzieć na początku miesiąca a 20 zł nie zwrócili.
0
No jest... ale jak pomyślałem, że musiałbym szukać streamów, co chwilę się martwić to mówię a co tam.
2
Zapłaciłem 40 zł na ipli za 7 dni polsatów premium, ale teraz nie żałuję w sumie. Bez zacięcia Barca, wczoraj City i Live na przemian a teraz sobie jeszcze Napoli pyknę na wieczór. : )
2
Ja mam ostatnio taki problem, że nie ważne czy śpię 10 czy 6 godzin zawsze budzę się zmęczony i po 3 godzinach znowu chce się spać. Pewnie brak witamin ale zaczynam coś ćwiczyć i teraz jest lepiej.
3
To jest FANTASY team. Zawodnicy, którzy zdobyli najwięcej punktów, czytaj goli i asyst, a nie ogólnie ocena za mecz.
70
Nie wiem po co na siłę wciskają tu Ronaldo, zdobył bramkę po błędzie obrony i na tym kończymy...
0
W sumie jo, ale w starym stylu będziemy tymi jedynymi :)
2
Chyba popiłeś wczoraj :P Jeżeli od tego roku nie będzie SPH i KMŚ, to nikt już nigdy nie zdobędzie sekstetu i jesteśmy jedynym klubem mający ten rekord, nie do pobicia. O ile prawda z tymi pucharami.
8
Takich ludzi nie przekonasz, nawet jak przegrają wysoko z Barceloną to dalej będą się uważali za najlepszych i znajdą szybko wymówki. :) Brak pokory to jedna z gorszych cech człowieka, nie tylko w kibicowaniu, ale w każdym aspekcie życia.
0
Ale że co, on chce już odchodzić? :D
3
Ale przecież on mówi o roku Pepa Guardioli, tam był sekstet...
1
Ja myślę, że jednak Semedo, dlatego był oszczędzany z United.
1
Jeszcze Leo ma Copa America :)
0
Ajax autostrada do finału :)
0
Hahhahahahahahahaha ale jestem w szoku nie ma bata
2
A to nie liczy się jako podanie Bernardo?
1
Liverpool klepie drużynę z Ligi Europy :)
10
I pomyśleć jakby się zmieniła historia futbolu gdyby taki VAR był stosowany wcześniej. :)
0
4-3, gonią! :D
3
Gdyby byli Twoi mógłbyś zrobić co chcesz, ale na szczęście Barceloną zarządzają mądrzejsi od Ciebie.
0
Totki spuchnięte już, chyba kazał im się bronić, to ich zgubi.
0
Zauważ, że to jest najlepszy czas antenowy na reklamy, zarabiają wtedy krocie. Fakt faktem, że kiedyś wyciskali ile mogli z tej 15 minutowej przerwy, ale czasy się zmieniają. Najgorsze, że płacisz za dodatkowe programy a musisz oglądać jeszcze reklamy jakby im było mało pieniędzy.
2
Nie wiem jakie mecze oglądałeś ale od zawsze praktycznie było reklama - krótkie studio - reklama - druga połowa.
0
W której piwnicy mieszkasz?
0
Tfu, Pochettino miałem na myśli.
7
I Pochettino zrobi z Malcoma lepszą wersję Sona, a Valverde z Sona zrobi gorszą wersję Malcoma. Tak to widzę.