kuz

0

Jeeeeeeeeeeeeezus Mariaaaaaaaaaaa ale błąd Mereta!

kuz

4

Jest, ale przywoływać tego kilka razy na mecz po prostu nie wypada. W pierwszym sezonie owszem, można, ale potem już brzmi to dziwnie.

kuz

25

Gość gra już 6 lat w Napoli a komentator dalej "były piłkarz Realu Madryt" :D

kuz

3

epic flute zawsze na propsie!

kuz

0

Nie bawię się w takie coś, swego czasu futbolhd chyba też kupowałem co miesiąc, byłem zadowolony bo chyba 20zł/mies a potem ziomek poszedł siedzieć na początku miesiąca a 20 zł nie zwrócili.

kuz

0

No jest... ale jak pomyślałem, że musiałbym szukać streamów, co chwilę się martwić to mówię a co tam.

kuz

2

Zapłaciłem 40 zł na ipli za 7 dni polsatów premium, ale teraz nie żałuję w sumie. Bez zacięcia Barca, wczoraj City i Live na przemian a teraz sobie jeszcze Napoli pyknę na wieczór. : )

kuz

2

Ja mam ostatnio taki problem, że nie ważne czy śpię 10 czy 6 godzin zawsze budzę się zmęczony i po 3 godzinach znowu chce się spać. Pewnie brak witamin ale zaczynam coś ćwiczyć i teraz jest lepiej.

kuz

3

To jest FANTASY team. Zawodnicy, którzy zdobyli najwięcej punktów, czytaj goli i asyst, a nie ogólnie ocena za mecz.

kuz

70

Nie wiem po co na siłę wciskają tu Ronaldo, zdobył bramkę po błędzie obrony i na tym kończymy...

kuz

0

W sumie jo, ale w starym stylu będziemy tymi jedynymi :)

kuz

2

Chyba popiłeś wczoraj :P Jeżeli od tego roku nie będzie SPH i KMŚ, to nikt już nigdy nie zdobędzie sekstetu i jesteśmy jedynym klubem mający ten rekord, nie do pobicia. O ile prawda z tymi pucharami.

kuz

8

Takich ludzi nie przekonasz, nawet jak przegrają wysoko z Barceloną to dalej będą się uważali za najlepszych i znajdą szybko wymówki. :) Brak pokory to jedna z gorszych cech człowieka, nie tylko w kibicowaniu, ale w każdym aspekcie życia.

kuz

0

Ale że co, on chce już odchodzić? :D

kuz

3

Ale przecież on mówi o roku Pepa Guardioli, tam był sekstet...

kuz

1

Ja myślę, że jednak Semedo, dlatego był oszczędzany z United.

kuz

1

Jeszcze Leo ma Copa America :)

kuz

0

Ajax autostrada do finału :)

kuz

0

Hahhahahahahahahaha ale jestem w szoku nie ma bata

kuz

2

A to nie liczy się jako podanie Bernardo?

kuz

1

Liverpool klepie drużynę z Ligi Europy :)

kuz

10

I pomyśleć jakby się zmieniła historia futbolu gdyby taki VAR był stosowany wcześniej. :)

kuz

0

4-3, gonią! :D

kuz

3

Gdyby byli Twoi mógłbyś zrobić co chcesz, ale na szczęście Barceloną zarządzają mądrzejsi od Ciebie.

kuz

0

Totki spuchnięte już, chyba kazał im się bronić, to ich zgubi.

kuz

0

Zauważ, że to jest najlepszy czas antenowy na reklamy, zarabiają wtedy krocie. Fakt faktem, że kiedyś wyciskali ile mogli z tej 15 minutowej przerwy, ale czasy się zmieniają. Najgorsze, że płacisz za dodatkowe programy a musisz oglądać jeszcze reklamy jakby im było mało pieniędzy.

kuz

2

Nie wiem jakie mecze oglądałeś ale od zawsze praktycznie było reklama - krótkie studio - reklama - druga połowa.

kuz

0

W której piwnicy mieszkasz?

kuz

0

Tfu, Pochettino miałem na myśli.

kuz

7

I Pochettino zrobi z Malcoma lepszą wersję Sona, a Valverde z Sona zrobi gorszą wersję Malcoma. Tak to widzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?