Typowy mecz na złapanie oddechu, nie pamiętam kiedy ostatnio w tej części sezonu widzieliśmy taki skład na boisku. Można powiedzieć, że nawet wyjściowa 11 w tym spotkaniu za bardzo się nie przemęczyła. Brawo Valverde.
Nie uważacie, ze to obniżenie poziomu boiska zaraz za linią boczną na nowym stadionie totkow jest niebezpieczne dla zawodników? Kane po części przez to zjechał jedną nogą w dół, dziwny projekt.
Szajsung, typowe. Najgorsze baterie mają. Nowe trzymają do 8 godzin a po roku użytkowania co 4 godziny musisz ładować jak korzystasz normalnie, nic dziwnego. Typowa polityka żeby kupić nowy s10 za rok. Ilu ja klientów miałem ze zwrotem s8 i s9 bo bateria jest do dupy to aż ciężko zliczyć.
1
btw. w wolnym tłumaczeniu nazwa tego zespołu to skaczący po trawie? XD
0
Typowy mecz na złapanie oddechu, nie pamiętam kiedy ostatnio w tej części sezonu widzieliśmy taki skład na boisku. Można powiedzieć, że nawet wyjściowa 11 w tym spotkaniu za bardzo się nie przemęczyła. Brawo Valverde.
0
Ten Boateng to będzie największy niewypał ostatnich lat chyba :D Zapchaj dziura na siłę a chłop nic nie gra. Już Abel mógł zagrać.
0
Łojezu, dopiero zobaczyłem, że Umtiti na LO gra :D Valverde dzisiaj nie wziął pigułek definitywnie.
2
To chyba wina kamer na stadionie, bo logo Eleven i zegar z wynikiem są w 1080p, mecz jest w jakimś 720p i pixeluje.
0
Jakość jak jakość, najgorsze w eleven jest to, że mają dwie minuty opóźnienia od live.
2
"Prezentują właśnie nagrodę dla najlepszego typera, ale Socjopata się nie pojawił, więc odebrał ją Jego stary." J. Kręcidło
5
Obsrane Dembele
3
Łakamakafą, a tak poważnie to poczekaj aż komentatorzy będą wymawiać to się dowiesz.
0
VAR nie jest od kartek, a to nie było wejście na czerwoną na pewno. Tak się gra w Anglii.
6
PSG samo się "orze" w każdym sezonie.
1
Ciekawe jak to jest, wyzwać kogoś od fleta a potem bardzo ciężko przekonać się, ze samemu się tym fletem jest. :D
16
Nie uważacie, ze to obniżenie poziomu boiska zaraz za linią boczną na nowym stadionie totkow jest niebezpieczne dla zawodników? Kane po części przez to zjechał jedną nogą w dół, dziwny projekt.
0
Ja mam 25 lat, około 190 i wszyscy twierdzą, że dalej rosnę, rzeczywiście dalej mi przybywa jakoś 1 cm na kilka miesięcy jak sprawdziłem ostatnio. :)
2
A może po prostu nie wysyłał dalej łańcuszków na facebooku i teraz ma co ma?
0
Dla żony to bardziej CCC, Deichman.
2
Netflix wrzuca cały sezon za jednym razem, internet wrzuca godzinę później :D
2
To nie żarty, nawet trailer wrzucili. :)
0
Bateria ze stówkę + wymiana to jakieś 80-100 zł + miej na uwadze, że z automatu tracisz gwarancję.
0
Szajsung, typowe. Najgorsze baterie mają. Nowe trzymają do 8 godzin a po roku użytkowania co 4 godziny musisz ładować jak korzystasz normalnie, nic dziwnego. Typowa polityka żeby kupić nowy s10 za rok. Ilu ja klientów miałem ze zwrotem s8 i s9 bo bateria jest do dupy to aż ciężko zliczyć.
0
Dzień robienia z Siebie głupka i prześciganie się kto wymyśli bardziej beznadziejną wkrętkę.
3
Gościu, który zachowuje się jakby nikt nie miał dostępu do hltv.org...
1
Widzę Real męczy się ze spadkowiczem? Nic nowego :D
3
Weź nie przypominaj ani tego zawodnika ani tego meczu ok?
0
Manu Arboleda?
0
Jakie ciosy? Póki co Isamu za obalenia na plus, ale wyjścia ziżeja nienajgorsze.
1
Powiem wam, że walka na fajnym poziomie jak na pierwszą rundę. Niby ziżej amator ale pokazał, że w parterze ćwiczył.
4
Dobra idę coś zjeść. Napiszcie jak skończy się to gówno i będzie walka.
2
Większe doświadczenie ma to fakt, ale jakoś syndrom słabszego do mnie przemawia i kibicuję Pallaside, bo chłopak widać pokorny i spokojny.
0
Jeszcze tylko Isamu dostanie bęcki i cwaniaczki pozamiatane. Dobrze, że chociaż kilka walk jakiś poziom trzyma i nie wszystko dla kasy.