kuz

1

btw. w wolnym tłumaczeniu nazwa tego zespołu to skaczący po trawie? XD

kuz

0

Typowy mecz na złapanie oddechu, nie pamiętam kiedy ostatnio w tej części sezonu widzieliśmy taki skład na boisku. Można powiedzieć, że nawet wyjściowa 11 w tym spotkaniu za bardzo się nie przemęczyła. Brawo Valverde.

kuz

0

Ten Boateng to będzie największy niewypał ostatnich lat chyba :D Zapchaj dziura na siłę a chłop nic nie gra. Już Abel mógł zagrać.

kuz

0

Łojezu, dopiero zobaczyłem, że Umtiti na LO gra :D Valverde dzisiaj nie wziął pigułek definitywnie.

kuz

2

To chyba wina kamer na stadionie, bo logo Eleven i zegar z wynikiem są w 1080p, mecz jest w jakimś 720p i pixeluje.

kuz

0

Jakość jak jakość, najgorsze w eleven jest to, że mają dwie minuty opóźnienia od live.

kuz

2

"Prezentują właśnie nagrodę dla najlepszego typera, ale Socjopata się nie pojawił, więc odebrał ją Jego stary." J. Kręcidło

kuz

5

Obsrane Dembele

kuz

3

Łakamakafą, a tak poważnie to poczekaj aż komentatorzy będą wymawiać to się dowiesz.

kuz

0

VAR nie jest od kartek, a to nie było wejście na czerwoną na pewno. Tak się gra w Anglii.

kuz

6

PSG samo się "orze" w każdym sezonie.

kuz

1

Ciekawe jak to jest, wyzwać kogoś od fleta a potem bardzo ciężko przekonać się, ze samemu się tym fletem jest. :D

kuz

16

Nie uważacie, ze to obniżenie poziomu boiska zaraz za linią boczną na nowym stadionie totkow jest niebezpieczne dla zawodników? Kane po części przez to zjechał jedną nogą w dół, dziwny projekt.

kuz

0

Ja mam 25 lat, około 190 i wszyscy twierdzą, że dalej rosnę, rzeczywiście dalej mi przybywa jakoś 1 cm na kilka miesięcy jak sprawdziłem ostatnio. :)

kuz

2

A może po prostu nie wysyłał dalej łańcuszków na facebooku i teraz ma co ma?

kuz

0

Dla żony to bardziej CCC, Deichman.

kuz

2

Netflix wrzuca cały sezon za jednym razem, internet wrzuca godzinę później :D

kuz

2

To nie żarty, nawet trailer wrzucili. :)

kuz

0

Bateria ze stówkę + wymiana to jakieś 80-100 zł + miej na uwadze, że z automatu tracisz gwarancję.

kuz

0

Szajsung, typowe. Najgorsze baterie mają. Nowe trzymają do 8 godzin a po roku użytkowania co 4 godziny musisz ładować jak korzystasz normalnie, nic dziwnego. Typowa polityka żeby kupić nowy s10 za rok. Ilu ja klientów miałem ze zwrotem s8 i s9 bo bateria jest do dupy to aż ciężko zliczyć.

kuz

0

Dzień robienia z Siebie głupka i prześciganie się kto wymyśli bardziej beznadziejną wkrętkę.

kuz

3

Gościu, który zachowuje się jakby nikt nie miał dostępu do hltv.org...

kuz

1

Widzę Real męczy się ze spadkowiczem? Nic nowego :D

kuz

3

Weź nie przypominaj ani tego zawodnika ani tego meczu ok?

kuz

0

Manu Arboleda?

kuz

0

Jakie ciosy? Póki co Isamu za obalenia na plus, ale wyjścia ziżeja nienajgorsze.

kuz

1

Powiem wam, że walka na fajnym poziomie jak na pierwszą rundę. Niby ziżej amator ale pokazał, że w parterze ćwiczył.

kuz

4

Dobra idę coś zjeść. Napiszcie jak skończy się to gówno i będzie walka.

kuz

2

Większe doświadczenie ma to fakt, ale jakoś syndrom słabszego do mnie przemawia i kibicuję Pallaside, bo chłopak widać pokorny i spokojny.

kuz

0

Jeszcze tylko Isamu dostanie bęcki i cwaniaczki pozamiatane. Dobrze, że chociaż kilka walk jakiś poziom trzyma i nie wszystko dla kasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?