kuz

0

Neuer już wpuścił? A to dziwne... :D

kuz

0

Ja to uważam, że Ci wszyscy wielcy ludzie, którzy coś odkryli - wymyślili, potrafili wykorzystać dużo więcej % mózgu niż przeciętny człowiek. Jakiś taki specjalny dar. Inaczej sobie nie wyobrażam wynalezienia procesorów i innych rzeczy.

kuz

4

Warto zauważyć, że 0,6 z tych 0,7 to Polacy i Rosjanie.

kuz

5

SHIBA chyba :)

kuz

0

Zajebiste na kaca, przywraca florę bakteryjną do normy i lepiej się czujesz

kuz

0

Może niech też do Hollywood wyślą? Aktor z niego niezły.

kuz

7

3 LM z rzędu czy 3 tryplety w 10 lat? To drugie biorę w ciemno.

kuz

0

Przyszedł bo chciał pierwszy odebrać kawę a potem musiałby się pchać i stać w kolejce.

kuz

1

Ja właśnie nie rozumiem jak ktoś może jeszcze w tych czasach oglądać filmy na Polsacie :D Reklamy tam trwają 20 min, przez ten czas zapomnisz o co chodziło w filmie. Do tego filmy, które tam lecą są łatwo dostępne w necie bo Polsat puszcza PREMIERE z 2009 roku.

kuz

3

Jak to ktoś kiedyś mądrze powiedział: "Ronaldo ma pecha, że trafił na erę Messiego."

kuz

12

Dla mnie fifa to 2 miesiące rozrywki z trybami kariery, potem tylko z ziomkami do piwka, i tak co roku.

kuz

1

o kurka, tego nie zauważyłem. No ta setka którą spierdzielił będzie się po nocach śniła.

kuz

12

Takie małe meteoryty, jeżeli przyjmiemy, że drzewa to kosmos.

kuz

0

Na takie video czekałem, dzięki!

kuz

34

Do czasu rozstrzygnięć w LM i Ligach Messi póki co chyba nie ma konkurenta do Złotej Piłki w tym roku.

kuz

0

Chyba trypel, póki co.

kuz

0

Gratki :P Widzisz? Warto było się posłuchać!

kuz

0

Ziomku, który masz 1,7k do wygrania, nie chciałbym być Tobą teraz. :D EDIT. a teraz bym chciał, gratki! :P

kuz

0

Pić, jeść, spać i strzelać jak Bakayoko! :D Ależ fajnie komentują te derby.

kuz

0

Ja tam dalej jestem w szoku i nie wierzę jaką my perełkę trafiliśmy z tego Gremio. Majstersztyk ten transfer, na przestrzeni ostatnich lat wyrasta na najlepszą inwestycję.

kuz

0

A to taktykę znaliśmy przed meczem? O proszę...

kuz

2

Messi zgolił brodę i akurat jak podniesie puchar LM to będzie podrośnięta taka pryma sort! Wie co robi!

kuz

1

Realizator już z przyzwyczajenia w 4-3-3 pokazał skład na murawie, ciekawe jak sobie ten Vidal na skrzydle poradzi! :P

kuz

0

Kolejny raz powtarzam, nigdzie nie krytykowałem składu. Krytykować można po meczu a nie przed, ja wyraziłem tylko swoją opinię.

kuz

2

No i po co prujesz portki? Napisałem gdzieś, że wiem lepiej? Napisałem tylko co myślę o składzie ale już musi przylecieć jakiś superbohater i dowalić komentarz żeby tylko herby zebrać.

kuz

8

Nawet nie włączam, jestem pewien że to będzie dno pokroju warsaw shore albo jeszcze gorzej. W tych czasach już nie zrobią takiego reality show jak kiedyś, społeczeństwo jest zidiociałe i tylko takich tam przyjmują.

kuz

2

Myślę, że warto 50zł poświęcić dla szansy na 1700. Ja bym zostawił.

kuz

2

Co ten Waldek znowu wymyśłił? :D Chcą kontroli środka pola a znając życie będą biegać jak dzieci we mgle.

kuz

1

Dziękuję kolego, wtopiłeś mój kupon. Ukłony!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?