Ja to uważam, że Ci wszyscy wielcy ludzie, którzy coś odkryli - wymyślili, potrafili wykorzystać dużo więcej % mózgu niż przeciętny człowiek. Jakiś taki specjalny dar. Inaczej sobie nie wyobrażam wynalezienia procesorów i innych rzeczy.
Ja właśnie nie rozumiem jak ktoś może jeszcze w tych czasach oglądać filmy na Polsacie :D Reklamy tam trwają 20 min, przez ten czas zapomnisz o co chodziło w filmie. Do tego filmy, które tam lecą są łatwo dostępne w necie bo Polsat puszcza PREMIERE z 2009 roku.
Ja tam dalej jestem w szoku i nie wierzę jaką my perełkę trafiliśmy z tego Gremio. Majstersztyk ten transfer, na przestrzeni ostatnich lat wyrasta na najlepszą inwestycję.
No i po co prujesz portki? Napisałem gdzieś, że wiem lepiej? Napisałem tylko co myślę o składzie ale już musi przylecieć jakiś superbohater i dowalić komentarz żeby tylko herby zebrać.
Nawet nie włączam, jestem pewien że to będzie dno pokroju warsaw shore albo jeszcze gorzej. W tych czasach już nie zrobią takiego reality show jak kiedyś, społeczeństwo jest zidiociałe i tylko takich tam przyjmują.
0
Neuer już wpuścił? A to dziwne... :D
0
Ja to uważam, że Ci wszyscy wielcy ludzie, którzy coś odkryli - wymyślili, potrafili wykorzystać dużo więcej % mózgu niż przeciętny człowiek. Jakiś taki specjalny dar. Inaczej sobie nie wyobrażam wynalezienia procesorów i innych rzeczy.
4
Warto zauważyć, że 0,6 z tych 0,7 to Polacy i Rosjanie.
5
SHIBA chyba :)
4
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/54430350_333116117547542_6219829934211203072_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=89fc13e671f6788ed57b1e96f746c431&oe=5D135920
To i tak wygrywa wszystko :P
0
Zajebiste na kaca, przywraca florę bakteryjną do normy i lepiej się czujesz
0
Może niech też do Hollywood wyślą? Aktor z niego niezły.
7
3 LM z rzędu czy 3 tryplety w 10 lat? To drugie biorę w ciemno.
0
Przyszedł bo chciał pierwszy odebrać kawę a potem musiałby się pchać i stać w kolejce.
1
Ja właśnie nie rozumiem jak ktoś może jeszcze w tych czasach oglądać filmy na Polsacie :D Reklamy tam trwają 20 min, przez ten czas zapomnisz o co chodziło w filmie. Do tego filmy, które tam lecą są łatwo dostępne w necie bo Polsat puszcza PREMIERE z 2009 roku.
3
Jak to ktoś kiedyś mądrze powiedział: "Ronaldo ma pecha, że trafił na erę Messiego."
12
Dla mnie fifa to 2 miesiące rozrywki z trybami kariery, potem tylko z ziomkami do piwka, i tak co roku.
1
o kurka, tego nie zauważyłem. No ta setka którą spierdzielił będzie się po nocach śniła.
12
Takie małe meteoryty, jeżeli przyjmiemy, że drzewa to kosmos.
0
Na takie video czekałem, dzięki!
34
Do czasu rozstrzygnięć w LM i Ligach Messi póki co chyba nie ma konkurenta do Złotej Piłki w tym roku.
0
Chyba trypel, póki co.
0
Gratki :P Widzisz? Warto było się posłuchać!
0
Ziomku, który masz 1,7k do wygrania, nie chciałbym być Tobą teraz. :D EDIT. a teraz bym chciał, gratki! :P
0
Pić, jeść, spać i strzelać jak Bakayoko! :D Ależ fajnie komentują te derby.
0
Ja tam dalej jestem w szoku i nie wierzę jaką my perełkę trafiliśmy z tego Gremio. Majstersztyk ten transfer, na przestrzeni ostatnich lat wyrasta na najlepszą inwestycję.
0
A to taktykę znaliśmy przed meczem? O proszę...
2
Messi zgolił brodę i akurat jak podniesie puchar LM to będzie podrośnięta taka pryma sort! Wie co robi!
1
Realizator już z przyzwyczajenia w 4-3-3 pokazał skład na murawie, ciekawe jak sobie ten Vidal na skrzydle poradzi! :P
0
Kolejny raz powtarzam, nigdzie nie krytykowałem składu. Krytykować można po meczu a nie przed, ja wyraziłem tylko swoją opinię.
2
No i po co prujesz portki? Napisałem gdzieś, że wiem lepiej? Napisałem tylko co myślę o składzie ale już musi przylecieć jakiś superbohater i dowalić komentarz żeby tylko herby zebrać.
8
Nawet nie włączam, jestem pewien że to będzie dno pokroju warsaw shore albo jeszcze gorzej. W tych czasach już nie zrobią takiego reality show jak kiedyś, społeczeństwo jest zidiociałe i tylko takich tam przyjmują.
2
Myślę, że warto 50zł poświęcić dla szansy na 1700. Ja bym zostawił.
2
Co ten Waldek znowu wymyśłił? :D Chcą kontroli środka pola a znając życie będą biegać jak dzieci we mgle.
1
Dziękuję kolego, wtopiłeś mój kupon. Ukłony!