kuz

1

W poprzednim meczu Ajax zasłużył i miał pecha, dzisiaj nikt im tego nie odbierze!

kuz

0

Jeszcze nie wyrzucił, na razie to wyrzucił z Pucharu Króla.

kuz

0

O nasz awans się nie martwię, w Lyonie mieliśmy pełną kontrolę, zabrakło skuteczności ale na CN będzie tylko lepiej. Ty bardziej, że drużyna niesiona dwoma zwycięstwami nad Realem.

kuz

0

Znając Van Dijka to obroni się w sądzie w razie czego.

kuz

0

Handicap 1:0 na ajax poleciał, trzymamy kciuki za młode wilki!

kuz

1

Zwracam honor, z RSSS mi się pochrzaniło :P

kuz

0

Odkąd przełamaliśmy klątwę to celta już nie sprawia nam takich problemów jak kiedyś.

kuz

2

Przegryw.

kuz

0

Chodziło mi właśnie o ten przypadek, gość na czystego nie wyglądal.

kuz

2

W tak młodym wieku to niestety dragi + alkohol. Nic innego.

kuz

8

tak, bo zawsze sędzia stoi 2 metry od obrońcy i czeka na rykoszet.

kuz

5

Co jak co ale Messi w tych dwóch klasykach nie był sobą.

kuz

0

Isco za Casemiro, odważnie Panie Solari, odważnie...

kuz

2

Messi taka piła, a Suarez nie w tę stronę...

kuz

3

Pierwsza połowa bezbłędna w naszym wykonaniu, a jak gramy w drugiej to już nie muszę mówić. Real będzie w szoku.

kuz

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

kuz

6

Hahaha Dembele przed strefą w Fortnite spierdziela :D

kuz

0

Mam flashbacki ze środy haha :D

kuz

1

Nie wiem dlaczego, ale widzę Arthura w pierwszym składzie i jestem dużo bardziej spokojny o wynik.

kuz

0

Tak to jest jak się jest lemingiem i nie sprawdza się wszystkiego na 100%, tylko wali na pałę bo "płacę wymagam". Dobrze mu tak, następnym razem sprawdzi 3 razy.

kuz

47

Z nieoficjalnych źródeł ma po prostu dość stękania i przeklinania pod nosem Pereza, który zazwyczaj siedzi obok.

kuz

1

A Ty co? Antypolak?

kuz

0

Zero presji, zimne głowy, nie muszą nic udowadniać.

kuz

27

Problem w tym, że oni jeszcze bardziej szczekają jak dostają baty :D

kuz

0

Całe 3, z tego co pamiętam był kiedyś artykuł.

kuz

2

Jeżeli Jego krytyka była by konstruktywną, i faktycznie oświeciła by mi moje błędy, to raczej nie. Wszystko zależy od charakteru zarządzającego.

kuz

8

Widać, że tam mafia i ręka rękę myje. Ktoś powie prawdę, która krytykuje klub i zaraz wielkie halo wylatujesz. :D

kuz

2

5k/mies starczy, miałbym jeszcze czas na rodzinę, jakieś hobby i weekendowe wyjazdy.

kuz

6

La Liga nie zgodziła się na Chińskie znaczki na plecach, a zgodzi się na całkowite usunięcie sponsorów i zmianę kroju na jeden mecz? Wątpię.

kuz

1

Sam idź spać, ignorancie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?