O nasz awans się nie martwię, w Lyonie mieliśmy pełną kontrolę, zabrakło skuteczności ale na CN będzie tylko lepiej. Ty bardziej, że drużyna niesiona dwoma zwycięstwami nad Realem.
Tak to jest jak się jest lemingiem i nie sprawdza się wszystkiego na 100%, tylko wali na pałę bo "płacę wymagam". Dobrze mu tak, następnym razem sprawdzi 3 razy.
1
W poprzednim meczu Ajax zasłużył i miał pecha, dzisiaj nikt im tego nie odbierze!
0
Jeszcze nie wyrzucił, na razie to wyrzucił z Pucharu Króla.
0
O nasz awans się nie martwię, w Lyonie mieliśmy pełną kontrolę, zabrakło skuteczności ale na CN będzie tylko lepiej. Ty bardziej, że drużyna niesiona dwoma zwycięstwami nad Realem.
0
Znając Van Dijka to obroni się w sądzie w razie czego.
0
Handicap 1:0 na ajax poleciał, trzymamy kciuki za młode wilki!
1
Zwracam honor, z RSSS mi się pochrzaniło :P
0
Odkąd przełamaliśmy klątwę to celta już nie sprawia nam takich problemów jak kiedyś.
2
Przegryw.
0
Chodziło mi właśnie o ten przypadek, gość na czystego nie wyglądal.
2
W tak młodym wieku to niestety dragi + alkohol. Nic innego.
8
tak, bo zawsze sędzia stoi 2 metry od obrońcy i czeka na rykoszet.
5
Co jak co ale Messi w tych dwóch klasykach nie był sobą.
0
Isco za Casemiro, odważnie Panie Solari, odważnie...
2
Messi taka piła, a Suarez nie w tę stronę...
3
Pierwsza połowa bezbłędna w naszym wykonaniu, a jak gramy w drugiej to już nie muszę mówić. Real będzie w szoku.
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
6
Hahaha Dembele przed strefą w Fortnite spierdziela :D
0
Mam flashbacki ze środy haha :D
1
Nie wiem dlaczego, ale widzę Arthura w pierwszym składzie i jestem dużo bardziej spokojny o wynik.
0
Tak to jest jak się jest lemingiem i nie sprawdza się wszystkiego na 100%, tylko wali na pałę bo "płacę wymagam". Dobrze mu tak, następnym razem sprawdzi 3 razy.
47
Z nieoficjalnych źródeł ma po prostu dość stękania i przeklinania pod nosem Pereza, który zazwyczaj siedzi obok.
1
A Ty co? Antypolak?
0
Zero presji, zimne głowy, nie muszą nic udowadniać.
27
Problem w tym, że oni jeszcze bardziej szczekają jak dostają baty :D
0
Całe 3, z tego co pamiętam był kiedyś artykuł.
2
Jeżeli Jego krytyka była by konstruktywną, i faktycznie oświeciła by mi moje błędy, to raczej nie. Wszystko zależy od charakteru zarządzającego.
8
Widać, że tam mafia i ręka rękę myje. Ktoś powie prawdę, która krytykuje klub i zaraz wielkie halo wylatujesz. :D
2
5k/mies starczy, miałbym jeszcze czas na rodzinę, jakieś hobby i weekendowe wyjazdy.
6
La Liga nie zgodziła się na Chińskie znaczki na plecach, a zgodzi się na całkowite usunięcie sponsorów i zmianę kroju na jeden mecz? Wątpię.
1
Sam idź spać, ignorancie.