kuz

1

No właśnie, chodzi o to, że jest multum fajnych ludzi, kanałów, dużo ciekawych rzeczy naukowych, motoryzacyjnych, WSZYSTKIEGO.

kuz

10

To coś ma pół miliona followersów na instagramie, zaraz po lewandowskim. Pytanie brzmi, dokąd ten świat zmierza? Przecież to jest straszne patrząc na przyszłość naszego pokolenia.

kuz

0

Jaka kontuzja? Przecież ten głupek macha łapami jak pod dyskoteką. Złotówa bardzo mądrze wyczekał dzbana i bez problemu sam się wyeliminował.

kuz

0

Przelewem?

kuz

0

Robię tak od godziny, nic nie działa :) Wyłączyli chyba obsługę przydzielania licencji bo wiele osób ma ten problem, kompletnie wylane na ludzi.

kuz

0

Ta, tylko, że ja kupiłem przed 19, pieniądze pobrali, a na stronie dalej nic nie widać, żadnego dostępu, nic. Amatorka totalna, w dupie mam te 20zł bo to groszowe sprawy, alb wolałbym dać je bezdomnemu niż na darmo płacić za coś, czego nie dostaję.

kuz

0

Nie obrażając, ale taka hostessa musi mieć tak pusto w głowie ze szok. To przecież chyba najmniej popularna metoda sprzedawania własnego ciała za pieniądze, stoją tylko i się szczerzą, a wzrok tęskni za rozumem. Zaraz znajdą się obrońcy, ale to tylko moje zdanie na ten temat.

kuz

6

Wszyscy dobrze wiedzą jak wyglądają mecze w Hiszpanii o 12 albo 16... Tym bardziej latem gdzie w słońcu jest 30 stopni momentami, nie da się biegać na pełnym gazie 90 minut.

kuz

0

De Bryune, Messi i Radija Naingollan

kuz

0

Nie jeden szedł o zakład, że nie odejdzie do PSG. : ) Ja tam wolę się już nie zakładać w tej sprawie.

kuz

1

Pogódźcie się z tym, że Neymar prędzej czy później zagra w Realu. Ta ich (Jego i Ojca) cała gra słów tylko na to wskazuje, grają medialnie jak to zwykle bo są przekonani, że każdy się da zabić za Neymara. Do Barcelony już nigdy nie wróci.

kuz

0

Luis Rojo ma uROJenia.

kuz

1

Z reguły w Polsce jest tak, że po to są te 3 miesięczne umowy co by sprawdzić pracownika. Jeżeli idziesz od razu na tak długie zwolnienie to nie rokujesz i możliwe, że nie przedłużą Ci już umowy, często tak bywa i sam byłem świadkiem.

kuz

1

Kozak paka tylko na papierze. Sanchez bez formy totalnie, piłkarz duch, Pogba z tego co czytałem nie przedłuża umowy i chce uciekać.

kuz

5

Nie wiem czy był już temat na Rambli, ale co się odwaliło w ostatnim odcinku TWD aż wbiło mnie w fotel! Mega ruszył ten serial po zmianie reżysera i bardzo dobrze. Dawno tak nie czekałem na następny odcinek, chyba przy początku Negana miałem podobnie.

kuz

0

To kara za te brwi... a tak na poważnie sam się przekonałem jak wygląda u nas służba zdrowia i niestety nie da się być miłym, żeby dostać się gdziekolwiek musisz być stanowczy i tyle.

kuz

0

To fakt, raz było śmieszne, drugi raz też, ale dziesiąty twój stary pijany już nie jest.

kuz

0

Ja myślę, że nawet nie zdąży. Traume to on będzie miał na widok co najwyżej herbu Valencii. W tym okienku transferowym Vini odejdzie do rezerw i świat o nim zapomni, jeżeli stanie się to co wszyscy zapowiadają, czyli rewolucja w Realu.

kuz

0

Dla Ajaxu bardzo dobre wieści, bez Ronaldo Juventus traci 50% siły.

kuz

0

Nie rozumiem pytania, ale chodzi o wpuszczanie młodych, albo i nawet Malcoma i innych, którzy mało grają na wyniki 3-0+ w końcówkach meczów.

kuz

0

Nie ma miejsca niestety... I trochę Valdka wina bo przy wynikach 3-0 w 70 minucie jak znalazł, no ale on woli zajeżdżać Rakiete

kuz

1

Albania na remis - strzelcem Popek król Albanii

kuz

1

Wypożyczony bo wrócił mi do Milanu w karierze w fifie ;D

kuz

2

Byłby VAR to czerwo z automatu. Dobrze, że ziomek ma mocne kości, bo biegł dalej.

kuz

8

To jakiś margines społeczny głosował czy co?

kuz

1

Lepiej niż w ekstraklasie.

kuz

0

Ale zaorał swojego idola :D

kuz

5

Wisła Płock za 5 spotkań tego pana w repce dostanie hajs od Atalanty. Brzęczek wie co robi.

kuz

0

Goooool Holandia! Wracają!

kuz

0

I pewnie przygarnie jakąś sumkę z tego. Ciężko znaleźć inny powód powołania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?