Jezu jaki ten gość w studio Polsatu jest żałosny. Broni Ronaldo mimo tego, że nawet memy za plecami się wyśmiewają, i ten drugi próbuje mu to wyperswadować, co za dzban!
Bawi mnie jak każdy uważa United za poważny klub... przecież to PSG dało ciała po całości jak to zawsze robią. United to ligowy średniak, powoli wracają na tory ale jak będą się tak pompować to znowu się ten pociąg wykolei i skończą na walce o Ligę Europy.
0
30 kwetnia/1 maja - 7/8 maja
0
VAR to złoto!
0
Porto oficjalnie chyba odpada :)
31
ANDER WEDEL, SYN SŁYNNEGO MISTRZA CZEKOLADY.
0
Hahahhahaha tego się nikt nie spodziewał, NIC*UJA :D
0
City zepsuło już w drugiej.
10
Buffon był pewien, że nie są aż takimi patałachami i nie stracą piłki. Jego mina mówi wszystko :D
5
Od razu obok galerię postawią za ten hajs. Polska też wysyła kasę na pomoc a u nas setki zabytków w rozsypce.
0
Tutaj Romario bardziej siłowo, za to ziomek na pierwszym filmie techniczna podcinka :)
0
Może po prostu takie wykończenie jest iście Brazylijskie, bo każdy z wymienionych przynajmniej kilka takich bramek zdobył :P
0
Mi łudząco R9 przypomina :P No może jeszcze trochę Ronniego z najlepszych lat.
0
Ronaldo fenomeno?
19
Jezu jaki ten gość w studio Polsatu jest żałosny. Broni Ronaldo mimo tego, że nawet memy za plecami się wyśmiewają, i ten drugi próbuje mu to wyperswadować, co za dzban!
13
De Liht, De Lajt, DELEFELE
1
Było już tutaj :)
1
Zagalopowałem się! :P Ale będąc realistą Porto bez szans, zobaczymy! :)
2
Pierwszy mecz na CN 30 kwietnia/1 maja, rewanż na Anfield 7/8 maja
1
Wątpię. Mam przeczucie, że Totki spuchną i City im wpakuje piątkę albo więcej.
1
Bawi mnie jak każdy uważa United za poważny klub... przecież to PSG dało ciała po całości jak to zawsze robią. United to ligowy średniak, powoli wracają na tory ale jak będą się tak pompować to znowu się ten pociąg wykolei i skończą na walce o Ligę Europy.
1
UEFA bardzo często nakładała kary na kibiców FC Barcelony za wywieszanie flag Katalonii tzw. Senyery.
0
Uznam to za żart :D
2
Jeżeli w tym roku Messi nie dostanie ZP to ja już nie wiem, co biorą w tym France Football i UEFA.
2
Przepiękny wieczór! Dziękuję wszystkim zgromadzonym! :)))
115
Ronaldo podobno złożył papiery o zmianę obywatelstwa na Brazylijskie, żeby jeszcze mieć szansę na trofeum w Copa America i wygrać ZP.
0
Był spalony?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zobaczymy czy będzie pchanie Ronaldo w LM czy Juve odpadnie i Ronaldo się obrazi.
1
Teraz pozostaje pytanie, dlaczego nie ma na boisku Dembele?
8
AJAAAAAXX!! !!
6
"Nie słyszę hejterów."