kuz

0

Ta gra nie polega na skillu tylko team playu. Faze miało niszczyć wszystkich a grają jak boby.

kuz

1

Zabierzcie mu ten mikrofon, pajacerka te całe KSW

kuz

1

PKO BP konto dla młodych, całkowicie darmowe do 26 roku życia.

kuz

2

W United.

kuz

1

Studiowałem rok i stwierdziłem, że lepiej robić kursy niż studia.

kuz

1

A czego oczekujesz w meczu towarzyskim przed Copa America? Pierwszego garnituru w każdym meczu? Ludzie miejcie pierw trochę pojęcia o piłce a potem się wypowiadajcie.

kuz

0

Wygrać dwa turnieje czy mieć w dupie co mówią inni i grać dla ojczyzny? Messi wybrał to drugie i raczej leje na to czy ma te MŚ czy nie. btw. gdyby nie bolki w drużynie to miałby MŚ i COPA America.

kuz

5

Jeżeli sprzedadzą Cou w lecie, to będę bardzo smutny. Tak się jarałem tym transferem, chyba bardziej niż przyjściem Neymara. Tak nam brakowało playmakera dla odciążenia Leo, a Valverde zrobił z Niego skrzydłowego. :(

kuz

0

Wiem, że jeszcze nie wygraliśmy, ale najprawdopodobniej Brzęczka obroni wynik, pomimo bardzo słabej gry i wielkiego szczęścia wszyscy będą happy, bo 3 pkt na trudnym terenie.

kuz

8

Ta akcja to przykład. Lewy zagrał na poziomie światowym a Frankowski na poziomie Polskim.

kuz

0

Sędzia oddał za Euro.

kuz

0

Musieli by całkiem zmienić mu profil, a to w 90% by nie wyszło.

kuz

2

Nie nie i jeszcze raz nie. Wykończenie to jedno, ale nasz styl to szybka wymiana piłek, gra kombinacyjna. Piątek to nie taki piłkarz.

kuz

7

Jeszcze trochę to i Lewandowski zacznie mieć ból dupska, że to Piątek jest gwiazdą repki a nie on, ciekawe jak tam u niego z EGO.

kuz

2

Apeluję o nie odpisywanie i zignorowanie tego komentarza, bo to zwykły bait.

kuz

3

Oni chowają się od podań jak w jakiejś B klasie. Guardiola dostał by cholery gdyby oglądał co robi ten zespół.

kuz

5

No bo Ronnie to był showman i magik, z resztą jak całe Jego "piłkarskie życie". Messi to całkiem inny typ piłkarza, pokorny, spokojny, nic nie robi na pokaz.

kuz

3

Patrząc na no look pass Lewego tym bardziej doceniam Leo. On robi niesamowite rzeczy, ale nigdy przenigdy się nie popisuje. Może ktoś wie czy Leo kiedyś zrobił No look passa? Chyba nie. Wszystkie zwody robi płynnie i szybko, bez zbędnych popisów przed kamerami, to się ceni.

kuz

2

Albo przelać mi, bym se poszedł do maka bo mam ochotę. :D

kuz

0

Póki co dwie lagi na Milika/Lewego, do końca tak z 20 pewnie będzie. :D

kuz

0

sport.tvp.pl oficjalna transmisja TVP.

kuz

1

Serio myślisz, że ktoś będzie Cię podglądał? Jesteś jakimś sławnym człowiekiem, prezydentem czy dilerem narkotyków?

kuz

11

No i na pewno któryś z pracowników facebooka będzie chciał wejść na konto Grażyny Kowalskiej, żeby zobaczyć co tam piszę na sąsiada z góry do swojej koleżanki Marioli Nowak... Głupie myślenie tak samo jak zasłanianie kamery w laptopie plasterkiem.

kuz

0

Jak miniaturka dinozaura.

kuz

2



Polecam cały film, ale na końcu jest coś co ciężko pojąć. Film z 2008 roku a człowiek na końcu bez zawahania mówi, że używanie Tupolewów 154M w Polskim lotnictwie to jest przestępstwo, z racji na ich stan techniczny.

kuz

5

Delighted with Deligt, cóż za gra słów. :P

kuz

6

Dobrze, lepiej żeby Ronaldo przetestował De Ligta niż jakiś Mandzukic :D

kuz

1

Góreczka :P

kuz

0

Założę się, że spory jak nie cały udział w cenach biletów ma UEFA, więc tym wpisem trochę atakuje oba kluby i zarzuca im winę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?