kuz

29

Neymar już nigdy w karierze nie będzie tak szczęśliwy jak na tym filmie.

kuz

0

Wszystko jest lepsze od Ligi Polskiej. Nawet 3 liga Kazachstanu.

kuz

0

Malaga... jeszcze kilka sezonów temu grali w ćwierćfinale LM i prawie przeszli Borussie, a teraz spadają do Segunda. Piłka nożna to jednak jest... :)

kuz

0

Wyręczył Messiego, ten by i tak strzelił podobnie :)

kuz

13

Po prostu poszedł już po browary bo potem będzie kolejka.

kuz

1

Nie warto, bo stary model i nie wiadomo co się stanie z Honorem po rozłamie z Huawei. Trochę taki strzał w ciemno. Już lepiej coś z nowej serii p20 lite kupić w tych pieniądzach.

kuz

0

Z tyłu, ale bliżej skrzydła niż ogona.

kuz

0

Dlatego mam miejsce z dala od okna, moja dziewczyna twierdzi, że przy oknie lepiej bo się przełamie ten lęk, ale ja jednak wolę słuchawki na uszy, zamknąć oczy i kontrolować oddech :D

kuz

0

Już w piątek rano czeka mnie pierwszy lot samolotem, mam 24 lata a jestem obesrany jak małe dziecko przed wizytą u dentysty... Taaak wiem, że to najbezpieczniejszy środek transportu, taak wiem, że rzadko zdarzają się wypadki. Po prostu na samą myśl się trzęsę i obawiam się ataku paniki na pokładzie. Jakieś rady? Lecę do Londynu więc to tylko albo aż dwie godziny lotu.

kuz

1

Dlatego trzeba oglądać mecze Ekstraklasy, bo przy niej wszystko inne to poziom światowy. (oczywiście sam nie oglądam ale polecam.) :D

kuz

0

Są mocni, ale na turnieju takiej rangi każdy gra dobrze.

kuz

11

Nie mierz meczu towarzyskiego przez pryzmat mistrzostw świata... maaaan.

kuz

1

Enrique Cerezo (Atléti President): "We did everything we could do to try and keep Griezmann and renew his contract." [Viva Barca]

To co, Antek u nas?

kuz

0

Ten po prawej to jak rodowity Sasza Rosjanin.

kuz

2

Raul Gonzalez, gdyby grał pewnie dalej by był. ;)

kuz

0

Jaka jest data rozgrywania meczy 1/4?

kuz

7

Zapewne dlatego, że przepisy UEFA zabraniają wnoszenia flag katalońskich na trybuny.

kuz

6

I to jeszcze w Szerszeniu. Sklepie spożywczym w dni zakazu handlu. COMBO :D

kuz

0

Ale ten mecz nas kosztował...

kuz

2


Ballack też ma widzę nierówno pod sufitem. :)

kuz

3

Od powietrza się przewrócił..

kuz

0

Właśnie mnie zablokował, a napisałem tylko żeby podsumował swojego pięknego łokieć pięta karny bramka...

kuz

1

Przecież Jack Daniels to sik :D

kuz

0

Trochę dystansu, jakbyś czytał ze zrozumieniem to napisałem to samo co Ty.

kuz

19

Trzeba dobić tych gałganów bo będzie nerwówka na koniec.

kuz

5

beiN ma La Ligę na 6 lat i odsprzedaje prawa dla Eleven więc powinni jeszcze przynajmniej te 3 lata mieć.

kuz

4

Serio sprzedawać półroczne obuwie? Panowie, szanujmy się. Rozumiem jakbyś raz je nałożył w domu i były by za duże albo za małe, wtedy odsprzedać można, ale gdy Twoja stopa przez pół roku się w nich pociła, są rozciągnięte i dopasowane do Twojej stopy... przecież to obleśne.

kuz

0

Dokładnie :) Redakcja mój komentarz usunęła, ale to tylko cytat, więc dziwię się czemu. Dokładnie o to chodzi. U nas w Polsce nie ma krytyki, jest pocisk i zabijanie się nawzajem.

kuz

0

Nie zrozumieliście mnie koledzy. :)

kuz

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?