Nie warto, bo stary model i nie wiadomo co się stanie z Honorem po rozłamie z Huawei. Trochę taki strzał w ciemno. Już lepiej coś z nowej serii p20 lite kupić w tych pieniądzach.
Dlatego mam miejsce z dala od okna, moja dziewczyna twierdzi, że przy oknie lepiej bo się przełamie ten lęk, ale ja jednak wolę słuchawki na uszy, zamknąć oczy i kontrolować oddech :D
Już w piątek rano czeka mnie pierwszy lot samolotem, mam 24 lata a jestem obesrany jak małe dziecko przed wizytą u dentysty... Taaak wiem, że to najbezpieczniejszy środek transportu, taak wiem, że rzadko zdarzają się wypadki. Po prostu na samą myśl się trzęsę i obawiam się ataku paniki na pokładzie. Jakieś rady? Lecę do Londynu więc to tylko albo aż dwie godziny lotu.
Serio sprzedawać półroczne obuwie? Panowie, szanujmy się. Rozumiem jakbyś raz je nałożył w domu i były by za duże albo za małe, wtedy odsprzedać można, ale gdy Twoja stopa przez pół roku się w nich pociła, są rozciągnięte i dopasowane do Twojej stopy... przecież to obleśne.
Dokładnie :) Redakcja mój komentarz usunęła, ale to tylko cytat, więc dziwię się czemu. Dokładnie o to chodzi. U nas w Polsce nie ma krytyki, jest pocisk i zabijanie się nawzajem.
29
Neymar już nigdy w karierze nie będzie tak szczęśliwy jak na tym filmie.
0
Wszystko jest lepsze od Ligi Polskiej. Nawet 3 liga Kazachstanu.
0
Malaga... jeszcze kilka sezonów temu grali w ćwierćfinale LM i prawie przeszli Borussie, a teraz spadają do Segunda. Piłka nożna to jednak jest... :)
0
Wyręczył Messiego, ten by i tak strzelił podobnie :)
13
Po prostu poszedł już po browary bo potem będzie kolejka.
1
Nie warto, bo stary model i nie wiadomo co się stanie z Honorem po rozłamie z Huawei. Trochę taki strzał w ciemno. Już lepiej coś z nowej serii p20 lite kupić w tych pieniądzach.
0
Z tyłu, ale bliżej skrzydła niż ogona.
0
Dlatego mam miejsce z dala od okna, moja dziewczyna twierdzi, że przy oknie lepiej bo się przełamie ten lęk, ale ja jednak wolę słuchawki na uszy, zamknąć oczy i kontrolować oddech :D
0
Już w piątek rano czeka mnie pierwszy lot samolotem, mam 24 lata a jestem obesrany jak małe dziecko przed wizytą u dentysty... Taaak wiem, że to najbezpieczniejszy środek transportu, taak wiem, że rzadko zdarzają się wypadki. Po prostu na samą myśl się trzęsę i obawiam się ataku paniki na pokładzie. Jakieś rady? Lecę do Londynu więc to tylko albo aż dwie godziny lotu.
1
Dlatego trzeba oglądać mecze Ekstraklasy, bo przy niej wszystko inne to poziom światowy. (oczywiście sam nie oglądam ale polecam.) :D
0
Są mocni, ale na turnieju takiej rangi każdy gra dobrze.
11
Nie mierz meczu towarzyskiego przez pryzmat mistrzostw świata... maaaan.
1
Enrique Cerezo (Atléti President): "We did everything we could do to try and keep Griezmann and renew his contract." [Viva Barca]
To co, Antek u nas?
0
Ten po prawej to jak rodowity Sasza Rosjanin.
2
Raul Gonzalez, gdyby grał pewnie dalej by był. ;)
0
Jaka jest data rozgrywania meczy 1/4?
7
Zapewne dlatego, że przepisy UEFA zabraniają wnoszenia flag katalońskich na trybuny.
6
I to jeszcze w Szerszeniu. Sklepie spożywczym w dni zakazu handlu. COMBO :D
0
Ale ten mecz nas kosztował...
2
Ballack też ma widzę nierówno pod sufitem. :)
3
Od powietrza się przewrócił..
0
Właśnie mnie zablokował, a napisałem tylko żeby podsumował swojego pięknego łokieć pięta karny bramka...
1
Przecież Jack Daniels to sik :D
0
Trochę dystansu, jakbyś czytał ze zrozumieniem to napisałem to samo co Ty.
19
Trzeba dobić tych gałganów bo będzie nerwówka na koniec.
5
beiN ma La Ligę na 6 lat i odsprzedaje prawa dla Eleven więc powinni jeszcze przynajmniej te 3 lata mieć.
4
Serio sprzedawać półroczne obuwie? Panowie, szanujmy się. Rozumiem jakbyś raz je nałożył w domu i były by za duże albo za małe, wtedy odsprzedać można, ale gdy Twoja stopa przez pół roku się w nich pociła, są rozciągnięte i dopasowane do Twojej stopy... przecież to obleśne.
0
Dokładnie :) Redakcja mój komentarz usunęła, ale to tylko cytat, więc dziwię się czemu. Dokładnie o to chodzi. U nas w Polsce nie ma krytyki, jest pocisk i zabijanie się nawzajem.
0
Nie zrozumieliście mnie koledzy. :)
2
Komentarz usunięty