kuz

0

Widać, że ziarno prawdy było w tym co pisały gazety. Waldek nie ufa Jurkowi i pewnie ma jakieś objekcje. Teraz powinien wejść za Pique a jednak Ernesto się boi.

kuz

1

Dawać Jurka na murawę! :D

kuz

0

A może Waldek tak specjalnie daje Cou na prawą, żeby sprawdzić jak się potrafi zaadaptować i czy będzie coś podskakiwał czy po prostu z pokorą przyjmie decyzję trenera? Po kilku meczach już będzie wiedział, że może na Niego liczyć w 100% i przestawi go na lewą.

kuz

2

Jest KOŁTUN od początku!

kuz

0

Szanuję pod wieloma aspektami, ale ideałem to on niestety nie jest.

kuz

9

Coutinho się rozgrzewa w przerwie, więc od 45 minuty go zobaczymy! :)

kuz

0

Tylko niech inteligent Valverde nie zmieni Gomesa na Coutinho, bo będzie się biedak znowu męczył na prawym skrzydle...

kuz

0

Właśnie się dowiedziałem, że gramy z Marsylią. :D

kuz

2

Nie ma Cou od pierwszych minut, nie wiem jak Wy ale ja za każdym razem jestem wkurzony jak nie widzę go w podstawowym. Ma się ogrywać to musi wychodzić na takie mecze, zamiast Gomesa np.

kuz

0

No to Pique dostanie karę od prezesa, bo przecież ich sprowokował...

kuz

1

On nie musi nikomu udowadniać, wystarczy, że ma 5 złotych piłek.

kuz

1

Dzisiaj w robocie już mieliśmy bekę, że jutro jakiś ważny człowiek zginie, bo przecież hat trick to nie przelewki w wykonaniu tego pana...

kuz

5

Kurde, co się dzieje... :D Każdy mecz Realu wygląda jak mecz o być albo nie być, jak finał ligi mistrzów :D wyrównany, ciężki, nawet z największymi ogórasami :D Pomimo zasług to cud, że łysy jeszcze się tam trzyma.

kuz

0

Inwestuje w G2, w sumie też bym pewnie inwestował w podobny projekt gdybym miał tyle siana co on. :)

kuz

79

Jak to jest zarabiać dobrą kasę na idiotach

kuz

11

Jeśli szukasz czegoś obiektywnego, fajnie zaaranżowanego i prowadzonego z głową, do tego z fajnymi ciekawostkami na temat drużyn i zawodników, wywiadami i tłumaczeniami konferencji, bez zbędnych porównań i wojen pomiędzy nieobiektywnymi dziennikarzami to nie, nie ma takiego... :(

kuz

5

Myślałem, że opisujesz jakieś swoje doświadczenia a tu taka puenta :D Nie spodziewałem się! :D

kuz

4

I pomyśleć, że jeszcze pół roku temu wotum nieufności miało duże szanse na powodzenie... :) Dobrze, że czas zweryfikował dobrą decyzję o pozostawieniu Bartka.

kuz

40

Powiem Ci tak, popijesz i po północy magicznie ozdrowiejesz, aż do następnego dnia rano.

kuz

2

Mogą nie strzelić, wystarczy też nie stracić :D

kuz

2

Jeśli Messi nie przedrybluje 2 czy 3 zawodników to nawet nie potrafimy stworzyć zagrożenia pod bramką. Za to gra obrony i pomocy może się podobać.

kuz

1

Mógł czerwo za to pokazać bez żadnych pretensji.

kuz

0

Równie dobrze mogłaby napisać w opisie "jestem patusem", przecież to to samo.

kuz

0

Ciekawe czy dzisiaj Coutinho znowu na prawej czy Valdek tylko sprawdzał i wyciągnie wnioski.

kuz

13

Szachy, bilard, kręgle i inne darty też są sportem a mają z nim mało wspólnego. Polecam zapoznać się z tematem a potem się wypowiadać, bo nie chce mi się tutaj pisać eseju na temat e-sportu, ale uwierz, że ludzie poświęcają bardzo dużo żeby być tam gdzie są i nie różni się to zbytnio od piłki nożnej czy innych sportów.

kuz

0

Najlepsze w tym wszystkim, że to POLSKA gra! :) I czuje się tą dumę jak wszyscy się zachwycają gierką, którą zrobiło Polskie studio. :)

kuz

1

Oficjalnie: Deulofeu w Watfordzie na wypożyczeniu!

kuz

1

Podobni piłkarze a nie inni, co wy gadacie. Coutinho po prostu grał w słabym Liverpoolu a KDB w bardzo mocnym City, miał większe pole do popisu. Teraz w Barcelonie Cou pokaże na co na prawdę go stać jak ma z kim pograć a nie sam ciągnąć zespół.

kuz

0

btw Young strasznie wypadł z rytmu pod koniec :D

kuz

0

No ja dziś też zamierzałem coś obejrzeć wieczorem, no i dupa...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?