Ramblo, polecicie jakieś grzańce? Ogólnie piłem ciągle Starotoruńskiego i Grzaniec Mnicha. Dodaje zawsze połówkę pomarańczy i trochę goździków dla smaku, ale może znacie jakieś dobre wina, których nie ma na półkach?
Nie wiem czy to bait, czy troll, ale Krzychu ma zajebisty heavy metalowy głos jakich mało w Polsce, prócz Sebastiana ze Scream Makera to w sumie chyba nie ma kozaka na Niego.
Witam, wróciłem z roboty, i chcę wam się pochwalić screenem, którego zrobiłem specjalnie żeby wstawić to tutaj po meczu i albo przyznać rację, albo po prostu wyśmiać ten komentarz, sami wiecie co... :)
Dodam jeszcze, to może głupie, ale każda wygrana Realu sprawia, że wychodzą z jam ukrytych głęboko w czeluściach internetu ludzie nazywający się kibicami i piszący jak to Real nas zlał jak zawsze, jak to Ronaldo jest najlepszy i jak to Real bla bla bla. Wkurza bardzo. :D
Nie obawiam się rezultatu, bo mamy spory zapas punktów i nawet przegrana nie będzie oznaczała jakiejś tam wielkiej klęski. Obawiam się tylko ze strony typowego fana, urażona duma boli najbardziej, więc oczywiście, że chcę wygranej. Klasyki mają to do Siebie, że rządzą się swoimi prawami. Teraz, kiedy Barca jest w lepszej formie powinno być inaczej ale wciąż jest jedna wielka niewiadoma.
Dzięki dzięki :) Tak serio to jestem czymś po środku tenoru i barytonu, potrafię wyciągnąć wysokie dźwięki ale w sali prób czy na koncercie, mieszkając i nagrywając w bloku mam jakąś dziwną blokadę :D Nie śpiewałem jakieś pół roku i dopiero wracam do formy więc głos jest jeszcze nie tak pewny jaki powinien.
0
Ramblo, polecicie jakieś grzańce? Ogólnie piłem ciągle Starotoruńskiego i Grzaniec Mnicha. Dodaje zawsze połówkę pomarańczy i trochę goździków dla smaku, ale może znacie jakieś dobre wina, których nie ma na półkach?
1
Po trailerze sądząc, to jakaś marna hollywodzka produkcja na siłę o ludziach zabijających się publicznie dla hajsu.
0
Nie wiem czy to bait, czy troll, ale Krzychu ma zajebisty heavy metalowy głos jakich mało w Polsce, prócz Sebastiana ze Scream Makera to w sumie chyba nie ma kozaka na Niego.
0
Freddie Mercury, Chester Bennington i Bruce Dickinson. Z Polaków rodaków to Krzysiek Sokołowski.
0
Ależ formę złapał nasz Luisito, aż miło widzieć go chudszego o dobre 10 kilo :D
1
Bardziej jak Evra :D
5
Witam, wróciłem z roboty, i chcę wam się pochwalić screenem, którego zrobiłem specjalnie żeby wstawić to tutaj po meczu i albo przyznać rację, albo po prostu wyśmiać ten komentarz, sami wiecie co... :)
https://i.imgur.com/R7zFlkS.png
2
Xiaomi 4x
3
Dodam jeszcze, to może głupie, ale każda wygrana Realu sprawia, że wychodzą z jam ukrytych głęboko w czeluściach internetu ludzie nazywający się kibicami i piszący jak to Real nas zlał jak zawsze, jak to Ronaldo jest najlepszy i jak to Real bla bla bla. Wkurza bardzo. :D
0
Nie obawiam się rezultatu, bo mamy spory zapas punktów i nawet przegrana nie będzie oznaczała jakiejś tam wielkiej klęski. Obawiam się tylko ze strony typowego fana, urażona duma boli najbardziej, więc oczywiście, że chcę wygranej. Klasyki mają to do Siebie, że rządzą się swoimi prawami. Teraz, kiedy Barca jest w lepszej formie powinno być inaczej ale wciąż jest jedna wielka niewiadoma.
1
Toleruję wszystko, nawet te śmieszne SIII Ronaldo, ale SIII Ronaldo kiedy przegrywają jedną bramką a on pakuje gola jest prześmieszne. :D
1
Typ wygląda na dorosłego, to co wypisuje na twitterze w moich oczach wygląda na max 13 lat... szkoda słów. :D
2
AssPainYol 1-0 Atleti, szkoda, bo wolałbym, żeby Real skończył za nimi. Jutro musimy im pomóc. :)
0
bardzo mocno ostro twardo hardo naciągane trochę podobne.
1
Dyspo dostanie wpier*ol aż miło, Freeza jest potężny, szybka sprawa. :)
13
Kolejne okienko i znowu zaczynamy z kwestią godzin, dni, tygodni? :D FAJNIE!~Lubię tę serię!
0
Pracuje w Saturnie, więc pewnie meczyk będzie leciał tak czy siak, ale wiadomo, że przed świętami nie ma czasu na oglądanie.
0
Ja w pracy... dopiero drugi klasyk którego nie zobaczę.
0
Borysewicz / Skawiński, Clapton/Satriani/Van Halen (ciężko się zdecydować.
2
Oni już trollują? Czy ktoś wie co tam się dzieje? Hahahaha!
0
Tutaj już było widać, że celował w słupek xD Pewnie grają o coś grubego, i tak liga już wygrana to co tam szkodzi :D
0
Magnes....
0
Kiedyś patrząc na taką sytuację postawiłbym wszystko co mam, że Luis strzeli bramkę. Teraz niestety jak widać.
0
No teraz Leo mógł podać...
7
Suarez jak szalony jeleń biegnący przez bagno xD
14
I dlatego nigdzie o nim nie słychać, bo za mało pieniążków by zarobili na takim plebiscycie gdzie medialne twarze nie wygrywają.
1
A gdzie najlepszy napastnik na świecie?
6
Huawei P10 :) Lepszy aparat, lepszy procesor, lepszy telefon. :)
1
bodyguard zawodowiec
1
Dzięki dzięki :) Tak serio to jestem czymś po środku tenoru i barytonu, potrafię wyciągnąć wysokie dźwięki ale w sali prób czy na koncercie, mieszkając i nagrywając w bloku mam jakąś dziwną blokadę :D Nie śpiewałem jakieś pół roku i dopiero wracam do formy więc głos jest jeszcze nie tak pewny jaki powinien.