kwiaatek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Głosować:
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
0
Znowu Chelsea dogania. Głosować!
www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
A redaktorzy mogliby ruszyć tylki i napisać post o głosowaniu. Na blaugrana.pl był, tu nie widziałem
0
Znowu Chelsea dogania. Chcecie ogladac Barce w C+ to Głosować!
www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
0
Znowu Chelsea jest blisko. Głosować!
www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
0
Znowu Chelsea dogania. Głosować!
www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
0
Do komputerów jeśli chcecie mecz Barcy przed tv
www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
0
Głosować bo Chelsea wygra
www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
0
Głosować
www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
0
Ludzie głosować:
www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
0
Brak rubryki na podanie konta STS w danych profilu
0
A za klasyfikacje generalną nic nie ma? Szkoda
0
Trener jest do wywalenia. Może dobry był z niego asystent ale trener jest mizerny. Takiego upokorzenia kibice Barcy nie doznali od czasu pamiętnego pasillo z Realem. Za rok bedzie gorzej i żaden Neymar nie pomoże. Bayern jak na nas trafi w 1/8 lub 1/4 LM to rozjedzie nas jeszcze mocniej. Musi boleć, by Sandro pojął co złego zrobił wypychając Pepa z klubu.
0
Pomozcie Hiszpanom wybrac najlepszego sportowca dekady zagranicznego i krajowego. W obu rankingach sa pilkarze Barcelony:
http://www.marca.com/debate/2010/12/1393/prevotaciones1393.html
http://www.marca.com/debate/2010/12/1395/prevotaciones1395.html
0
Jestem fanem Barcy i zgłaszam dwie reklamacje do tej jedenastki:)
Pierwsza to Coentrao, zamiast niego Lahm. znacznie bardziej udany sezon i w klubie i na mundialu.
Druga to Schweinsteiger. Zgadzam się, że to znakomity piłkarz, ale to był jedyny możliwy do wymiany na Ronaldo, a mimo że kibicuje Barcelonie, to uważam, że CR powinien się znaleźć w tej 11. Dzięki temu mamy w pomocy defensywnego Sergio i ofensywnego Xaviego, na skrzydłach CR i Iniestę, a w ataku wysuniętego Messiego. Niestety wadą tego układu jest to, że Iniesta i CR najczęściej graja na tym samym skrzydle, ale cóż musi być jakić kompromis.
0
imonkey
strasznie zabawne, Alves nazwal by Cie zgrywusem.
Stoiczkow nie pierwszy raz rzuca przyglupi tekst, obrazajacy RM i w ogole nie smieszny. Mam to gdzies, jak wielkim burakiem jest Bulgar, ale wstyd mi za to, ze gdy to mowi, to ludzie kojarza go z Barca. Szkoda, ze natura nie zaopatrzyla go w rozum. Wole zarty Pique, bo przynajmniej sa zabawne.
A Xavi i Guardiola to juz zupelnie inna polka, dla Bulgara nigdy nie do osiagniecia, ze wzgledu na jego ograniczenie umyslowe i totalny brak kultury osobistej.
Wesolych
0
Wspolczuje Baros ludziom skazanym na Twoje towarzystwo. Obrazanie innych w imie jakis wlasnych przekonan o braku szacunku jest dla Ciebie prawidlowym zachowaniem? Jesli 1990 to Twoj rok urodzenia to juz mam odpowiedz dlaczego. Jesli nie, to jeszcze bardziej smutne. Po prostu dorosnij
Czym innym jest dyskusja, wytykanie bledow, krytyka, a czym innym obelgi, obrazanie zartami na poziomie szaletu miejskiego.
Wielki pilkarz, maly czlowiek - tyle o Stoiczkowie.
0
Carnero,
traktowanie jakiejs grupy ludzi jako gorszych, nizszych i szydzenie z nich to tez jest rasizm. To slowo nie musi odnosic sie do innej rasy.
Ale jesli dla Ciebie dotyczy to tylko koloru skory, to moge napisac ze brzydzi mnie jego wulgarnosc i ponizanie innych ludzi.
Jestes zadowolony? Nadal uwazasz, ze prostak Bulgar jest w porzadku?
0
Carnero,
Bulgar tylko pokazuje w ten sposob, ze jest burakiem. Nienawisc to slowo, ktore powinno byc obce kazdemu czlowiekowi a co dopiero kibicowi Barcy. Realu Madryt mozna nie lubic ale nalezy go szanowac. RM tworza ludzie, miedzy innymi tacy jak Cassilas i z calym szacunkiem ale jako czlowiek, Iker wypada przy buraku Bulgarze jak ideal.
Po co ta dyskusja. Jesli ktos mysli, ze Bulgar dobrze robi, to nie ma pojecia o zasadach jakimi kieruje sie FC Barcelona. Szacunek do innych to jedna z wartosci ktorymi Barca sie szczyci i chcialbym, by to bylo jasne dla jej kibicow.
"Mes que un club" do czegos zobowiazuje
0
Niewazne jak sie odnosi. Wazne jak powinien. Reprezentowal Barce. Xavi powiedzial, ze te barwy zobowiazuja, ale tego buraka jak widac nie. Ja sie z tym nie zgadzam i nie chce tutaj poziomu porownywalnego ze strona rm.pl. Takie teksty donikad nie prowadza. To tylko przejaw frustracji, pychy i arogancji.
Mozna kibicowac, ale nie musi towarzyszyc temu nienawisc i rasizm, bo to co gada ten prostak to jak dla mnie rasizm.
0
Zenada, dno, kibel. Podkreslam od razu jestem fanem Barcy, ale Stoiczkow jako czlowiek to prostak.
0
Gregu,
Ludzie prowadzacy te strone przedrukowali artykul z La Gazzetta, dopiero po tym jak umiescilem te informacje jako komentarz pod 5 najnowszymi artykulami. Pod jednym nawet widzialem, ze moj komentarz zostal usuniety, ze niby nie na temat.
Niby nie sensacja, a wszyscy tu jeszcze zastanawiaja sie kto wygra. Po co? La Gazzetta to nie The Sun. Od kiedy pamietam Wlosi zawsze wczesniej wiedzieli i o Szewczence, i o Ronnim, i o CR, i o Messim, wiec po co sie tak podniecac, gdy juz jest posprzatane.
0
Po prostu jak dzieci. Ta dyskusja jest bezcelowa
Wczorajszy artykul:
http://english.gazzetta.it/Football/05-12-2010/2010-ballon-d-or-sneijder-out-of-the-race-712050086196.shtml
przewidzial to co ogloszono pol godziny temu.
Wszystko po tym artykule to tylko formalnosc.
Iniesta wygral i juz. Trzeba mu gratulowac i pogodzic sie z tym, ze to nie Xavi
0
Po co sie podniecacie jak i tak juz wiadomo, ze Zlota Pilke dostal Iniesta, drugi Xavi, trzeci Messi. Nie zauwazyliscie, ze bukmacherzy od kilku dni juz nie przyjmuja zakaldow na zwyciezce tego konkursu.
La gazetta dello sport nie pomylila sie podajac trojke, to nie myli sie takze w sprawie kolejnosci
0
Zlota pilka dla INIESTY, drugi Xavi a trzecie ... Messi! Sneijder poza podium. Jutro oficjalnie pierwsza trojka a w styczniu oficjalnie kolejnosc.
Tak podala przed chwila "La Gazzetta dello Sport"
http://www.gazzetta.it/Calcio/Estero/05-12-2010/pallone-d-oro-2010-712045319183.shtml
0
Zlota pilka dla INIESTY, drugi Xavi a trzecie ... Messi! Sneijder poza podium. Jutro oficjalnie pierwsza trojka a w styczniu oficjalnie kolejnosc.
Tak podala przed chwila "La Gazzetta dello Sport"
http://www.gazzetta.it/Calcio/Estero/05-12-2010/pallone-d-oro-2010-712045319183.shtml
0
Zlota pilka dla INIESTY, drugi Xavi a trzecie ... Messi! Sneijder poza podium. Jutro oficjalnie pierwsza trojka a w styczniu oficjalnie kolejnosc.
Tak podala przed chwila "La Gazzetta dello Sport"
http://www.gazzetta.it/Calcio/Estero/05-12-2010/pallone-d-oro-2010-712045319183.shtml
0
Zlota pilka dla INIESTY, drugi Xavi a trzecie ... Messi! Sneijder poza podium. Jutro oficjalnie pierwsza trojka a w styczniu oficjalnie kolejnosc.
Tak podala przed chwila "La Gazzetta dello Sport"
http://www.gazzetta.it/Calcio/Estero/05-12-2010/pallone-d-oro-2010-712045319183.shtml
0
Zlota pilka dla INIESTY, drugi Xavi a trzecie ... Messi! Sneijder poza podium. Jutro oficjalnie pierwsza trojka a ws tyczniu kolejnosci.
Tak podala przed chwila "La Gazzetta dello Sport"
http://www.gazzetta.it/Calcio/Estero/05-12-2010/pallone-d-oro-2010-712045319183.shtml
0
Zlota pilka dla INIESTY, drugi Xavi a trzecie ... Messi! Sneijder poza podium. Jutro oficjalnie pierwsza trojka a ws tyczniu kolejnosci.
Tak podala przed chwila "La Gazzetta dello Sport"
http://www.gazzetta.it/Calcio/Estero/05-12-2010/pallone-d-oro-2010-712045319183.shtml
0
Z innej beczki arbitrem GD zostal:
Eduardo Iturralde Gonzales
czyli z tego co pamietam, to nie jest sedzia, ktory przepada za Barca