0

Glosujcie na bramke roku FIFA. Messi startuje, wiec pomozmy mu wygrac:

http://www.fifa.com/ballondor/puskasaward/index.html

0

Glosujcie na bramke roku FIFA. Messi startuje, wiec pomozmy mu wygrac:

http://www.fifa.com/ballondor/puskasaward/index.html

0

Glosujcie na bramke roku FIFA. Messi startuje pomozmy mu wygrac:

http://www.fifa.com/ballondor/puskasaward/index.html

0

Niestety ale Rosell to msciwa gnida i zal mi to mowic ale jesli nawet w ciagu najblizszych 3 lat beda sukcesy to nie dzieki polityce SR tylko wlasnie jej wbrew, dzieki talentowi tych pilkarzy, ktorych mamy i ktorych w najblizszym czasie wyda szkolka. A przeciez rozwoj szkolki to jeden z najwiekszych sukcesow Laporty.

Nie znam zasad startu wyborach na prezesa, ale czy Laporta moze ponownie po odbyciu jednokadencyjnej przerwy ubiegac sie o fotel prezesa? Wie ktos?

0

Jesli Kopenhaga utrzyma forme do wiosny to jeden z tuzow europejskiej pilki cieszacy sie pewnie juz po losowaniu, ze w 1/8 wpada na ogorkow z Danii, moze sie bardzo zdziwic. Ciekaw jestem jakby Real zagral z Dunczykami. Przydalaby sie im tak konforntacja.

0

A zatem tym bardziej dzisiejsze zwyciestwo Barcy gwarantuje jej awans tzn Kopenhaga zeby wyprzedzic Barce musi wygrac dwa pozostale mecze, a jesli to zrobi to bez wzgledu na wynik dzisiejszego drugiego meczu w naszej grupie nie wyprzedzi juz Barcy ani Rubin ani Panata

0

Chyba ma teoretyczna mozliwosc, bo w grupach nie decyduje wynik bezposrednich spotkan tylko stosunek bramek. Akurat tego nie jestem pewien. Gdyby tak bylo, to zakladajac remis i bardzo wysokie zwyciestwo Kopenhaga ma teoretycznie szanse wyprzedzic Barce, pod warunkiem ze Barca przegra oba pozostale mecze:)

Sami widzicie, ze jest to tylko teoretyzowanie, ale matematycznie mozliwe.

0

Zwyciestwo Barcy w dzisiejszym meczu gwarantuje jej awans bez wzgledu na wynik drugiego meczu.

Wyjasnienie dlaczego:

Barca po zwyciestwie bedzie miala 10 pktow, Kopenhaga 6 pktow i jedna z druzyn na 3 miejscu gdy w drugim meczu padnie innny wynik niz remis albo 5pktow Rubin albo 4pkty Panata. A zatem Barce teoretycznie moglaby wyprzedzic juz tylko albo Kopenhaga albo ta 3 druzyna. Kopenhaga potrzebowalaby w 2 pozostalych meczach zwyciestwa i przynejmniej remisu oraz korzystnego ukladu bramek czyli wysokiego zwyciestwa, ta 3 druzyna zeby wyprzedzic Barce potrzebuje 2 zwyciestw co jest niemozliwe jednoczesnie ze zwyciestem i remisem Kopenhagi, poniewaz beda graly ze soba.

Mam nadzieje ze moj pozyszy wywod dosyc klarownie tlumaczy to, ze Barca dzisiejszy awans ma tylko w swoich nogach.

0

NIe ma zlamania - zwichniety staw skokowy. Taka pierwsza diagnoza po konferencji Pepa

0

Na jaki Rubin? Widzieliscie te opuchlizne. Niech sie wykuruje na Gran Derbi. To nie jest zwykle skrecenie, przy skreceniu by sam wstal i na rekach kolegow doszedl do lawki.

0

Czy zna ktos kolejnosc meczow w grupie Barcy. Z kim zaczynamy, z kim konczymy?

Na stronie Realu terminarz swojej grupy podali juz jakies 2 godziny temu. Dlaczego nasz serwis z tym zwleka?

0

Tak pieknie z Xavim rozklepali Inter na CN, ze nawet Mou, byl pelen podziwu.

Kto to teraz zrobi:(

Naprawde nie zdajemy sobie nawet sprawy ile ten zawodnik znaczy, gdy trzeba wygrac walke o srodek pola.

Druzyna ktora ma ich obu w pelnie formy jest nie do zatrzymania.

0

W Przegladzie Sportowym dzisiaj podali statystyke posiadania pilki 58% do 42% na korzysc Barcy. Reszta danych jest identyczna z tym co pisze sev3nd4ys. Ciekaw jestem gdzie tkwi blad?

Natomiast gdyby policzyc sytuacje 100% to Real mial tylko jedna - VdV. Strzal glowa Alonso z I polowy to byl spalony.

Barca oprocz bramek miala jeszcze dwie setki w wykonaniu Messiego. moglo sie wiec skonczyc np 4:1, gdyby bramkarze nie staneli na wysokosci zadania.

0

Oni nie wyglądają jak bracia, Mascheranao i Rosell to klony:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?