0

ciekawe ciekawe ... przeciez Messi jak gral na srodku wiecej strzelal

2

Liga nie ma mniej waznych faz... na poczatku 3 pkt to 3pkt i na koncu tak samo

0

przeciez byl spalony... ze chyba o innych sytuacjach mowimy

0

Sandro kiedy gra prezentuje sie o niebo lepiej od Pedro

4

kto sie myli to pokaze przyszlosc

0

TVN TURBO

1

hahahaha co najwyzej zawiasy ale pewnie kara finansowa

0

odrosly mu w 1 dzien...

0

przeciez spalony byl...

0

oni nie graja 3 5 2 tylko 5-3-2

0

i 2 mistrzostwa oba na kilka kolejek przed koncem

2

najpierw zapoznaj sie z regulaminem rozgrywek zanim komentujesz

0

W kazdej statystyce Barcelona byla lepsza + wizualnie 35 min dla Realu 55 min dla Barcelony

3

hahahahha Real lepszy przez 35 min Barcelona przez 55 min do tego kazdza statystyke po stronie Barcelony gdzie ty widziales ze Real dominowal?

0

Twarowski ktory nie umie odroznic spalonego od wolnego?

0

to przez ostatnie 35 min co sie dzialo z Realem skoro do 55 Barcelona nie istniala? 11 pilkarzy Realu gralo z Barcelona?

1

bilans bramek liczy sie dopiero po wyniku bezposredniego pojedynku

0

bez Leo ? najwiecej udanych dryblingow i kluczowych podan w tym meczu+asysta , nie specjalna ale asysta to tasysta...

0

oficjalnie najlepszy jest Kuipers ( czy jakos tak) ze swoim zespolem sedziowskim

0

a ktoz to sie niby zna najlepiej jak nie trenerzy i pilkarze? lepsze glosy na dobrych kolegow ludzi ktorzy sie znaja niz tych ktorzy sie nie znaja

1

udowodnij , ze to bajka :) pozdrawiam bez odbioru (wiem,wiem ja tez ci nie udowodnie , zatem ty tak samo jak i ja wierzysz w bajki tylko rozne)

0

wlasnie w tym problem ze zapewne na "lepsze" zespoly sie sami zmobilizowali a na ogorki gdy trener ma to zrobic graja piach

0

nom tylko szkoda ze 3 patelnie zepsul a w niedziele bedzie 1 i trzeba bedzie strzelic

0

puchar krola sie wogole nie tnie bo malo osob oglada w necie

0

boze chron od maty

0

bo sedzia nie uznal prawidlowo zdobytej bramki Messiego ( taki maly szczegol)

0

xD ten karny byl "watpliwy"? gratulacje

2

zapewme wtedy reprezentacje pozwolilby im sie spoznic 2 dni na zgrupowanie...

0

z calym szacunkiem Ronaldo nigdy nie dogoni Messiego w kluczowych podaniach i dryblingach a bramek i asyst maja bardzo podobna ilosc do tego Ronaldo marnuje ok 2 razy wiecej sytuacji stworzonych przez kolegow z zespolu ( ma 2 razy wiecej strzalow)

1

SZPAKU MA KLASE?? Boze chron od takich ludzi.Zewlakow przynajmniej ma pojecie o pilce a o Szpakowskim sie tego nieda powiedziec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?