kxxkuba
Dołączył/a: sierpień 2012
Piastoów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ciekawe ciekawe ... przeciez Messi jak gral na srodku wiecej strzelal
2
Liga nie ma mniej waznych faz... na poczatku 3 pkt to 3pkt i na koncu tak samo
0
przeciez byl spalony... ze chyba o innych sytuacjach mowimy
0
Sandro kiedy gra prezentuje sie o niebo lepiej od Pedro
4
kto sie myli to pokaze przyszlosc
0
TVN TURBO
1
hahahaha co najwyzej zawiasy ale pewnie kara finansowa
0
odrosly mu w 1 dzien...
0
przeciez spalony byl...
0
oni nie graja 3 5 2 tylko 5-3-2
0
i 2 mistrzostwa oba na kilka kolejek przed koncem
2
najpierw zapoznaj sie z regulaminem rozgrywek zanim komentujesz
0
W kazdej statystyce Barcelona byla lepsza + wizualnie 35 min dla Realu 55 min dla Barcelony
3
hahahahha Real lepszy przez 35 min Barcelona przez 55 min do tego kazdza statystyke po stronie Barcelony gdzie ty widziales ze Real dominowal?
0
Twarowski ktory nie umie odroznic spalonego od wolnego?
0
to przez ostatnie 35 min co sie dzialo z Realem skoro do 55 Barcelona nie istniala? 11 pilkarzy Realu gralo z Barcelona?
1
bilans bramek liczy sie dopiero po wyniku bezposredniego pojedynku
0
bez Leo ? najwiecej udanych dryblingow i kluczowych podan w tym meczu+asysta , nie specjalna ale asysta to tasysta...
0
oficjalnie najlepszy jest Kuipers ( czy jakos tak) ze swoim zespolem sedziowskim
0
a ktoz to sie niby zna najlepiej jak nie trenerzy i pilkarze? lepsze glosy na dobrych kolegow ludzi ktorzy sie znaja niz tych ktorzy sie nie znaja
1
udowodnij , ze to bajka :) pozdrawiam bez odbioru (wiem,wiem ja tez ci nie udowodnie , zatem ty tak samo jak i ja wierzysz w bajki tylko rozne)
0
wlasnie w tym problem ze zapewne na "lepsze" zespoly sie sami zmobilizowali a na ogorki gdy trener ma to zrobic graja piach
0
nom tylko szkoda ze 3 patelnie zepsul a w niedziele bedzie 1 i trzeba bedzie strzelic
0
puchar krola sie wogole nie tnie bo malo osob oglada w necie
0
boze chron od maty
0
bo sedzia nie uznal prawidlowo zdobytej bramki Messiego ( taki maly szczegol)
0
xD ten karny byl "watpliwy"? gratulacje
2
zapewme wtedy reprezentacje pozwolilby im sie spoznic 2 dni na zgrupowanie...
0
z calym szacunkiem Ronaldo nigdy nie dogoni Messiego w kluczowych podaniach i dryblingach a bramek i asyst maja bardzo podobna ilosc do tego Ronaldo marnuje ok 2 razy wiecej sytuacji stworzonych przez kolegow z zespolu ( ma 2 razy wiecej strzalow)
1
SZPAKU MA KLASE?? Boze chron od takich ludzi.Zewlakow przynajmniej ma pojecie o pilce a o Szpakowskim sie tego nieda powiedziec