kxxkuba
Dołączył/a: sierpień 2012
Piastoów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a kto mialby glosowac pseudo dziennikarze ktorych wiedza o pilce wynosi -miljon? glosowac powinni aktualni pilkarze i trenerzy nikt wiecej
1
jak sie raz nie nauczysz to ci sie nic nie stanie naprawde
0
to jak wkoncu jednoglosnie czy twoim zdaniem?
0
ile ogladales meczow? jak do tej pory to Messi okupuje nie srodek a skrzydlo
2
puknij sie w leb taki walek te wybory a ty sie cieszysz
0
w ostatnich meczach tez gral na skrzydle przynajmniej polowe meczu
0
w tamtym roku Messi mial 2 razy gorszy sezon a przegral...o pare procent,w tym roku 2014 Ronaldo ma tylko kilka bramek wiecej i troche asyst mniej a jak obaj graja kazdy widzi wiec sadze ze Messi ma wieksze szanse na dzien dzisiejszy jednak jak Ronaldo podtrzyma swoja forme strzelecka to raczej na niego beda glosowac
0
bo czasem kazdy sie pomyli ronaldo szczela perfekcyjnie ale czasem glowa mu siada (nieraz zbyt pewny siebie innym razem nie wytrzymuje presji
0
powie mi ktos ile w tym roku 2014 bramek i asyst ma Messi a ile Ronaldo?
0
moze mi ktos zdradzic ile goli i asyst ma Messi i Ronaldo w 2014 roku? w sumie klub+repra
0
jak ze swietnym komentarzem to canal+ odpada
0
jaka loteria? jesli strzal jest dobry to 100% gol jesli sredni to 70 % ze gol a jesli tragiczny to 30% gol
0
wazne ze mial sytuacje z Bilbao tam nie gral zle pozostale mecze tragedia 0 sytuacji 0 podan tylko zabieral Messiemu miejsce ,ktory nie mogl sie dobrze rozpedzic
0
póki co Munir w kazdym meczu jest najgorszy