0

a kto mialby glosowac pseudo dziennikarze ktorych wiedza o pilce wynosi -miljon? glosowac powinni aktualni pilkarze i trenerzy nikt wiecej

1

jak sie raz nie nauczysz to ci sie nic nie stanie naprawde

0

to jak wkoncu jednoglosnie czy twoim zdaniem?

0

ile ogladales meczow? jak do tej pory to Messi okupuje nie srodek a skrzydlo

2

puknij sie w leb taki walek te wybory a ty sie cieszysz

0

w ostatnich meczach tez gral na skrzydle przynajmniej polowe meczu

0

w tamtym roku Messi mial 2 razy gorszy sezon a przegral...o pare procent,w tym roku 2014 Ronaldo ma tylko kilka bramek wiecej i troche asyst mniej a jak obaj graja kazdy widzi wiec sadze ze Messi ma wieksze szanse na dzien dzisiejszy jednak jak Ronaldo podtrzyma swoja forme strzelecka to raczej na niego beda glosowac

0

bo czasem kazdy sie pomyli ronaldo szczela perfekcyjnie ale czasem glowa mu siada (nieraz zbyt pewny siebie innym razem nie wytrzymuje presji

0

powie mi ktos ile w tym roku 2014 bramek i asyst ma Messi a ile Ronaldo?

0

moze mi ktos zdradzic ile goli i asyst ma Messi i Ronaldo w 2014 roku? w sumie klub+repra

0

jak ze swietnym komentarzem to canal+ odpada

0

jaka loteria? jesli strzal jest dobry to 100% gol jesli sredni to 70 % ze gol a jesli tragiczny to 30% gol

0

wazne ze mial sytuacje z Bilbao tam nie gral zle pozostale mecze tragedia 0 sytuacji 0 podan tylko zabieral Messiemu miejsce ,ktory nie mogl sie dobrze rozpedzic

0

póki co Munir w kazdym meczu jest najgorszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?