kzabawny
Dołączył/a: wrzesień 2011
Pomorsko
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ku....źwa jak ja się cieszę z bramek Turana i Vidala YES YES YES !!!!
1
Piękne słowa ale chistoria lubi się powtarzać , pewnie jeszcze nie raz nas zachwycą . Kocham ten klub jest całym moim życiem :-) Już wziąłem urlop na klasyk bo inaczej musiał bym pracować i zrezygnowałem z koncertu Skorpionsów w Berlinie . Visca El Barca !!!! Dumny jestem że kibicuję BARCELONIE
0
Dał bym ci w mordę chętnie
0
Cillessen - potrzebuje czasu dzisiaj nie zawinił ani razu żadna bramka nie jest zaliczona przezemnie na jego konto odpindolcie sie od niego dajcie mu szansę i nie skreslajcie jak wielu skreślaliście w tym klubie a dzisiaj piszecie jacy oni są zajebiści , jak fajnie , że go kupili itd ... a pamiętacie wuefistę Lucho ? i co głupio wam ???
0
Powodzenia i nie wracaj buraku
0
Dumni Po Zwycięstwie, Wierni Po Porażce - nie będę komentował początek sezonu , pierwsze mecze a i tak wiem że Król jest jeden - FCB !!!
0
i tu masz rację
1
Fakt ! też tak myślę
0
Podzielam Twoje zdanie zawsze wieżyłem w Roberto i Munira , bolało to jak ich wyzywano , sprzedawano :-(
0
Zawsze lubiłem Forlana , świetny gość
0
Dumni i wierni to dwa słowa prawdziwych Cules :-)
0
Atletico MADRYT i mam nadzieję że zmiotą RM
17
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE ! WIERNI PO PORAŻCE !!! Visca El Barca !!!! I LOVE BARCA
mamy jeszcze o co grać głowa do góry i do przodu jeszcze jest kilka pucharów do wygrania :-)
0
W tekście była wzmianka że Ney w styczniu zwolni miejsce dla kogoś spoza europy czy wiecie co to znaczy ?
0
ja także dostałem bana za frajer to jest ok ? także sobie kpisz ?
1
normalka i kpina ....pozostawiam bez dalszego komentarza :-) albo nie ! to tak jak z naszą Policją - mają odgórnie przykazane ile mandatów muszą w miesiącu wlepić .......? coś trzeba robić no nie ?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
zgadzam się , ktoś go kupił i miał jakąś wizję i chyba przeczucie
0
Przyłączam się - redakcja zachowuje się skandalicznie dostałem dwa bany za pierwszy wystarczyło usunąć post i dać ostrzeżenie a za drugi to wielka porażka wogule nie wiem za co dostałem bana a ODWOŁANIA - ODWOŁANIA MAJĄ W DUPIE i zlewają - wcale nie odpowiadają jest to bardzo lekceważące w stosunku do nas tak jak byśmy byli tu nie potrzebni i zbędni .........? Pozdrawiam
1
Komentarz usunięty
1
Villa jest bardzo miłym wspomnieniem , bardzo go lubiłem i bardzo mi go brakowało jak odszedł i dzisiaj łezka się kręci w oku jak o nim pomyślę i w głębi duszy mam marzenie żeby zobaczyć go jeszcze w Barcelonie
2
Artykuł swoje a wy swoje !! :-( LEO JEST WIELKI - ,, Barcelona dała mi wszystko, dali mi szansę, kiedy nikt inny nie dawał. Nigdy nie pragnąłem grać dla innej drużyny. Będę tutaj tak długo, jak tylko będą mnie chcieli" KOCHAM TEGO CZŁOWIEKA
0
https://fans.fcbarcelona.com/detail/article/premium/top5-the-best-goal-of-march-according-to-the-fans
0
Już mam , Specjalnie dla Ciebie wiadomość i historia prosto z Catalunyi:
Na początku XIX wieku, panujący we Francji Napoleon I ruszył na sąsiednią Hiszpanię. Dokładnie 30 listopada 1809 roku odbyła się istotna dla losów wojny bitwa (bitwa pod Somosierrą), w której to Francuzi nie mogąc sforsować strategicznego wąwozu wysłali tam Polaków. Dzięki Polakom i ich zwycięstwu nad Hiszpanami, wojska Napoleona miały otwartą drogę do stolicy Hiszpanii i mogły dalej kontynuować działania zbrojne. Polacy pokazali w niej szaleńczą odwagę, ale przede wszystkim dla Hiszpanów było to zetknięcia z dziwnie brzmiącym językiem, wyglądem i kulturą. Tak dzisiaj postrzegani są właśnie przeciętni Katalończycy przez resztę Hiszpanów - z powodu częściowo niezrozumiałego języka, a także swego rodzaju odmienności w porównaniu do mieszkańców Madrytu i innych regionów Hiszpanii. Zupełnie tak samo jak Polacy 200 lat wcześniej. Inną analogią mogą być uciemiężenia Polaków przez Rosjan (zabory), tak samo jak to miało miejsce w przypadku Katalończyków (przez Hiszpanię) i trudna walka z państwem zaborczym, co miało łączyć Katalończyków i Polaków –walka o niepodległość w tamtych czasach (XIX wiek).
3
To było coś pięknego szkoda że wszystko ma swój koniec , właśnie skończyła się transmisja Mistrzowskiej fety Barçy . Więc do zobaczenia za rok na takiej samej fecie - wiem to na pewno za rok powtórka !!! Visca El Barca !!! Visca El Catalunya !!!
0
czytałem kiedys o tym ale naprawdę nie pamietam ma to jak mi świta związek z Polakami tam mieszkającymi i charakterami i usposobieniem Polaków I Katalończyków oraz temperamentem coś takiego , gdzieś jest artykół na ten temat
3
a ja nadal spać nie mogę , oglądam , oglądam wszystkie skróty jakie możliwe w necie i serce wali - Kocham ten klub , kocham tych ludzi nie wiem naprawdę jakich słów użyć jak to opisać . Pozdrawiam wszystkich
1
Wzajemnie :-) :-) :-)
0
no to trza im pogratulować oni także pewnie są szczęśliwi z naszego trypletu :-)