0

Ku....źwa jak ja się cieszę z bramek Turana i Vidala YES YES YES !!!!

1

Piękne słowa ale chistoria lubi się powtarzać , pewnie jeszcze nie raz nas zachwycą . Kocham ten klub jest całym moim życiem :-) Już wziąłem urlop na klasyk bo inaczej musiał bym pracować i zrezygnowałem z koncertu Skorpionsów w Berlinie . Visca El Barca !!!! Dumny jestem że kibicuję BARCELONIE

0

Dał bym ci w mordę chętnie

0

Cillessen - potrzebuje czasu dzisiaj nie zawinił ani razu żadna bramka nie jest zaliczona przezemnie na jego konto odpindolcie sie od niego dajcie mu szansę i nie skreslajcie jak wielu skreślaliście w tym klubie a dzisiaj piszecie jacy oni są zajebiści , jak fajnie , że go kupili itd ... a pamiętacie wuefistę Lucho ? i co głupio wam ???

0

Powodzenia i nie wracaj buraku

0

Dumni Po Zwycięstwie, Wierni Po Porażce - nie będę komentował początek sezonu , pierwsze mecze a i tak wiem że Król jest jeden - FCB !!!

0

i tu masz rację

1

Fakt ! też tak myślę

0

Podzielam Twoje zdanie zawsze wieżyłem w Roberto i Munira , bolało to jak ich wyzywano , sprzedawano :-(

0

Zawsze lubiłem Forlana , świetny gość

0

Dumni i wierni to dwa słowa prawdziwych Cules :-)

0

Atletico MADRYT i mam nadzieję że zmiotą RM

17

DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE ! WIERNI PO PORAŻCE !!! Visca El Barca !!!! I LOVE BARCA
mamy jeszcze o co grać głowa do góry i do przodu jeszcze jest kilka pucharów do wygrania :-)

0

W tekście była wzmianka że Ney w styczniu zwolni miejsce dla kogoś spoza europy czy wiecie co to znaczy ?

0

ja także dostałem bana za frajer to jest ok ? także sobie kpisz ?

1

normalka i kpina ....pozostawiam bez dalszego komentarza :-) albo nie ! to tak jak z naszą Policją - mają odgórnie przykazane ile mandatów muszą w miesiącu wlepić .......? coś trzeba robić no nie ?

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

zgadzam się , ktoś go kupił i miał jakąś wizję i chyba przeczucie

0

Przyłączam się - redakcja zachowuje się skandalicznie dostałem dwa bany za pierwszy wystarczyło usunąć post i dać ostrzeżenie a za drugi to wielka porażka wogule nie wiem za co dostałem bana a ODWOŁANIA - ODWOŁANIA MAJĄ W DUPIE i zlewają - wcale nie odpowiadają jest to bardzo lekceważące w stosunku do nas tak jak byśmy byli tu nie potrzebni i zbędni .........? Pozdrawiam

1

Komentarz usunięty

1

Villa jest bardzo miłym wspomnieniem , bardzo go lubiłem i bardzo mi go brakowało jak odszedł i dzisiaj łezka się kręci w oku jak o nim pomyślę i w głębi duszy mam marzenie żeby zobaczyć go jeszcze w Barcelonie

2

Artykuł swoje a wy swoje !! :-( LEO JEST WIELKI - ,, Bar­ce­lo­na dała mi wszyst­ko, da­li mi szansę, kie­dy nikt in­ny nie da­wał. Ni­g­dy nie pragnąłem grać dla in­nej drużyny. Będę tu­taj tak długo, jak tyl­ko będą mnie chcie­li" KOCHAM TEGO CZŁOWIEKA

0

Już mam , Specjalnie dla Ciebie wiadomość i historia prosto z Catalunyi:

Na początku XIX wieku, panujący we Francji Napoleon I ruszył na sąsiednią Hiszpanię. Dokładnie 30 listopada 1809 roku odbyła się istotna dla losów wojny bitwa (bitwa pod Somosierrą), w której to Francuzi nie mogąc sforsować strategicznego wąwozu wysłali tam Polaków. Dzięki Polakom i ich zwycięstwu nad Hiszpanami, wojska Napoleona miały otwartą drogę do stolicy Hiszpanii i mogły dalej kontynuować działania zbrojne. Polacy pokazali w niej szaleńczą odwagę, ale przede wszystkim dla Hiszpanów było to zetknięcia z dziwnie brzmiącym językiem, wyglądem i kulturą. Tak dzisiaj postrzegani są właśnie przeciętni Katalończycy przez resztę Hiszpanów - z powodu częściowo niezrozumiałego języka, a także swego rodzaju odmienności w porównaniu do mieszkańców Madrytu i innych regionów Hiszpanii. Zupełnie tak samo jak Polacy 200 lat wcześniej. Inną analogią mogą być uciemiężenia Polaków przez Rosjan (zabory), tak samo jak to miało miejsce w przypadku Katalończyków (przez Hiszpanię) i trudna walka z państwem zaborczym, co miało łączyć Katalończyków i Polaków –walka o niepodległość w tamtych czasach (XIX wiek).

3

To było coś pięknego szkoda że wszystko ma swój koniec , właśnie skończyła się transmisja Mistrzowskiej fety Barçy . Więc do zobaczenia za rok na takiej samej fecie - wiem to na pewno za rok powtórka !!! Visca El Barca !!! Visca El Catalunya !!!

0

czytałem kiedys o tym ale naprawdę nie pamietam ma to jak mi świta związek z Polakami tam mieszkającymi i charakterami i usposobieniem Polaków I Katalończyków oraz temperamentem coś takiego , gdzieś jest artykół na ten temat

3

a ja nadal spać nie mogę , oglądam , oglądam wszystkie skróty jakie możliwe w necie i serce wali - Kocham ten klub , kocham tych ludzi nie wiem naprawdę jakich słów użyć jak to opisać . Pozdrawiam wszystkich

1

Wzajemnie :-) :-) :-)

0

no to trza im pogratulować oni także pewnie są szczęśliwi z naszego trypletu :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?