0

no właśnie i większość tak myśli , przypomnę się przed finałem

0

Finał :
Barca - Juventus
:-)

0

już nie mogę jutra się doczekać , kogo znowu wykopiemy z LM no i GD - nie mogę miejsca sobie znaleźć tyle dni i godzin jeszcze a w pracy to mi się nawet myśleć o robocie nie chce kurde .

0

ZMIENIĆ REDAKCJĘ HE HE trenera FCB zmieniła i proszę o 200% do przodu

1

A w stopce z zapowiedzią GD jest błąd - nie ma herbu FCB a za to jest przy Barcelonie herb RM :-(

1

„Myślę, że nawet piłkarze City mieli dziś frajdę, patrząc na grę Messiego” - piękne podsumowanie gry Leo

0

0

oj synku tempyś ty jak polsilwer wykopany w ogródku i myślisz jak by odszedł to malućki real by już był No1 he he ale z ciebie fraj...r

21

Ile to jescze real wygra lub zremisuje mecze dzięki karnym , tak licząc to powinni już kisić za Barcą i Atletiko a może i dalej a kiedy patrzę jak niemoc ogarnia białych to już wiem że karny napewno padnie i praktycznie kilka minut wystarczy - i realik już do przodu .Banda nurków mogli by otworzyć szkołę nurkowania

0

Jak padła 11 to byłem pewien że Leo odda Suarezowi jedynastkę i będzie hat-trick i troszkę się zawiodłem ..

0

Nie zgadzam się

2

Nasza ukochana Barca zapisze dzisiaj czystą kartę nowej historii . Visca El Barca !!! KRÓL MOŻE BYĆ TYLKO JEDEN

0

Barca nie powinna już nic proponować Abidalowi - wybrał i oby nie żałował i jeszcze po wszystkich wypowiedziach Leo i tym zamieszaniu znowu prubuje coś mieszać , tracę szacunek do Abidala

0

nie lubisz go bo Nasri ma nasr@ne we łbie :-)

0

to zależy kto wczoraj gwizdał ? kibice czy pseudo :-)

3

I tu sobie popatrzcie -

czy futbol nie jest piękny i wart oglądania i zachwytu wielkimi gwiazdami , co znaczy przegrany jeden z niewielu meczy bo to się może przytrafić , LM jest nasza to nasze gwiazdy będą świeciły na niebie . Pozdrawiam Visca El Barca

0

a ja sobie oglądnołem kilka skrutów z meczy wygranych i tych z rm 5-0 i humor mi się poprawił , co było to było jutro co będzie jest ważne

0

15 karnych przebijam stawkę

0

właśnie :-) i dzięki :-)

1

widzę że w swoich komentarzach także jesteś indywidualistą , zobaczymy co napiszesz po kolejnych wygranych - że są jednością ? zespołem ? albo niepisz nic ok ?

2

co tu śmiesznego ??? he he he..... juuż ?

0

musi się potknąć dwa razy ??? myślisz ??

0

piękny widok ja także się cieszyłem jak David

0

,,Wolimy już nie pamiętać tego że cieszył się z bramki strzelonej przeciw nam jako zawodnik Atletico" - tak podziękował za pozbycie się go , został źle potraktowany i pokazał tym debilom że jeszcze potrafi , dla mnie jest i będzie wielki i zawsze będzie Barcelonistą już do końca

0

uwielbiałem jego grę , do dzisiaj nie rozumiem dlaczego ? tak go spławili

0

to po h...j tu wchodzisz du...ku

1

,,Barça ma trzech na­past­ni­ków, któ­rych można po­rów­nać do tri­den­te Re­alu Ma­dryt – stwier­dził " Capello ty dupku chyba tridente realu można porównać do samego Leo a tridente Barcy jest jak cała drużyna realu , oj głupiś ty panie makaroniarzu he he

0

od żelków przecie jest Haribo :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?