kzabawny
Dołączył/a: wrzesień 2011
Pomorsko
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no właśnie i większość tak myśli , przypomnę się przed finałem
0
Finał :
Barca - Juventus
:-)
0
już nie mogę jutra się doczekać , kogo znowu wykopiemy z LM no i GD - nie mogę miejsca sobie znaleźć tyle dni i godzin jeszcze a w pracy to mi się nawet myśleć o robocie nie chce kurde .
0
ZMIENIĆ REDAKCJĘ HE HE trenera FCB zmieniła i proszę o 200% do przodu
1
A w stopce z zapowiedzią GD jest błąd - nie ma herbu FCB a za to jest przy Barcelonie herb RM :-(
1
„Myślę, że nawet piłkarze City mieli dziś frajdę, patrząc na grę Messiego” - piękne podsumowanie gry Leo
1
Dani Alves w PSG - PODPISAŁ KONTRAKT ?? http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/transfery,informacje-transferowe-z-ekstraklasy-i-lig-europejskich-na-zywo,artykul,549409,1,972.html
0
Alves PODPISAŁ KONTRAKT - http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/transfery,informacje-transferowe-z-ekstraklasy-i-lig-europejskich-na-zywo,artykul,549409,1,972.html
0
0
oj synku tempyś ty jak polsilwer wykopany w ogródku i myślisz jak by odszedł to malućki real by już był No1 he he ale z ciebie fraj...r
21
Ile to jescze real wygra lub zremisuje mecze dzięki karnym , tak licząc to powinni już kisić za Barcą i Atletiko a może i dalej a kiedy patrzę jak niemoc ogarnia białych to już wiem że karny napewno padnie i praktycznie kilka minut wystarczy - i realik już do przodu .Banda nurków mogli by otworzyć szkołę nurkowania
0
Jak padła 11 to byłem pewien że Leo odda Suarezowi jedynastkę i będzie hat-trick i troszkę się zawiodłem ..
0
Nie zgadzam się
2
Nasza ukochana Barca zapisze dzisiaj czystą kartę nowej historii . Visca El Barca !!! KRÓL MOŻE BYĆ TYLKO JEDEN
0
Barca nie powinna już nic proponować Abidalowi - wybrał i oby nie żałował i jeszcze po wszystkich wypowiedziach Leo i tym zamieszaniu znowu prubuje coś mieszać , tracę szacunek do Abidala
0
nie lubisz go bo Nasri ma nasr@ne we łbie :-)
0
to zależy kto wczoraj gwizdał ? kibice czy pseudo :-)
3
I tu sobie popatrzcie -
0
a ja sobie oglądnołem kilka skrutów z meczy wygranych i tych z rm 5-0 i humor mi się poprawił , co było to było jutro co będzie jest ważne
0
15 karnych przebijam stawkę
0
właśnie :-) i dzięki :-)
1
widzę że w swoich komentarzach także jesteś indywidualistą , zobaczymy co napiszesz po kolejnych wygranych - że są jednością ? zespołem ? albo niepisz nic ok ?
2
co tu śmiesznego ??? he he he..... juuż ?
0
musi się potknąć dwa razy ??? myślisz ??
0
piękny widok ja także się cieszyłem jak David
0
,,Wolimy już nie pamiętać tego że cieszył się z bramki strzelonej przeciw nam jako zawodnik Atletico" - tak podziękował za pozbycie się go , został źle potraktowany i pokazał tym debilom że jeszcze potrafi , dla mnie jest i będzie wielki i zawsze będzie Barcelonistą już do końca
0
uwielbiałem jego grę , do dzisiaj nie rozumiem dlaczego ? tak go spławili
0
to po h...j tu wchodzisz du...ku
1
,,Barça ma trzech napastników, których można porównać do tridente Realu Madryt – stwierdził " Capello ty dupku chyba tridente realu można porównać do samego Leo a tridente Barcy jest jak cała drużyna realu , oj głupiś ty panie makaroniarzu he he
0
od żelków przecie jest Haribo :-)