O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 108
  • Polecenia 0

Komentarze

0

IceMan

Nie mam zamiaru bronić Ibry bo uważam że nie zasłużył nawet na 2 ALE mówienie o tych 6 kilometrach przebiegniętych to propaganda.

Zauważ że grał 62 minuty. Zobacz ile przebiegł Messi w 90 minut.

Jeśli wyliczysz ile by przebiegł w 2/3 meczu (60 minut) to wychodzi ..... 5430

WIĘC NIE MA CO ULEGAĆ LICZBOM i MYŚLEĆ.

0

Najpierw musimy się dostać do finału Lm co niektórzy traktują jak oczywistość.

Poza tym rok temu Andres i Henry mógł sobie pozwolić na grę z kontuzją w finale bo potem wakacje a teraz chyba nie warto ryzykować ponieważ są MŚ. Szkoda ale taka jest piłka.

0

Najpierw musimy się dostać do finału Lm co niektórzy traktują jak oczywistość.

Poza tym rok temu Andres i Henry mógł sobie pozwolić na grę z kontuzją w finale bo potem wakacje a teraz chyba nie warto ryzykować ponieważ są MŚ. Szkoda ale taka jest piłka.

0

Widzę że mało kto tu potrafi rozszyfrować Pepa więc Wam powiem jak tego nie widzicie.

Puyol zagra na lewej obronie a Maxwell jako lewoskrzydłowy.

Chyba to oczywiste... Pedro to prawoskrzydłowy a Dani prawy obrońca.

Chodziło o zapewnienie właściwej obrony lewej obronie gdzie Maxwell by sobie nie radził.

0

Zawsze jest dobry moment żeby obejrzeć ponownie bramki z 2:6.

Nie rozumiem tylko przedostatniego zdania.

Zobacz wszystkie

0

adsad

Uważaj z tą Irlandią .

Co zrobił Henry ? Piłka go trafiła w rękę ( na zwolnionych obrotach wygląda jakby sobie podbił co jest nonsensem przy takiej prędkości) i jedyne co zrobił to nie przyznał się sędziemu !!! Nie zrobił czegoś ponadto czego sie wymaga od niego i tyle. Jakby zrobił byłby to precedens w meczu o taką stawkę ale byłby chyba NAJWIĘKSZY GEST W HISTORII.

A teraz dlaczego napisałem uważaj z Irlandią i z tym szacunkiem :

ROZUMIEM ŻE NIE MA MESSI KLASY I SZACUNKU U CIEBIE ZA BRAMKĘ RĘKĄ ( Z Espanyolem bodajże) dodajmy że celową i perfidną która o mało co nie skończyła się mistrzostwem dla nas ( Espanyol potem wyrównał).

Odpowiedz na to pytanie i bądź konsekwentny w odbieraniu szacunku graczom.

0

Inter już prowadzi...

0

Armandi

Po 1) to piszesz bzdury wynikające z twojej niewiedzy. Cruijff i Stoichkov nie grał na jego pozycji. Przynajmniej nie w większości meczy.

Porównujesz Ronaldo ( tego prawdziwego z sezonu 96/97 ) do Ibry ?

Haha Tyle bramek co Ronaldo w dwa sezony nękany przez kontuzje to Ibra strzelił przez całą karierę W najlepszych ligach. Popatrz na statystyki Ibry - gośc ma 29 lat i jakie osiągnięcia ? Oprócz Interu który robił co chciał z przeciwnikami Serie A ( w LM już im nie pomógł) nigdzie się nie sprawdził poza efektownymi bramkami.

Dorobek z Juventusu bądź co bądź aktualnego wtedy mistrza Włoch -

2004/2005 45 meczy 16 bramek

2005/2006 46/10

O czym wogóle piszesz ?

Niech zagra 2 sezony bardzo dobre w Barcelonie i wtedy można pisać że się sprawdził ale pisac że dorównuje ( według Ciebie oprócz Cruijffa już przewyższa) Romario , Kluivert , Eto'o itd. nie będzie można nawet po 2 sezonach świetnych bo to on przyszedł do genialnej drużyny a nie drużyna genialną się stała po jego przyjściu.

0

Balcer9

Jeśli rzeczywiście tak komentowałeś po tamtym spotkaniu a nie mam prawa Ci nie wierzyć to szacunek.

0

adsad

Odpowedz jeszcze na moj post o Irlandii.

Jak Guardiola przyszedl to powiedział Ronnie , Deco , Etoo OUT.

Wtedy Henry mial grac na szpicy a na lewe miał kogoś kupić lub Iniesta i myślę że dopiero po takim pełnym sezonie moglibyśmy oceniać Henrego czy jest tym Henrym z Arsenalu i czy się sprawdził.

Wcale nie musieli wydawać tyle na Ire jako odpowiedź na Real.

ROzumiem że zabiegiem marketingowym było 25 mln Euro na Czygryńskiego które wydał Guardiola...

Swoją droga niehc ktoś wskaże dobry transfer Guardioli ale autorski (Pique to raczej wszyscy chcieli i wynika to z polityki klubu wracania wychowanków).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?