larry
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
IceMan
Nie mam zamiaru bronić Ibry bo uważam że nie zasłużył nawet na 2 ALE mówienie o tych 6 kilometrach przebiegniętych to propaganda.
Zauważ że grał 62 minuty. Zobacz ile przebiegł Messi w 90 minut.
Jeśli wyliczysz ile by przebiegł w 2/3 meczu (60 minut) to wychodzi ..... 5430
WIĘC NIE MA CO ULEGAĆ LICZBOM i MYŚLEĆ.
0
Najpierw musimy się dostać do finału Lm co niektórzy traktują jak oczywistość.
Poza tym rok temu Andres i Henry mógł sobie pozwolić na grę z kontuzją w finale bo potem wakacje a teraz chyba nie warto ryzykować ponieważ są MŚ. Szkoda ale taka jest piłka.
0
Najpierw musimy się dostać do finału Lm co niektórzy traktują jak oczywistość.
Poza tym rok temu Andres i Henry mógł sobie pozwolić na grę z kontuzją w finale bo potem wakacje a teraz chyba nie warto ryzykować ponieważ są MŚ. Szkoda ale taka jest piłka.
0
Widzę że mało kto tu potrafi rozszyfrować Pepa więc Wam powiem jak tego nie widzicie.
Puyol zagra na lewej obronie a Maxwell jako lewoskrzydłowy.
Chyba to oczywiste... Pedro to prawoskrzydłowy a Dani prawy obrońca.
Chodziło o zapewnienie właściwej obrony lewej obronie gdzie Maxwell by sobie nie radził.
0
Zawsze jest dobry moment żeby obejrzeć ponownie bramki z 2:6.
Nie rozumiem tylko przedostatniego zdania.
0
Iniesta1899
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Ja nie mówie że Zlatan miał wygrać ligę mistrzów dla Interu ale on ich poza fazą grupową nie zaprowadził nigdzie. Mało tego nie miał bramki na wiosnę. Więc bądź poważny i nie pisz że Henry nie doprowadził Arsenal do ligi mistrzów.
Doprowadził ich do finału praktycznie na swoich barkach. Pamiętasz bramkę na Santiago Bernabeu gdzie Arsenal wygrał 1 : 0 ?Ma 50 bramek w lidze mistrzów i jest 3 strzelcem ( lepiej niż ronaldo , Rivaldo i inni). Ma najwięcej bramek w historii w reprezentacji Francji ( a grał tam taki Platini , Zidane i wielu innych). Nie wspominając o wicemistrzostwie świata gdzie był drugim po Zidane i praktycznie na ich barkach Francja się tam wczołgała. Mam to kontynuować ? Bo ja mogę tak długo a ty o Zlatanie w dwóch linijkach nie wiem czy byś zmieścił. I przypomnę że Ibra nie ma 23 lat ale 29. Więc nie ośmieszaj się i przestań ich porównywać. Narazie Zlatana możesz porównać co najwyżej do Anelki albo innego Milito.
0
bykunn
to nie jest śmieszne że ktoś musi wygrać MŚ żeby być wśród najlepszych w historii.
Sorki ale Polak nie ma wokół Higuaina , Aguero , Milito , Milito , Tevez , Mascherano , Lucho , Gago , Banega itd. więc jak Messi nie osiągnie za dużo z reprą to raczej nigdy nie będzie uznawany za gracza wszechczasów bo będzie jednowymiarowy, genialny ale jednowymiarowy. Tytuły potrafił będzie wygrywać tylko w /Barcelonie mając obok siebie innych genialnych graczy a przede wszystkim drużynę.
Nikt nie oczekuje np. że Zlatan poprowadzi kadrę Szwecji do MŚ. Ale Messi nie gra w słabej drużynie ze słabymi piłkarzami tylko w naszpikowanej gwiazdami drużynie mającej aspiracje do mistrzostwa. Ktoś ich musi do tego pociągnąc i np. jak zdobędzie wicemistrzostwo to nie będzie źle ( dla mnie tAK bo jest kibicem albicelestes od małego).
P.S.
nie so far Henry lepszy od Ibry ale forever i nic tego nie zmieni.
0
Jak to nie mógł nic nie zrobić w Interze ? Śmieszne to jest.
On nie grał w drużynie Livorno czy Chievo ale w Interze , który wygrywał jak chciał z Milanem , Romą i Juve a jednak Milan potrafił coś zdziałać na arenie międzynarodowej.
Poza tym nawet jak strzeli zwycięską bramkę z realem to nci nie znaczy np. jak dobije z 3 metrów to też super ? Fajnie ale to nie znaczy ze jest wybitny i na równi z Romario itd. Henry rok temu strzelił 2 na SB ( jedną z kontuzją) a nikt nie uważa go za geniusza tylko jest krytykowany za słuszne wystepy wiec jak Ibre traktować trzeba tak samo kiedy gra dobrze to chwalić ale jak dołuje to krytykować.
Niech pokaże wreszcie że potrafi porwać kolegów i nakręcić drużynę bo jak na mój gust samo wykańczanie przepięknych akcji nic nie wnosi. Równie dobrze Bojan może to robić.
Co do jego wymiany na Eto'o to zrobiliśmy prezent Interowi i Mou - jestem przekonany że ze Zlatanem nie awansowaliby tak wysoko bo on monopolizował ich grę nie grając w obronie. Teraz Mou zrobił drużynę jak chciał wszyscy harują ( popatrz na Eto'o i Milito) jeden na drugiego a poprzednio było tak jak mówisz cały team pracował na Zlatana.Dlatego sądzę że Jose śmieje się do rozpuku zarabiając 50 mln bo i tak prędzej czy później by się go pozbył.
0
Armandi
Po 1) to piszesz bzdury wynikające z twojej niewiedzy. Cruijff i Stoichkov nie grał na jego pozycji. Przynajmniej nie w większości meczy.
Porównujesz Ronaldo ( tego prawdziwego z sezonu 96/97 ) do Ibry ?
Haha Tyle bramek co Ronaldo w dwa sezony nękany przez kontuzje to Ibra strzelił przez całą karierę W najlepszych ligach. Popatrz na statystyki Ibry - gośc ma 29 lat i jakie osiągnięcia ? Oprócz Interu który robił co chciał z przeciwnikami Serie A ( w LM już im nie pomógł) nigdzie się nie sprawdził poza efektownymi bramkami.
Dorobek z Juventusu bądź co bądź aktualnego wtedy mistrza Włoch -
2004/2005 45 meczy 16 bramek
2005/2006 46/10
O czym wogóle piszesz ?
Niech zagra 2 sezony bardzo dobre w Barcelonie i wtedy można pisać że się sprawdził ale pisac że dorównuje ( według Ciebie oprócz Cruijffa już przewyższa) Romario , Kluivert , Eto'o itd. nie będzie można nawet po 2 sezonach świetnych bo to on przyszedł do genialnej drużyny a nie drużyna genialną się stała po jego przyjściu.
0
Ale ściemniacze w MU.
Rooney w podstawowym składzie !!!
0
Większość osób pisząca o jakimś katastrofalnym sędziowaniu mocno przesadza.
Faulu na Gabim absolutnie nie było - zobaczcie na jego reakcje ? Od razu wstał i chciał walczyć dalej , jakby dostał po nogach to by leżał. Są naprawdę bardzo dobre powtórki pokazujące że o faulu nie mogło być mowy. A że sędzie się mylił to na dwie strony - faul Milito na Nasrim przy linii itd.
NAJGORSZE - KONTUZJA ABIDALA. ZDECYDOWANIE.
Abyśmy wszyscy nie musieli się przekonywać w GD ile on znaczy dla Barcy i jak bardzo był ( chyba jeszcze jest) niedoceniany przez kibiców bo Guardiola myślę że stawia go w jednym rzędzie z Danim.
I sądzę że jak będą wszyscy zdrowi to Puyol wyląduje na lewej obronie.
0
Midin
Keita i Pedro na całą 1 połowe po razie dotknęli dobrze piłki ( oczywiście przenośnia ale niezbyt daleka od prawdy) więc grają słabo.
Podobnie Bojan.
Grę ciągnie Messi niesamowicie. Sergio też dobrze i Xavi pod koniec się rozkręcił.
0
Żadnego faulu na Milito nie było. Diaby w piłkę trafił. Ja też jestem kibicem Barcy ale trzeba zachować umiar.
Błąd Milito i Marqueza bo spalonego przez niego nie było.
0
Na sport.es jest Abidal a nie MAxwell
0
Inter już prowadzi...
0
Może ten tekst uświadomi niektórym osobom ile znaczy dla nas Ibra.
Oczywiście nie oznacza to że z nim przegrywamy ale nie jest też tak niezbędny jak się niektórym wydaje. Po prostu gra jakoś środkowy napastnik to w tak grającej Barcy czysta przyjemność. I ilość pudeł Ibry w łatwych sytuacjach martwi.
0
939
A co to ma wspólnego z porównaniem stylu gry ?
Real ma więcej od nas bramek a styl gry diametralnie różny.
0
939
Widziałeś jakiekolwiek mecze Arsenalu ?
Bliżej Chelsea , MU i Realowi do Barcy ( rozumiem że chodzi o styl) ?
Żartujesz sobie ? Chelsea porównywalny styl z Barcą ? HAHAHA
0
ptrq_17
Wenger raczej miał na myśli swój zespół mówiąc że mogą stworzyć historię ( wygrywając pierwsza raz w historii na CN).
0
Najlepiej jakby Henry wyszedł na szpicy i strzelił jakąś bramkę. Może zamknął by usta pseudofachowcom bredzącym coś o tym że nie chciał skrzywdzić Arsenalu i podważającym jego profesjonalizm.
To raczej nierealne żeby zagrał ale tak byłoby najpiękniej. Zawsze miło jak ktoś przebywa drogę z piekła do nieba( po raz kolejny zresztą).
0
Kiedy widzieliście ostatnio Bojana wystawionego na skrzydle przez Pepa ?
Bo na skrzydle to on grał u Rijkaarda i na początku u Pepa. Teraz Pep widzi w nim tylko i wyłącznie 9.
0
Nie sądzę żeby ryzykował zdrowiem Iniesty i raczej od początku zagra za niego Keita. Ale poza tym chyba celnie przewidujecie przynajmniej jak wynika z rozsądku ale za Pepem ciężko trafić i równie dobrze od początku może zagrać Yaya a nie Marquez albo Yaya za Inieste albo Jeffren za Pedro.
0
Lionel93
Jak masz wątpliwości co do Fabregasa po tym co pokazał w meczu z nami to radze Ci obejrzeć ostatnie 20 spotkań reprezentacji Argentyny i odpowiedzieć na pytanie czy chciałbyś w Barcelonie takiego gracza biegającego z numerem 10 na plecach...
Po 1 jeden mecz i oceniasz że już nie warto hahah śmieszne a po2 to grasz tak jak przeciwnik pozwala więc co on sam miał zrobić ? A po 3 druga połowa była już lepsza w wykonaniu Cesca.
0
Wsad
Czyli generalnie zgodziłeś się z tym co napisałem w 1 poście.
Jedyna możliwość to gra Iniesty na skrzydle ale to będzie wykluczało transfer lewoskrzydłowego.To jest jakieś rozwiązanie ale czy optymalne to nie wiem. Ciekawe co Pep kombinuje. wydaje mi się że woli transfer lewoskrzydłowego.
0
Wsad
Widzę że nie bardzo się rozumiemy. Ja tez uważam że Fabregas byłby idealny do Barcy ale nie miałby za kogo grać. Wskaż za kogo miałby grać ? Iniesta czy Xavi ?
0
Wsad
Ja się zgadzam że Iniesta jest podatny na kontuzje ale liczenie na nią byłby co najmniej niestosowne.
Co będzie jak Iniesta i Xavi rozegrają cały następny sezon bez poważniejszej kontuzji ? Co z Cesciem ? Powiemy mu sorry bracie ale liczyliśmy że Iniesta złapie jakąś kontuzję i dlatego daliśmy za Ciebie 56 ?
Moim zdaniem bardziej realny i rozsądny i wydaje mi się że tak kombinuje Pep jest transfer gracza w typie Davida Silvy , który może grać i na lewym skrzydle i w razie czyjejś kontuzji może grać jako pełnowartościowy środkowy pomocnik a na lewe wskakuje np. Pedro. Tymczasem Cesc jest typowym środkowym i nigdzie indziej grac nie może. Drugą opcją ale mi się wydaje że mniej realną jest transfer kogoś w typie Riberego , lepszego lewoskrzydłowego niż Silva ale raczej na innej pozycji grać nie będzie. Oczywistym jest że Henry odejdzie po sezonie i będzie potrzeba lewoskrzydłowego. Pytanie tylko czy odejdzie do MLS czy powróci do Arsenalu bo oczywistym dla mnie jest że oprócz Barcy i Arsenalu nigdzie indziej w Europie grał nie będzie ( nawet za bajoński kontrakt w MC). Arsene raczej nie będzie go potrzebował w Arsenalu wiec zostaje MLS ale to już inna dyskusja niekoniecznie na temat Barcy.
0
Wsad
Ja oprócz tego że kocham Barcę jestem też kibicem ( oczywiście na kolejnych miejscach po Barcelonie) innych drużyn , piłkarzy i generalnie koneserem piłki nożnej dlatego lubię sobie podywagować. ALe akurat w tym wypoadku moim zdaniem przyjście Cesca i system gry Barcy , osobowość trenera sprawiają że to nie może współgrać i być dobre dla drużyny.
0
Bo właśnie to wypikowanie sprawie że nie wiem czy tam końcówka miał być lisz czy lony ( to już mnie obraża). Każde z tych słów i tak nie powinno się znaleźc w dyskusji.
Mnie też niektóe rzeczy denerwują ale zachowuję się normalnie. Tym bardziej że z teog co pamiętam mamy podobne zdanie na temat gry Ibry.
0
Bykunn
Jeśli myślisz że wypikanie przekleństwa skierowanego do mojej osoby rozwiązuję sprawę to nie wiem czy wiesz co to kultura osobista i spokojna dyskusja.
0
Bykunn
Nie obrażaj mnie to po pierwsze. A po 2 ja nie pisałem że to były pomysły zarządu ale fakt wydania kasy i zaakceptowania ich przez zarząd( rozumiem że trudny w obliczu zdobycia 3 pucharów przez Guardiolę). Tak więc zgadzam się z Tobą że to pomysły Pepa ale jak chcesz dyskutować to nie używaj takich słów szczególnie odnośnie konkretnej osoby. Jak nie potrafisz inaczej to siedź cicho.