larry
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
DO wszystkich
Post o ręce Henrego z Irlandia i Messiego z Espanyolem kierowałem do osób krytykujących Henrego z Irlandia czy tak samo krytykowali Messiego.
Sam osobisie mam takie same zdanio - sędzia jest winny i tyle 99,9999 % graczy by sie nie przyznało . Dopoki nie bedzie video takie rzeczy beda sie zdarzaly i nie krytykuje ani jednego ani drugiego. Tak samos ie ciesze z "takich" bramek jak z tych zdobytych "prawidlowo". Nie lubie tylko jak kto ocenia dwie takie same sytuacje roznie w zależnosci czy kogo lubi czy nie.
0
adsad
Dorzucając do poprzedniego posta to samo mogę powiedziec o Realu
65 mln euro na Kake było wyrzucone w błoto i akurat tym się nie martwie ale takie są fakty i nie interesuje mnie ze to cena wyznaczona przez rynek.
0
Nie wiem do kogo kierujesz te słowa o odejściu w chwili porażek bo chyab nie do mnie.
Byłem i będe na dobre i na złe ale to nie znaczy że mam nie komentować teog co mój klub robi i ewentualnie krytykować. O czygrze już tak nie piszesz bo jest totalnie bezużyteczny.
Powtarzam powrócimy do dyskusji po tym okienku jak "rynek" ustali cenę za Villę i Silvę i zobaczymy czy można było lepiej je wydać.
0
Nadal czekam na odpowiedź osób krytykujących Henrego za Irlandie co mają do powiedzenia w kwesti brami ręką Messiego w meczu z Espanyolem.
Jakoś cisza w tym temacie...
0
szafarz
Nie wiem kto Ci powiedział że piłkarze mają decydujący wpływ na to z kim chcą grać , naczytałeś się teog przy transferze Robinho.
Rozumiem że nie widząc Czygry na oczy powiedzieli tak chcemy z nim grać - nie żartuj sobie.
Jedyne co piłkarze mają do transferów to moga go zawetować ( casus Robinho) i to w formie tady typu trenerze on może zepsuć atmosfere.
Ja nie mówiłem że trzeba było Ville i Riberego kupować w zeszłyu roku. Można było dograć z Etoo i mieć dziś 50 baniek. Podziękować Etoo bo wygasł mu kontrakt i tyle.
A zobaczymy za ile w tym roku pójdzie Villa , Silva , Ribery. tYlko ze Villi nie kupimy bo mamy przepłacanego Ibre na 5 lat bodajże. A on przecież musi grać i raczej Giardiola nie powtórzy sytuacji z transeferem Henrego żeby było tylu graczy na 1 pozycje.
0
sphinks
Po raz kolejny każdy ma prawo do włąsnego zdania i jak piszesz że się nie znam na piłce bo sobie dywaguje to mi żal Ciebie.
Pewnie że się nie wie jak ktoś by grał tu i nie przeniesie się teog co gra gdzieś indziej ale na tym to polega że się kupuje kogoś kto gra dobrze w miejscu x tu i teraz po to żeby w czasie y grał dobrze u nas.
Nie znam innego sposobu oceny piłkarzy niż ich dobra gra w obecnym klubie.
Za to ty swoimi sądami pokazałeś że nie potrafisz rozmawiać merytorycznie bo miłość do Barcy Cię oślepia. Żyj sobie w przekonaniu że trzeba było wydac 65 mln euro na Ibre i 25 mln euro na Czygryńskiego i ze to super udane transfery które dodały nam jakości.
Jakoś dziwnym trafem cały skład Guardioli oprócz wychowanków ( których wprowadził super - oprócz Bojana) opiera się na drużynie Rijkaarda. Więc moim zdaniem Guardiola już pokazał że jest bardzo dobrym trenerem i wychowawcą ale jak na razie słabym menagerem.
0
adsad
Na super zwolnionym tempie widac tak jakby sobie ją wogóle podbił dwukrotnie.
Niech ktoś kopnie piłkę w twoją stronę i spróbuj ją dotknąć tak żeby podbić na 2 cm . to nierealne.
Odpowiedzcie wszyscy krytycy ręki Henrego z Irlandią czy tak samo wrzucacie Messiemu za celową i bezsprzecznei zamierzoną bramkę zdobyta ręką z Espanyolem. Powinien się przyznac sedziemu ?
0
adsad
Odpowedz jeszcze na moj post o Irlandii.
Jak Guardiola przyszedl to powiedział Ronnie , Deco , Etoo OUT.
Wtedy Henry mial grac na szpicy a na lewe miał kogoś kupić lub Iniesta i myślę że dopiero po takim pełnym sezonie moglibyśmy oceniać Henrego czy jest tym Henrym z Arsenalu i czy się sprawdził.
Wcale nie musieli wydawać tyle na Ire jako odpowiedź na Real.
ROzumiem że zabiegiem marketingowym było 25 mln Euro na Czygryńskiego które wydał Guardiola...
Swoją droga niehc ktoś wskaże dobry transfer Guardioli ale autorski (Pique to raczej wszyscy chcieli i wynika to z polityki klubu wracania wychowanków).
0
adsad
Uważaj z tą Irlandią .
Co zrobił Henry ? Piłka go trafiła w rękę ( na zwolnionych obrotach wygląda jakby sobie podbił co jest nonsensem przy takiej prędkości) i jedyne co zrobił to nie przyznał się sędziemu !!! Nie zrobił czegoś ponadto czego sie wymaga od niego i tyle. Jakby zrobił byłby to precedens w meczu o taką stawkę ale byłby chyba NAJWIĘKSZY GEST W HISTORII.
A teraz dlaczego napisałem uważaj z Irlandią i z tym szacunkiem :
ROZUMIEM ŻE NIE MA MESSI KLASY I SZACUNKU U CIEBIE ZA BRAMKĘ RĘKĄ ( Z Espanyolem bodajże) dodajmy że celową i perfidną która o mało co nie skończyła się mistrzostwem dla nas ( Espanyol potem wyrównał).
Odpowiedz na to pytanie i bądź konsekwentny w odbieraniu szacunku graczom.
0
do szafarz
Nie pouczaj mnie że się nie znam na rynku bo wydaję mi się że to samo mógłbym o Tobie powiedzieć ale nie zrobię tego bo każdy zna się jak się zna i wypowiada co chce.
Doskonale wiem że kończył mu się kontrakt ale myślisz że nie był wart 10-15 mln euro ? To dodaj to do 50 i wyjdzie Ci cena Kaki i ... Zidana hehe.
A z drugiej strony myślisz że Etoo by nie odszedł za 10-15 ( M city dałby pewnie i koło 25) gdyby mu zakomunikowana że nie jest potrzebny i jak nie odejdzie to wyląduje w rezerwach ?
Myślisz że po
1) Zlatan jest wart tych 65 mln euro ?
2) za 65 mln euro nie znalazło by się lepszego ? Villa ? Torres ?
3) za 65 mln euro to możnaby wyjąć i Riberego i Fabregasa
4) Moratti do dzisiaj się śmieje że zrobił interes życia
5) D. Milito by strzelał tyle albo i więcej niż Ibra
Rozumiem że wymiana Etoo na trche lepszego (kontrowersyjne ale załóżmy że prawdziwe) Ibre plus dopłata 50 była super ruchem. GRATULUJE.
0
do adsad
Nie zgodzę się ze Henry wiedział gdzie i po co przychodzi bo mówisz że u nas Etoo grał od pocżatku na szpicy i to wiedział Henry. Więc według Ciebie gdzie myślał że będzie grał ? Na lewym skrzydle ? Ta teza by się dała obronić gdyby nie jeden drobny szczegół a nazywał się on Ronaldinho i grał na lewej flance.Więc chyba nie jego miał wygryźć ?
Prawda jest taka że Henry przychodząc do nas był najlepszym napastnikiem świata i liczył na to że tak będzie potraktowany tzn. on wymagał szacunku a nie faworyzowania.
Problemem było to że prezes i Frank Rijkaard chcieli od początku głośny transfer a nie mieli pomysłu na ustawienie druyżny.
P.S.
Jeśli chodzi o klasę piłkarza to Etoo i Ibra mogą buty czyścić Henremu i raczej nigdy mu nie dorównają.
0
Henry był od samego początku niesprawiedliwie oceniany . Wszyscy liczyli bramki jego i Etoo i sie podniecali że Henry nie gra tak jak w Arsenalu.
A wystarczy jedna rzecz zrobić ( ale to wymaga drobnego wysiłku i nie wszystkim się chce łącznie z dziennikarzami czołowymi komentującymi ligę hiszpańską) - ile meczy zagrał Henry w poprzednim sezonie a ile Etoo i wtedy zobaczymy że te jego bramki zupełnie inaczej ważą.
Ja kocham Barce od 1992 (mając 7 lat) a Henry jest moim ulubionym graczem od 1997 więc datego nie mogę zrozumieć czemu był i jest tak traktowany mój ulubionych piłkarz w moim ukochanym klubie.
0
Co do Ibry to ja nie mam problemu z zastapniem Etoo jego bo nie byłem ani fanem jednego ani drugiego ale chodiz o rozmiary transferu.
My dopłaciliśmy 45 czy 50 mln euro to jakies nieporozumienie od poczatku bylo.
Ibra ma 28 lat i co w zyciu wygrał ? Ile bramek strzelił ? Etoo był o 50 baniek gorszy ? To gratuluje - krytykować madryt za 96 mln za Ronaldo i płacić tyle samo za Ibre.
0
Co do Henrego w Barcy to to ze nie gra tak jak w Arsenalu to bardziej wina klubu i zawodników Barcy a nie Henrego. wiem że to kontrowersyjne ale tak jest.
Dopóki był Ronaldinho to w tej drużynie widać było chęć współpracy z Henrym i wogóle taką otwartośc na innych zawodników dlatego że Dinho tak samo jak z bramek cieszył się z asyst do kolegów. Natomiast MESSI któego uwielbiam ma jakoś problem z Henrym i rzadko mu podaje i współpracuje i jestem przekonany że kiedyś w biografii jednego czy drugiego przekonamy się że istnieje międzxy nimi może nie konflikt ale brak porozumienia.
HENRY grając w Arsenalu strzelał karne , wolne ( i robił to dobrze) a w Barcy co ? Strzelił w tym sezonie z wolnego a ile mu razy pozwolono strzelać z wolnych ? RAZ
Karnego chyba żadnego w Barcy nie strzelał itd.
A taki Zlatan to proszę przyszedł i nagle wszyscy chcą mu dogodzić - chcesz to strzelaj wolne , karne , rób generalnie co chcesz. Messi mu podaje nawet jak może sam pójśc na przebój , oddaje mu karnego , Guardiola go trzyma 7 meczy z rzędu granych słabo chociaż ma BOJANA. Myślę że Messi ma problem z Henrym przez to że chyba jako jedyny dorównuje mu osiągnięciami i klasą zawodnika ( nie mylić z obecną formą ale o całą karierę i wielkość gracza).
PROSZĘ O POLEMIKĘ ALE KONSTRUKTYWNĄ
0
Ja nie mam nic do Busqetsa - grał dobrze ale 2 bramki straciliśmy więc jego to też obciąża jako defensywnego pomocnika - nie można tracić 2 bramek i mówić że cały blok obronny dobrze zagrał.
Co do Yaya Toure to mi chodzi o to że po poprzednim sezonie gdzie grał super jakoś Pep raz mu da szansę a potem 3 mecze zluzuje itd. to samo z Henrym - wejdzie na 15 minut nic nie pokaże i już zjazd , zagrał 2 mecze bardzo dobre to w nagrode potem dostał w kolejnych 3 meczach w sumie 30 minut. ]
A taki Zlatan np. może grać 10 meczy źle ale i tak w następnych będzie grał bo przecież trzeba udowodnić ze się nie wyrzuciło pieniędzy w błoto. I ie chodiz tu tylko o nich ale no, taki Bojan to stanał w rozwoju odkąd przyszedł Pep i to trzeba jasno powiedzieć.
2 sezony Bojan grywa ogony i jak ma się rozwijać ? W poprzednim sezonie to samo Etoo grał wszystko po 90 minut praktycznie i jak został zdjęty to niemalże się obrażał.
0
Ronaldinho G.
Zgadzam sie w 100 %.
Nie rozumiem czemu Yaya nie gra i obawiam się że po raz kolejny zaskoczy Pep i na Camp Nou w obronie zagra Milito i Yaya.
Nie ma co rozpaczać my nie mamy Puyola i Pique oni Faregasa więc chyba to się równoważy w sensie wpływu na drużyne.
P.S.
Po raz kolejny ktoś krytykuje Henrego za dzis - wszystko fajnie krytykujcie ale on grał 14 minut ? 14 MINUT.
0
Co do Zlatana jeszcze.
Strzelił 2 bramki i już się co poniektórzy zaczęli wyżywać na tych co go krytykowali. A prawda jest taka że jak ktoś gra beznadziejnie to się go krytykuje. To tak jak z VV jakby puścił 3 szmaty a potem 2 setki wybronił to znaczy ze zagrał super czy średnio ?
Tak samo ze Zlatanem - pierwsza połowa 5 setek ( z tego jedna to nie setka a 300 %) a w drugiej 2 ładne bramki i tyle.
0
Ha ha ha jak zwykle Henry haters się odzywają.
Jakby zagrał 2 minuty to też by była krytyka. Nieważne co i ile gra tylko krytyka.Pewnie przez niego dzis był remis.
Niestety ale słabo Messi i słabo Pedro. Zlatan poza 2 bramkami (co się chwali) nic nie grał ( 5 setek zepsuł).
P.S.
Nie rozumiem Pepa ze zmianami , wygrywamy 4:0 trzyma Messiego do samego końca licząc że po raz kolejny uda się mu dotrwać bez kontuzji.
A jak jest na styku to zmienia Messiego a nie Pedro ( obraj grali słabo ale Messi jednym dotknięciem mógł zrobić bramke).