larry
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Michas13
Rzeczywiscie nie wydajemy takiej kasy... patrz post poniżej.
Zamiast tego wydawajmy 25 na Czygre i jemu podobnych
0
qbarca
Wydając 50 mln euro + Etoo na 28 letniego Ibre 56mln na Cesca nie jest chyba dużą sumą.
0
Wsad
Moim zdaniem nie ma szans "upcnhąć" ich wszystkich w środku w zadowalącej ilości minut i roli w zespole dla każdego z nich. Nie ma co liczyć na kontuzję bo to głupota zakładać że ktoś dozna kontuzji.
Potencjał któregoś z nich ( albo wszystkich) musiałby ucierpieć na tym.
Już jeden taki pomysł był z historii najnowszej - sprowadzenie Henrego mając Ronniego , Messiego i Eto i grając w jakże dla nas ważnym 4-3-3. Skończyło się trochę "szczęśliwie" bo Etoo doznał groźnej kontuzji. Henry odżył dopiero po odejściu Etoo ale i tak grając na nie swojej pozycji nie mógł pokazać swojego potencjału.
Podejrzewam że to samo byłoby z trójką środkowych maluchów.
0
Jeszcze do osób piszących że Cesc nic nie pokazał w meczu z Nami i że nie potrzeba nam takiego gracza.
Pisałem już że gra się tak jak przeciwnik pozwala i w pojedynkę nie da się wygrywać.
DObrym przykładem jest gra Messiego w kadrze. Czy tylko na podstawie gry Messiego w reprezentacji ktoś dałby za niego 20 mln. euro ? Dyskusyjne.
Żeby było jasne ja nie potępiam Messiego za grę w reprze bo nie uważam żeby to była tylko jego wina.
0
Uwielbiam grę Cesca ale uważam ten transfer za nieporozumienie.
I nie chodzi mi o cenę ( bo ta nie jest duża jak za takiego gracza - wiek , umiejętności). Nie chodzi też o to że to jest wychowanek bo co to za różnica czy płaci się 50 mln za wychowanka czy kogoś innego ?Zresztą uważam że jakby Cesc nie odszedł do Arsenalu to nie byłby tym kim jest teraz.
Chodzi mi tylko i wyłącznie o to że ktoś z trójki Iniesta , Xavi , Fabregas byłby zapewne rezerwowym. Jedyna możliwość to przestawienie na stałe Iniestę na lewą stronę ale to by zablokowało Pedro i transfer lewoskrzydłowego.
Tak więc po co Fabregasowi psuć karierę ? Czy on zgodziłby się grać np. w 60 % meczach w pierwszym składzie ? Nie sądzę . Stosować rotację co mecz ? Bez sensu .Zresztą on tylko grając centralną postać zespołu może mieć takie statyski jak ma. Dlatego doradzałbym(oczywiście wiem że nie mam na to wpływu) mu pozostanie w Arsenalu pod skrzydłami Arsena.
Aha skomentuję jeszcze wypowiedzi niektórych z Was piszących w stylu po co Cesc co on pokazał w meczu z nami itp. No wybaczcie ale pisząc takie bzdury chyba się nie znacie za bardzo na piłce. Gra się tak jak przeciwnik pozwala i nawet gdyby wstawić w miejsce Cesca np. Xaviego albo MEssiego to też by w 1 połowie za dużo nie zdziałał. Zresztą ciekawe jest że prasa angielska po meczu dała tytuły : Król Cesc , Wielki występ Cesca , Przywrócił nam szansę i w tym stylu.
0
Nie będe pisał o tym co było dobre bo to już wielu z Was napisało z czym się absolutnie zgadzam. Ale dwie sprawy nie dają mi spokoju już tak od ... 2 sezonów heh
1) Bojan strzelając te 2 bramki najbardziej chyba zmartwił... Pepa. Nie wiem czemu nasz trener się uwziął na Bojana i daje mu taką zatrważająco małą ilość czasu gry już 2 sezon z rzędu. Chyba zasługuje na to by wchodzić chociaż na zmiane w każdym albo prawie każdym meczu. Może dzieje się tak , że Bojan został "odkryty" przez Rijkaarda tymczasem reszta wychowanków wchodzących do składu to ludzie Pepa z rezerw. Nie wiem czemu ale Pep go niszczy i jak tak dalej pójdzie to Bojan nie rozwinie się tak jak mógłby. U Wengera byłby już pewnie kimś na miarę Cesca bo hcyba każdy zdaje sobie sprawę jakim potencjałem Bojanek dysponuje.
2) Pep igra z ogniem nie zmieniając Messiego w prawie w żadnym meczu (wyjątek Arsenal - akurat jak może mógł coś zaczarować). Tymczasem jak jest 3:0 , 4:0 itd. to gra do końca . Nie kumam tego.
0
Wesol03
Chciałeś coś o Ibrze o Etoo proszę bardzo heheh
Dla mnie ani jeden ani drugi , za dużo partaczą sytuacji. Taki np. David Villa jakby psuł procentowo tyle ile oni to by miał 10 bramek co sezon.
0
Ludzie piszący że Henry nie wspomagał MAXWELL . Zastanówcie się co piszecie.
Jak Walcott strzelił bramkę Titego nie było jeszcze na boisku....
Wobec tego jeśli ktoś tam miał pomagć to Messi albo Ibra ( zależy kogo przypiszecie do lewego ataku ) więc miejcie odwage i napiszcie że Messi nie pomagał albo Ibra a nie zrzucacie wszelkie winy na Henrego...
0
challenger
gratki za poprzednio 2 posty.
Dokładnie tak jest jak piszesz - mało kto przedstawia argumenty a najwięcej głosuje. Sergio dobry bo tak , zagrał super mecz i już. Zagrał bardzo dobrze ale taka strata jak z 69 minuty musi odbić się na ocenie.
Podejrzewam że tak samo bylo w przypadku Zlatana - "tylko" 8 bo nie można dać wyżej jak ktoś(napastnik) pudłuje na pustą bramkę z 5 metrów ( pomijając inne 100 % troszkę jednak trudniejsze).
0
Balcer9
Chyba ty nie rozumiesz co piszesz.
Pep jest trenerem Barcelony a nie Arsenalu więc jak go będzie wystawiał to nie oznacza że grał dobrze ale że nie było tak jak piszecie że grał totalnie bez zaangażowania bo jakby Pep zobaczył że ktoś gra bez zaangażowania to by go więcej nie wystawił.Nie potrzeba takich ludzi w Barcelonie.
0
W większości ocen się zgadzam i osądów i fajnie że nie wpisuje się to w chór pd tytułem zlinczować Henrego jednakże uważam iż zdanie
Oczywistym było, że nie będzie on chciał zrobić krzywdy klubowi
jest piramidalną bzdurą , nie na miejscu i od osoby oceniającej wymagałbym więcej powściągliwości w rzucaniu tak poważnych zarzutów. Jednakże pomimo tego małego niedomówienia z reszta sie zgadzam.
0
Iceman
Cytat : A tego w Barcelonie sie nie wybacza dlatego reakcja fanow, na forum i w samej Barcelonie inna niz krytyka Henry;ego inna byc nie mogla :]
Więc jak inna reakcja nie może być czyli że wszyscy tak sądzą . To jest logika skoro inna nie może być więc inaczej nikt nie mógł powiedziec więc wszyscy. Proste.
Druga sprawa : obejrzyj sobie jeszcze raz mecz piszesz. Problem w tym że jak obejrze mecz to Henry gra w tylko 1/9 meczu więc już to sugeruje jak bardzo się mylisz wyciągając pochopne wnioski z 10 minut.
Powtarzam zobaczymy czy Guardiola go jeszcze wystawi w tym sezonie. Jeśli widział to co ty HENRY nie powinien grać już więcej w Barcelonie. Co do tego bohatera to nigdzie nie napisałem że jest najlepszy i że zagrał dobrze , po prostu reaguje na jakieś zmyślone teksty sfrustrowanych i mających obsesje "kibiców". Nie tylko na tej stronie ale wogóle panuje jakaś taka moda na atakowaniu i krytykowanie zawsze i za wszystko Henrego. Ja piszę (przynajmniej staram się) być merytoryczny i wielokrotnie pisałem o pierwszym sezonie Henrego w Bracy w którym grał z niezaleczoną kontuzją i mógłbym przytoczyć wiele takich argumentów na co zawsze dostałem odpowiedź że śmieszysz mnie , piszesz bzdury itd.
Twój tekst zluzuj poslady kończy naszą rozmowę bo ja nie chcę rozmawiać na tym poziomie i takim słownictwem.
0
Iceman
Daruj sobie zarzuty ad persona i dyskutuj chociaż w miarę merytorycznie.
Jeśli tak by było jak piszesz że "wszyscy" to widzieli czy tu czy w Barcelonie to HENRY nie powinien zagrać do końca sezonu. Zobaczymy czy Guardiola go wystawi chociaż w jednym meczu.
Jeśli go wystawi to znaczy że on tego totalnego braku zaangażowania i gry dla Arsenalu nie widział bo inaczej nie byłoby miejsca dla takiego zawodnika w jego drużynie ( mam przynajmniej taką nadzieję chociaż kilka razy juz Guardiola udowodnił że jest surowy i wymagający tylko dla wybranych a muchy w nosie niektórych mu nie przeszkadzają).
0
Nie lubię cytowania jednego gościa bo zaraz zazwyczaj można znaleźć przeciwstawną opinię innego. albo inaczej czy wszystkie jego tezy są równie ważne dla Ciebie i z każdym osądem się zgadzasz ?
o fenomenalnej taktyce to napewno ale co znaczy jednym z najlepszych ? Z ilu najlepszych ? Ja bym powiedział że w 30 najlepszych jest ale raczej w trzeciej dziesiątce. Jego dotychczasowa kariera i osiągi sprawiają że jest totalnie przereklamowany ( dzięk kilkui niesamowitej urodzie bramkom ).
0
Zgadzam się Ibra pod względem technicznych jest jednym z lepszych w Barcie.
0
JA MAM TYLKO NADZIEJĘ ŻE WSZYSTKICH TAK OCENIACIE Po 15 minutach gry . I np. jak Ibra czy Iniesta 15 pierwsze minut będzie miał słabe to dostanie taki pojazd jak Henry po wczorajszych 14.
0
Tak samo jak mówić że Bojanowi do Ibry daleko w tym sezonie.
Fakt to fakt tak samo daleko jak Henremu ale co by było jakby Bojan grał tyle co Ibra ?
0
Balcer9
Nie mówie że Henry grałby lepiej od Ibry ale jakby grał na takiej pozycji co Ibra i miał takie zaufanie trenera i przede wszystkim drużyny ( Leo Messi) to napewno miałby lepsze staty.
Nie wiem czy lepsze od Ibry (ze względu na wiek) ale napewno lepsze.
Dlatego ja nie porównuje go do Ibry bo nie ma do czego , ilośc minut na boisku pozycja itd.
0
Ja nie kumam tylko jak można tak krytykowac Henrego i oskarżać o brak zaangażowania gościa który cały 1 sezon i Rijkaarda grał z niezaleczoną kontuzją (bo Etoo wypadł na długo) czy w Gran Derbi albo np. razem z Iniestą grali nie do końca zdrowii w finale LM itd. Trochę szacunku.
P.S.
Nie przypominam sobie takiego poświęcenia Etoo ale to na marginesie może pamięć już nie ta
0
balcer9
Sorry ale jeśli ty myślisz że agent mówi cokolwiek o klubie ( takiego poważnego) bez zgody swojego zawodnika to jesteś naiwny na max. Właśnie agenci są taką forpocztą - wypuszczają że ich klient jest niezadowolony żeby trener i klub to wiedział a bezpośrednio nie mógł skarcić zawodnika bo ten zawsze może powiedzieć że nie wiedział.
Czemu niby Guardiola ostro zareagował żeby piłkarze "pilnowali" swoich agentów.
0
Balcer9
Nie mam zamiaru się wyżywac na Ibrze czy go krytykować bo nie o to chodzi ale jak piszesz :
przeciez jakby tak Ibra zrobil to bys tutaj wypisal od wczoraj.?????
Po 1) nie bardzo wiem co by miał zrobić jak Henry - domyślam się że chodzi o domniemany brak zaangażowania. I tu polecam jedną rzecz
Ibra siada na ławce ze Stuttgartem i co ? Następnego dnia jego agent ( chyba jasne że nie bez jego zgody) żali się i płacze że nie tak miało to wyglądać . JEDEN MECZ USIADŁ NA ŁAWIE ? I gdzie dobro drużyny itd.
Widziałeś taką wypowiedź czy chociaż namiastkę takiego zachowania Henrego za jakąś sytuacje która go spotkała w Barcy ?
0
Balcer9
Jeśli rzeczywiście tak komentowałeś po tamtym spotkaniu a nie mam prawa Ci nie wierzyć to szacunek.
0
ekwi
Jasne że możesz miec takie zdanie i nawet jeśli przyaktorzył ( co jest w sumie ciężkie do obronienia).
Ale zakładając że przyaktorzył to nie lubisz wszystkich którzy aktorzą czy tylko tym którzy aktorzą przeciwko Barcelonie ?
0
Balcer9 sorki pomyliłem nicki z Brodnicki
On podawał linki
Sorki
a co do ręki Messiego z Espanyolem to nie ma nic wspólnego z tym meczem ale w poscie pisałeś o żenującej ręce Henrego z Irlandia więc spytałem Cię o zdanie na temat bramki Messiego i czekam na odp.
0
brodnicki
A CO Z BRAMKĄ RĘKĄ MESSIEGO Z ESPANYOLEM ???
0
Zresztą ciekawą sprawą jest jak spora część użytkowników zaczęła wczoraj traktować Cesca.
Jeszcze niedawno wszyscy cules chcieli go w Barcy i miał to być priorytet a wczoraj już pojawiły sie komentarze że nie chcemy tego symulanta , itd.
0
balcer9
przeczytaj poprzedni post tak jest zdanie Henrego które tyczy się i Ciebie :Jednak fakt jest taki, że ludzie lubią doszukiwać się różnych rzeczy, zmieniać znaczenie wypowiedzianych kwestii.
I powiedz jak oceniasz bramkę ręką Messiego z Espanyolem.
0
A teraz dosłowny cytaj z tego linku (obszerny wywiad cz.1):
http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=komm&news=31437
Pomimo, iż nie chciałeś trafić na Arsenal, zdawałeś sobie sprawę, że istnieje taka możliwość?
Jest to pierwszy raz, kiedy rozmawiam na ten temat od czasu losowania. Poprzedni wywiad poruszający te kwestie miał miejsce dwa miesiące temu, kiedy to zostałem zapytany o możliwość trafienia na Arsenal. Odpowiedziałem oczywiście, że chciałbym uniknąć takiej sytuacji i sądziłem, że dla wszystkich będzie to naturalne i oczywiste. Jednak fakt jest taki, że ludzie lubią doszukiwać się różnych rzeczy, zmieniać znaczenie wypowiedzianych kwestii. Powtarzam, że od czasu losowania z nikim na ten temat nie rozmawiałem i jest to pierwszy raz kiedy poruszam jego kwestię w wywiadzie.
W skrócie : gadam pierwszy raz o tym , poprzednio 2 miesiące temu.
cytat :Jednak fakt jest taki, że ludzie lubią doszukiwać się różnych rzeczy, zmieniać znaczenie wypowiedzianych kwestii.
0
Balcer9
Podałeś link ale czy to przeczytałeś ? Bo tekst ten dowodzi że mam racje.
Mały cytat z "twojego" linku :
"Oczywiście jestem profesjonalistą, ale będzie to dla mnie okropne grać przeciwko Arsenalowi".
"Nie powiedziałem, że nie zamierzam próbować walczyć, bo na tym polega gra. Nie chcę jednak grać przeciwko Arsenalowi. Będzie to dziwne uczucie biegać po murawie w innej koszulce i nie ważne czy na Emirates, czy Highbury"
Zdanie Nie chę jednak grać przeciwko Arsenalowi raczje odnosi się do orkopności losowania i takiemu żalowi gdyż obok tego zdania są inne potweirdzające że nigdy nie powiedział że nie będzie walczył itd.
0
justFcB
Nie doczekasz sie odpowiedzi na to czy Messiego też tak krytykowali za bramke reka . Tak jak pisałem wcześniej nagle wszyscy cicho siedza.
Oczywiscie ze można mówić że to było żenujące zagranie Henrego z Irlandiuą ale tam samo trzeba wtedy oceniać gole ręką Maradony , Messiego i wszystkich innych. Tak samo trzeba oceniać wymuszone karne , wolne itd.
Ja nie mam z tym problemu nie krytykuje ani Henrego za Irlandie ani Maradony za Anglie ani Messiego za Espanyol. Malo tego nie krytykowałbym np. Raula za bramkę ręką przeciwko Barcy. Po prostu przyjmuje że taka jest piłka i gracze próboją wykorzystywać luki w przepisach czy niedoskonałości sedziego.
Winiłbym tylko i wyłącznie sedziego i Blattera za opory przeciwko Video