0

Ja to mysle ze potwierdzenie bedzie juz dzis ;)

0

hubymess10 -

haha :D ja tak samo . :D siedze i co minute odswiezam ta strone, bo moze zobacze info : " Oficjalnie: Zlatan w Barcy". :D Niech juz potwierdzaja :D Il Magico :D

0

Juz teraz to Ci przeciwnicy transferu zlatana to beda wszystkie brudy wyciagac i wymyslac takie glupoty ze hej . ;O

Ibracadabra, moj geniusz bedzie w Barcy . Marzenie sie spelnilo . :D

Visca el Ibra !!!

0

wes mohz sie nie udzielaj skoro masz tak mala wiedze o jego umiejetnosciach . 'Kawal drewna' ? Prosze Cie Zlatan to 1 z najbardziej finezyjnych i spektakularnych piłkarzy jakich znam .

0

Red-

`Kto nie ryzykuje, ten nie ma ` :P

0

ale ma dziary wyje**** ;P

0

lukasik -

nie mozesz teraz okreslic wartosci eto'o jako 30 mln euro . Bo za rok odszedl by za darmo co bylo by bardzo prawdopodobne bo do odejscia teraz sie nie zbieral . Wiec ten transfer wyniesie nas nieco wiecej niz Villa . A dla mnie Ibra a Villa (choc moim zdaniem nie mozna ich porownywac bo to 2 typy napastnikow) to przynajmniej o 1 klase jest wyzej Ibrahimovic .

0

a ja mimo wszystko jestem mega szczesliwy z powodu Ibry , nawet mimo tego ze taka kasa za niego ale nie liczmy czyichs pieniedzy . Ibra to czarodziej . :] Az mnie ciarki przechodza jaki to bedzie duet z Messim a na dodatek jeszcze kreatywny skrzydlowy choc Titi tez daje rade :D Paamietacie z zeszlego sezonu nasze minusy ? - probowanie wejscia z pilka do bramki przeciwnika , baaaarrdzo nieliczne strzaly z dystansu, malo goli zdobytych strzalami z glowki . Ibra to wlasnie sklejenie min tych elementow gry . Kapitalnie strzela z daleka . Visca el Ibra .

0

~horang

prosze Cie czlowieku nie osmieszaj sie. Tym swoim prymitywnym komentarzem odsłaniasz cała swoją malutką wiedze o futbolu. Denerwują mnie komentarzu typu : `Gdyby na miejscu Eto'o był Adebayor to strzelil by 50 bramek ` . żal . ;/

0

a ja uważam ze Sammy zagral zajebiscie. Poprostu Athletic zatrudnilo chyba szamana zeby zaczarowal bramke . Brak szczescia ale mecz zagral wyborny

0

nie zagrał z Valencia bo pauzował za Kartki . ;D

0

Ja nie rozumiem tego jak mowią że `Sammy` nie jest w wysokiej formie ale i tak strzela. Pojawiło się określenie że `przypomina R10 z sezonu 06/07-jest bez formy ale i tak potrafi przesadzić sam o losach spotkania` . Przypominam on jest typowa ' 9 ' i od niego wymaga sie strzelania goli i umiejetnosci znajdowania sie w sytuacjii . A nie tak jak Messi za przeproszeniem zapier.da.lac po calym boisku i dryblowac. On jest od strzelania goli. Więc moim zdaniem okreslenie `bez formy` w jego przypadku jest co najmniej przesadzone. !

Dziękuje.

0

ee na jakim kanale jest dobry sygnał ?

0

messi wygral nam mecz

0

gdzie dobrze smiga??

0

ee macie moze jakis lepszy link do justina z lepsza jakoscia???

0

preza co ty gadasz to adebayor nie potrafi strzelic bramki bez pomocy innych ..

0

zaden!!! ja wole capela albo hernanesa

0

jestem za!

0

ja wolalbym jeffrena i busquetsa

0

benek ty sobie zaprzeczasz bo pierw mówisz ze nie warto, a potem ze tak...

0

Van Persie jest kontuzjogenny... a Hernanes ok, choc wolalbym Thiago Nevesa.

0

hehe barca chciała medialnego piłkarza to ma !! hehehe Pique to na kazdy temat sie wypowiada...:D

0

pedro - wypozyczenie

jeffren- zostaje w 1 zespole

0

nie zgadzam sie z ocena Toure bo dla mnie to on był jednym z najlepszych zawodników na boisku...eto'o zasluguje jak xavi na 8 ...reszta ok!

0

no zgadzam sie z opinią poniżej .. ten Pedro to tylko biega ... on nawet dryblingu nie ma oszalamiającego..nie to co Jeffren! On jest jak rakieta na tym skrzydle...piękny drybling...

0

gdzie w necie dobrze leci i jakośc???

0

gdzie w necie dobrze leci i jakośc???

0

eee to nie na temat ale jest tragedia!! Mogą "nas" ukarac walkowerem w CL bo gdy w 84 m meczu wchodził Hleb z Wisłą..to w kadrze barcy nie było go zapisanego na ten mecz i UEFA może nakazać walkower dla wisły!!!

0

A ja czekam aby kupili Joaquina... on jest swietny!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?