leo19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Podlasie
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja to mysle ze potwierdzenie bedzie juz dzis ;)
0
hubymess10 -
haha :D ja tak samo . :D siedze i co minute odswiezam ta strone, bo moze zobacze info : " Oficjalnie: Zlatan w Barcy". :D Niech juz potwierdzaja :D Il Magico :D
0
Juz teraz to Ci przeciwnicy transferu zlatana to beda wszystkie brudy wyciagac i wymyslac takie glupoty ze hej . ;O
Ibracadabra, moj geniusz bedzie w Barcy . Marzenie sie spelnilo . :D
Visca el Ibra !!!
0
wes mohz sie nie udzielaj skoro masz tak mala wiedze o jego umiejetnosciach . 'Kawal drewna' ? Prosze Cie Zlatan to 1 z najbardziej finezyjnych i spektakularnych piłkarzy jakich znam .
0
Red-
`Kto nie ryzykuje, ten nie ma ` :P
0
ale ma dziary wyje**** ;P
0
lukasik -
nie mozesz teraz okreslic wartosci eto'o jako 30 mln euro . Bo za rok odszedl by za darmo co bylo by bardzo prawdopodobne bo do odejscia teraz sie nie zbieral . Wiec ten transfer wyniesie nas nieco wiecej niz Villa . A dla mnie Ibra a Villa (choc moim zdaniem nie mozna ich porownywac bo to 2 typy napastnikow) to przynajmniej o 1 klase jest wyzej Ibrahimovic .
0
a ja mimo wszystko jestem mega szczesliwy z powodu Ibry , nawet mimo tego ze taka kasa za niego ale nie liczmy czyichs pieniedzy . Ibra to czarodziej . :] Az mnie ciarki przechodza jaki to bedzie duet z Messim a na dodatek jeszcze kreatywny skrzydlowy choc Titi tez daje rade :D Paamietacie z zeszlego sezonu nasze minusy ? - probowanie wejscia z pilka do bramki przeciwnika , baaaarrdzo nieliczne strzaly z dystansu, malo goli zdobytych strzalami z glowki . Ibra to wlasnie sklejenie min tych elementow gry . Kapitalnie strzela z daleka . Visca el Ibra .
0
~horang
prosze Cie czlowieku nie osmieszaj sie. Tym swoim prymitywnym komentarzem odsłaniasz cała swoją malutką wiedze o futbolu. Denerwują mnie komentarzu typu : `Gdyby na miejscu Eto'o był Adebayor to strzelil by 50 bramek ` . żal . ;/
0
a ja uważam ze Sammy zagral zajebiscie. Poprostu Athletic zatrudnilo chyba szamana zeby zaczarowal bramke . Brak szczescia ale mecz zagral wyborny
0
nie zagrał z Valencia bo pauzował za Kartki . ;D
0
Ja nie rozumiem tego jak mowią że `Sammy` nie jest w wysokiej formie ale i tak strzela. Pojawiło się określenie że `przypomina R10 z sezonu 06/07-jest bez formy ale i tak potrafi przesadzić sam o losach spotkania` . Przypominam on jest typowa ' 9 ' i od niego wymaga sie strzelania goli i umiejetnosci znajdowania sie w sytuacjii . A nie tak jak Messi za przeproszeniem zapier.da.lac po calym boisku i dryblowac. On jest od strzelania goli. Więc moim zdaniem okreslenie `bez formy` w jego przypadku jest co najmniej przesadzone. !
Dziękuje.
0
ee na jakim kanale jest dobry sygnał ?
0
messi wygral nam mecz
0
gdzie dobrze smiga??
0
ee macie moze jakis lepszy link do justina z lepsza jakoscia???
0
preza co ty gadasz to adebayor nie potrafi strzelic bramki bez pomocy innych ..
0
zaden!!! ja wole capela albo hernanesa
0
jestem za!
0
ja wolalbym jeffrena i busquetsa
0
benek ty sobie zaprzeczasz bo pierw mówisz ze nie warto, a potem ze tak...
0
Van Persie jest kontuzjogenny... a Hernanes ok, choc wolalbym Thiago Nevesa.
0
hehe barca chciała medialnego piłkarza to ma !! hehehe Pique to na kazdy temat sie wypowiada...:D
0
pedro - wypozyczenie
jeffren- zostaje w 1 zespole
0
nie zgadzam sie z ocena Toure bo dla mnie to on był jednym z najlepszych zawodników na boisku...eto'o zasluguje jak xavi na 8 ...reszta ok!
0
no zgadzam sie z opinią poniżej .. ten Pedro to tylko biega ... on nawet dryblingu nie ma oszalamiającego..nie to co Jeffren! On jest jak rakieta na tym skrzydle...piękny drybling...
0
gdzie w necie dobrze leci i jakośc???
0
gdzie w necie dobrze leci i jakośc???
0
eee to nie na temat ale jest tragedia!! Mogą "nas" ukarac walkowerem w CL bo gdy w 84 m meczu wchodził Hleb z Wisłą..to w kadrze barcy nie było go zapisanego na ten mecz i UEFA może nakazać walkower dla wisły!!!
0
A ja czekam aby kupili Joaquina... on jest swietny!