0

tez nie wiem .. (chyba vamos)

0

kupmy joaquina!!!

0

no moj idol etooo wrocił !! :D

0

hah musiał być bo pisałem maila proszącego o emisję meczu .>!!! heeh

0

jejejejeje bedzie w tvp 2 mecz...!!!!

0

a moze kupmy joaquina jest w valencii do wyjecia za 13 .. gora 15 mln euro...? co wy na to??/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?