13 maja 2010, 08:44
0
oby znowu coś ustrzelił
11 maja 2010, 14:22
super !!!
11 maja 2010, 14:18
oby se poszedł do Juventusu
11 maja 2010, 14:17
Villa do Barcy drewniak do Juventusu i było by pięknie
10 maja 2010, 22:02
janek_centrum mów za siebie bo ja osobiście nie widzę ibry w przyszłym sezonie w Barcelonie
12 kwietnia 2010, 08:51
mecz na Bernabeu był na wysokim poziomie(Barcy oczywiście),Mistrzostwo jest juz nasze!!!!
6 kwietnia 2010, 21:33
MESSI
4 maja 2010, 22:17
i znowu Bojan i Ibra słaby dziś mecz ale nie najgorszy próbował biegać
7 maja 2010, 15:54
fajna laska
6 kwietnia 2010, 21:34
KOCHAM GO
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
oby znowu coś ustrzelił
0
super !!!
0
oby se poszedł do Juventusu
0
Villa do Barcy drewniak do Juventusu i było by pięknie
0
janek_centrum
mów za siebie bo ja osobiście nie widzę ibry w przyszłym sezonie w Barcelonie
0
mecz na Bernabeu był na wysokim poziomie(Barcy oczywiście),Mistrzostwo jest juz nasze!!!!
0
MESSI
0
i znowu Bojan i Ibra słaby dziś mecz ale nie najgorszy próbował biegać
0
fajna laska
0
KOCHAM GO