0

oby znowu coś ustrzelił

0

super !!!

0

oby se poszedł do Juventusu

0

Villa do Barcy drewniak do Juventusu i było by pięknie

0

janek_centrum

mów za siebie bo ja osobiście nie widzę ibry w przyszłym sezonie w Barcelonie

0

nieee tylko nie ten frajer z madrytu

0

Bojan i Pedro to geniusze a Messi to SUPER GENIUSZ

0

Podobno nie czuje sie w roli ze Messi ma więcej goli od niego jak mu ta rola nie pasuje to niech spada bo nigdy nie strzeli i więcej od Messiego

0

i bardzo dobrze za słaby na Barce

0

ta gazeta jest gorsza niż polski fakt

0

I znowu atak Bojan,Messi,Pedro trzech wychowanków i DREWNO na ławce pięknie oby sprzedali Ibre do Juventus bo Barcelona potrzebuje szybkich napastników a nie wolnych i sztywnych

0

Niech się ten mecz już kończy

0

Mistrz jest tylko jeden BARCA

0

Niech to będzie prawda proszę

0

Ja mam nadzieje ze zagra Bojan.A Pedro morze nie gra aż tak dobrze ale na pewno gra lepiej niż Ibra

0

hahahahhahahahhahahahahahahahahhahhahahahahahahhahhahhahhahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahhaahhahahahahahahhahahahah tyle w temacie :D

0

Mam nadzieje ze Bojan zagra a nie Ibra

0

fajna laska

0

Oceny są git Puyol 5+ bo grał dobrze popełnił jeden duży błąd gdzie źle podał do Yaya . Pique tez popełnił błąd po którym Barca mógł a stracić gola tyle ze Pique go naprawił

0

Mój ulubieniec :)

0

longer23

No raczej tak trudno wyobrazić sobie coś innego,ale żal mi dzieci i żony Zlatana

0

a Zlatanem i Pique to nic śmiesznego to jest tragiczne

0

tak z innej beczki trzeba jak najszybciej sprzedać Ibre zbałamucił Pique

http://www.pilka.pl/ebg8,fotka-dnia,pique-pociesza-ibrahimovicia

0

i znowu Bojan i Ibra słaby dziś mecz ale nie najgorszy próbował biegać

0

Torres w Barcelonie to jeszcze lepiej niż Villa w Barcelonie

0

ale jaja komedia sędzia ma dopiero 38 lat a już ma problemy z pamięcią

0

Wielki Messi mały Messi,geniusz piłki nożnej

0

Ibra wypad sprzedać go jak najszybciej tylko kto go kupi jest sztywny ja drewno

0

pozbyć się Ibry i kupić kogoś za niego najlepiej Viila ma 30 lat i to nawet dobrze bo mamy młodego Boja który morze poczekać z 2-3 lata i sie jeszcze dużo nauczyć od tak dobrego napadziora i będziemy mieli kolejnego super napastnika jakim będzie w przyszłość Bojan

0

fajny mecz szczególnie pierwsza połowa druga już trochę nudniejsza i bardzo dobry występ całej drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?