lesiu012
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oby znowu coś ustrzelił
0
super !!!
0
oby se poszedł do Juventusu
0
Villa do Barcy drewniak do Juventusu i było by pięknie
0
janek_centrum
mów za siebie bo ja osobiście nie widzę ibry w przyszłym sezonie w Barcelonie
0
nieee tylko nie ten frajer z madrytu
0
Bojan i Pedro to geniusze a Messi to SUPER GENIUSZ
0
Podobno nie czuje sie w roli ze Messi ma więcej goli od niego jak mu ta rola nie pasuje to niech spada bo nigdy nie strzeli i więcej od Messiego
0
i bardzo dobrze za słaby na Barce
0
ta gazeta jest gorsza niż polski fakt
0
I znowu atak Bojan,Messi,Pedro trzech wychowanków i DREWNO na ławce pięknie oby sprzedali Ibre do Juventus bo Barcelona potrzebuje szybkich napastników a nie wolnych i sztywnych
0
Niech się ten mecz już kończy
0
Mistrz jest tylko jeden BARCA
0
Niech to będzie prawda proszę
0
Ja mam nadzieje ze zagra Bojan.A Pedro morze nie gra aż tak dobrze ale na pewno gra lepiej niż Ibra
0
hahahahhahahahhahahahahahahahahhahhahahahahahahhahhahhahhahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahhaahhahahahahahahhahahahah tyle w temacie :D
0
Mam nadzieje ze Bojan zagra a nie Ibra
0
fajna laska
0
Oceny są git Puyol 5+ bo grał dobrze popełnił jeden duży błąd gdzie źle podał do Yaya . Pique tez popełnił błąd po którym Barca mógł a stracić gola tyle ze Pique go naprawił
0
Mój ulubieniec :)
0
longer23
No raczej tak trudno wyobrazić sobie coś innego,ale żal mi dzieci i żony Zlatana
0
a Zlatanem i Pique to nic śmiesznego to jest tragiczne
0
tak z innej beczki trzeba jak najszybciej sprzedać Ibre zbałamucił Pique
http://www.pilka.pl/ebg8,fotka-dnia,pique-pociesza-ibrahimovicia
0
i znowu Bojan i Ibra słaby dziś mecz ale nie najgorszy próbował biegać
0
Torres w Barcelonie to jeszcze lepiej niż Villa w Barcelonie
0
ale jaja komedia sędzia ma dopiero 38 lat a już ma problemy z pamięcią
0
Wielki Messi mały Messi,geniusz piłki nożnej
0
Ibra wypad sprzedać go jak najszybciej tylko kto go kupi jest sztywny ja drewno
0
pozbyć się Ibry i kupić kogoś za niego najlepiej Viila ma 30 lat i to nawet dobrze bo mamy młodego Boja który morze poczekać z 2-3 lata i sie jeszcze dużo nauczyć od tak dobrego napadziora i będziemy mieli kolejnego super napastnika jakim będzie w przyszłość Bojan
0
fajny mecz szczególnie pierwsza połowa druga już trochę nudniejsza i bardzo dobry występ całej drużyny.