lesiu012
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bojan powinien do końca sezonu grać w podstawowym składzie jest lepszy niż Ibra (drewno) i to o dużo wydaje mi sie ze sam Pepe to zauważył
0
ja myślę ze to będzie łatwy mecz dla Barcy i wygrają gładko a Messi pokarze co potrafi
0
Ibry sie po zbyci ale Bojan musi zostać.
0
jest wart tych 20 milinów i według mie idealnie pasował by do Barcy genialna technika dobra szybkości ja bym go z chęcią zobaczył w Barcy
0
tak,ta wymiana to był błąd
0
w przyszłym sezonie Barca zdobędzie wszystko :)
0
nie lubię gnoja od zawsze taki z niego taktyk ze inter pod własnom bramką stał taką taktykę to nawet Jacek Zieliński umie wymyślić
0
w przyszłym roku będzie potrójna korona . ale szkoda tego finału bo była okazja zdobyć tytuł na terenie odwiecznego rywala
0
ale ja nie wierze w to ten sędzia to jakaś paranoja,doliczył 4 minuty i jeszcze znalazł czas na poprawianie piłki bo coś mu nie pasuje no debil po co dał żółta kartkę cesarowi jak i tak se potem nic z tego nie robił
0
sedzia debil bramka bojana prawidłowa
0
Messi jak strzeli gola do zacznie grać
0
Też jestem zdania ze ibra nic nie gra
0
ja coś czuje ze będzie pogrom i to w wielkim stylu :)
0
jeszcze ok 5h
0
Ja się założyłem z fanem Arsenalu o 20 zł ze Barca awansuje do finału
0
dziś miałem testy gdzie sie wogóle nim nie przejmowałem myślę tylko o jednym o meczu FC BARCELONA - inter
0
ogarną sprawę :)
0
Moim zdaniem ten mecz nie jest jeszcze przesądzony,Barca nie ma wyboru musi wierzyć w zwycięstwo.Panowie do Boju!!!!!Bernabeu NASZE!!!!
0
Moim zdaniem ten mecz nie jest jeszcze przesądzony,Barca nie ma wyboru musi wierzyć w zwycięstwo.Panowie do Boju!!!!!Bernabeu NASZE!!!!
0
sorry za błąd ocena Bojan jest w sam raz
0
nie on nawet dośrodkową nie umie co prawda dużo biega i pracuje ale nie ja bym kokoś młodego
0
jedyny minus Iniesty podatność na kontuzje
0
lobię go ma charakter
0
ja też wole Bojana ale jak strzela to niech gra
0
mecz na Bernabeu był na wysokim poziomie(Barcy oczywiście),Mistrzostwo jest juz nasze!!!!
0
ogryzek twierdz ze gramy gorzej od realu a kibice realu twierdzą ze Barca gra lepiej
0
muszą uwarzać na kontry po rożnych
0
jak dla mnie dobrze grają ale za dużo dyskutują
0
na c+sport pisze ze z powodu żałoby narodowej nie będzie polskiego komentarza ciekawe czy bedzie po jakimś innym języku czy wogule nie bedzie
0
skoda ze Bojana nie ma :/