0

Bojan powinien do końca sezonu grać w podstawowym składzie jest lepszy niż Ibra (drewno) i to o dużo wydaje mi sie ze sam Pepe to zauważył

0

ja myślę ze to będzie łatwy mecz dla Barcy i wygrają gładko a Messi pokarze co potrafi

0

Ibry sie po zbyci ale Bojan musi zostać.

0

jest wart tych 20 milinów i według mie idealnie pasował by do Barcy genialna technika dobra szybkości ja bym go z chęcią zobaczył w Barcy

0

tak,ta wymiana to był błąd

0

w przyszłym sezonie Barca zdobędzie wszystko :)

0

nie lubię gnoja od zawsze taki z niego taktyk ze inter pod własnom bramką stał taką taktykę to nawet Jacek Zieliński umie wymyślić

0

w przyszłym roku będzie potrójna korona . ale szkoda tego finału bo była okazja zdobyć tytuł na terenie odwiecznego rywala

0

ale ja nie wierze w to ten sędzia to jakaś paranoja,doliczył 4 minuty i jeszcze znalazł czas na poprawianie piłki bo coś mu nie pasuje no debil po co dał żółta kartkę cesarowi jak i tak se potem nic z tego nie robił

0

sedzia debil bramka bojana prawidłowa

0

Messi jak strzeli gola do zacznie grać

0

Też jestem zdania ze ibra nic nie gra

0

ja coś czuje ze będzie pogrom i to w wielkim stylu :)

0

jeszcze ok 5h

0

Ja się założyłem z fanem Arsenalu o 20 zł ze Barca awansuje do finału

0

dziś miałem testy gdzie sie wogóle nim nie przejmowałem myślę tylko o jednym o meczu FC BARCELONA - inter

0

ogarną sprawę :)

0

Moim zdaniem ten mecz nie jest jeszcze przesądzony,Barca nie ma wyboru musi wierzyć w zwycięstwo.Panowie do Boju!!!!!Bernabeu NASZE!!!!

0

Moim zdaniem ten mecz nie jest jeszcze przesądzony,Barca nie ma wyboru musi wierzyć w zwycięstwo.Panowie do Boju!!!!!Bernabeu NASZE!!!!

0

sorry za błąd ocena Bojan jest w sam raz

0

nie on nawet dośrodkową nie umie co prawda dużo biega i pracuje ale nie ja bym kokoś młodego

0

jedyny minus Iniesty podatność na kontuzje

0

lobię go ma charakter

0

ja też wole Bojana ale jak strzela to niech gra

0

mecz na Bernabeu był na wysokim poziomie(Barcy oczywiście),Mistrzostwo jest juz nasze!!!!

0

ogryzek twierdz ze gramy gorzej od realu a kibice realu twierdzą ze Barca gra lepiej

0

muszą uwarzać na kontry po rożnych

0

jak dla mnie dobrze grają ale za dużo dyskutują

0

na c+sport pisze ze z powodu żałoby narodowej nie będzie polskiego komentarza ciekawe czy bedzie po jakimś innym języku czy wogule nie bedzie

0

skoda ze Bojana nie ma :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?