lesiu012
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Troche nie na temat ale oglądam mecz Fiorentina-Inter i kierrson gra od pierwszej minuty i gra bardzo ładnie co udowodnił golem i bardzo ładnie piłę klepie z Jovetićem dobry mecz w jego wykonaniu . I komentarza w tym meczu nie ma a mecz bez komentarza wydaje sie taki pusty
0
o tak bardzo dobry zawodni
0
gooooooooooooooolllll
0
Według mię Keita gra słabo ale Messi to klasa dla każdego szczególnie do Renaty z Madrytu
0
keita di zmiany
0
ALE FAULUJĄ
0
KOCHAM GO
0
MESSI
0
GENIUSZ !!!!!!!!
0
Messi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
o kur... milito
0
będzie git !
0
jeszcze 1 godzina i 40 minut do meczu
0
bara23:która minuta meczu bo siora na HBO jakieś film ogląda i nie mam dostępu na razie
0
Taths-co ty chcesz od Valdesa to jeden z najlepszych bramkarzy kiedyś uwarzyłem ze to jest najsłabszy punkt barcy ale zmieniłem o nim zdanie
0
barca_6_- ja bym sie tak nie wypowiadał bo zaraz cie tu zaraz zjadą ze sie nie znasz na piłce ale popieram cie
0
dzieki
0
wie ktoś może czy jest jakis program coś w stylu ipla gzie będzie można obejrzeć ten mecz . bo na ipla nie leci
0
katalonczyk112:a o Assulinie i o Dos Santosie,Ruben Rochinie Marc Muniesa nie pamiętasz . Barca ma tylu zdolnych zawodników tylko jak ich w składzie pomieścić
0
mój ulubiony zawodnik
0
sprzedawczyk
0
Mi tez sie wydaje ze maxwell powinien dostać co najmniej 7 te jego rajdy był dość częste i fajnie se pogrywał z pomocnikami ale Alves powinien dostać 6 bo te jego dośrodkowania katastrofa w tym meczu
0
nie rozumiem ludzi którzy umarzają Fabregas za aktora on chciał kopnąć w piłke i tak akurat wyszło ze włożył swoją noge w nogi Carlesa nie mógł zrobić tego specjalnie bo jak. Był widać ze celował w piłke a nie w nogi Carlesa no ale dobra
0
No własnie to jest tez fakt ze jak by chciał to by mógł strzelać w każdym meczu po 2 gole a z arsenalem mógł strzelić nawet 4-5 i oto mi chodzi Bolo ma racje on nie pasuje do Barcy . I do do tego jest chamski
0
ja wasz nie rozumiem i wydaje mi sie ze każdy kibic ma prawo do krytyki
0
Balcer9:jestem kibicem Barcelony i to nie z przypadku bo cała moja rodzina kibicuje Barcelonie
0
mathew90:ok ale Torres jak gra to strzela kilka bramek w miesiącu a ibra co udowodnił już w tym sezonie potrafi nie strzelić ani jednej bramki w miesiącu
0
Oczywiście jak już gra w Barcy to życzę jak najwięcej bramek
0
ibra to dla mie największa transferowa pomyłka
0
mathew90:To prawda ze od napastnika wymaga się strzelania goli ale co mecz a nie co jakiś czas