0

Troche nie na temat ale oglądam mecz Fiorentina-Inter i kierrson gra od pierwszej minuty i gra bardzo ładnie co udowodnił golem i bardzo ładnie piłę klepie z Jovetićem dobry mecz w jego wykonaniu . I komentarza w tym meczu nie ma a mecz bez komentarza wydaje sie taki pusty

0

o tak bardzo dobry zawodni

0

gooooooooooooooolllll

0

Według mię Keita gra słabo ale Messi to klasa dla każdego szczególnie do Renaty z Madrytu

0

keita di zmiany

0

ALE FAULUJĄ

0

KOCHAM GO

0

MESSI

0

GENIUSZ !!!!!!!!

0

Messi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

o kur... milito

0

będzie git !

0

jeszcze 1 godzina i 40 minut do meczu

0

bara23:która minuta meczu bo siora na HBO jakieś film ogląda i nie mam dostępu na razie

0

Taths-co ty chcesz od Valdesa to jeden z najlepszych bramkarzy kiedyś uwarzyłem ze to jest najsłabszy punkt barcy ale zmieniłem o nim zdanie

0

barca_6_- ja bym sie tak nie wypowiadał bo zaraz cie tu zaraz zjadą ze sie nie znasz na piłce ale popieram cie

0

dzieki

0

wie ktoś może czy jest jakis program coś w stylu ipla gzie będzie można obejrzeć ten mecz . bo na ipla nie leci

0

katalonczyk112:a o Assulinie i o Dos Santosie,Ruben Rochinie Marc Muniesa nie pamiętasz . Barca ma tylu zdolnych zawodników tylko jak ich w składzie pomieścić

0

mój ulubiony zawodnik

0

sprzedawczyk

0

Mi tez sie wydaje ze maxwell powinien dostać co najmniej 7 te jego rajdy był dość częste i fajnie se pogrywał z pomocnikami ale Alves powinien dostać 6 bo te jego dośrodkowania katastrofa w tym meczu

0

nie rozumiem ludzi którzy umarzają Fabregas za aktora on chciał kopnąć w piłke i tak akurat wyszło ze włożył swoją noge w nogi Carlesa nie mógł zrobić tego specjalnie bo jak. Był widać ze celował w piłke a nie w nogi Carlesa no ale dobra

0

No własnie to jest tez fakt ze jak by chciał to by mógł strzelać w każdym meczu po 2 gole a z arsenalem mógł strzelić nawet 4-5 i oto mi chodzi Bolo ma racje on nie pasuje do Barcy . I do do tego jest chamski

0

ja wasz nie rozumiem i wydaje mi sie ze każdy kibic ma prawo do krytyki

0

Balcer9:jestem kibicem Barcelony i to nie z przypadku bo cała moja rodzina kibicuje Barcelonie

0

mathew90:ok ale Torres jak gra to strzela kilka bramek w miesiącu a ibra co udowodnił już w tym sezonie potrafi nie strzelić ani jednej bramki w miesiącu

0

Oczywiście jak już gra w Barcy to życzę jak najwięcej bramek

0

ibra to dla mie największa transferowa pomyłka

0

mathew90:To prawda ze od napastnika wymaga się strzelania goli ale co mecz a nie co jakiś czas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?