lesny
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stargard Szczeciński
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@davidek1997
zanim cos napiszesz, pomysl!!!!!
3
@Cwaniak4
przeciez to wlasnie jest na tym zdjeciu :)
0
@Swiatek
Messi tez :))))
1
nic nie boli :)
4lm w ost. 16 latach to dobry wynik...gratulacje :)
1
Podolski juz czeka na jego asysty, hehe :)
6
"...nikt nie robił tego co Maradona. Dorównuje mu jedynie Pelé. Nie widziałem jego gry, ale tak mówią..."
hahaha...ale tak mowia!!! kolejny chory! :D
0
hahaha!!! :) to sie usmialem!!! :)
0
ma facet racje !!!! :)))
0
w nastepnej fazie?!? hehe :)
w nastepnym sezonie chyba!!!! :)
PS. Di Maria przeżył porażkę 0:5 na Camp Nou, a teraz przeżył 6-1!!!
pozdrawiam :)))))))
0
"...Od 2026 roku kibice obejrzą aż 80 meczów podczas mistrzostw świata (obecnie 64). Turniej nadal jednak będzie trwał 32 dni..."
liczbe meczy tez juz ktos wyliczal...mozesz zagrac tylko 2 mecze i do domu...obecnie min. 3!!!
PS. Panie Tebas...a rozgrywanie meczy La Liga w niedziele o 12 stanowi nieuczciwą konkurencję dla niedzielnych mszy sw. (u mnie, np. 11:30)...i co?!? :)
0
gruuuuuuubo!!! :)
0
i niestety 4 juz wpuscil! hmm...chyba myslami jest juz gdzies indziej...pozdro
0
no niestety!! ale takie jest zycie!!
http://i2.wp.com/www.juventusmania1897.com/wp-content/uploads/2016/06/image-173.jpeg?resize=696%2C392
nr 23 na czesc Lebrona Jamesa :))
19
a tego karnego juz przeanalizowali?!?
94min...elche-real 1-1 i...ooo...karny, hehe :)
2
9 kolejek do konca...czyli 27pkt do zdobycia...a Ty mowisz, ze spadek niemal pewny?!? BEZ PRZESADY!!!
0
a ja chcialbym stroje under armour i zadnego qataru na przedzie! ale to chyba za duzo zmian dla Katalonczykow! niestety! :/
0
pozostaje tylko zaspiewac...bo utwor jest ciagle aktualny, hehe :)
0
1:17 cesc jaki mlodziutki :)
0
i jak tam Panie Klopp twoj heavy metal?!?
kolejna porazka w lidze, ale walcz, walczcie...w koncu taki futbol preferujesz :)
0
az sie przypomina 6:2 z realem, hehe :)
0
10 kolejka czyli GD, hehe :)
0
PEP! nie masz wyjscia teraz! koniec odpoczynku...czas do pracy! :)
TITO trzymaj sie!!!
0
c+ sport
0
- Barcelona była mistrzem Hiszpanii. TO FAKT!
Ale FC Barcelona jest MISTRZEM ŚWIATA...podobnie jak Hiszpania! :)
Powtarzam JEST! :)
0
kiedys byly plany, zeby GD rozgrywac w USA, hehe :)
to by dopiero byla TRAGEDIA!
0
"...Do zobaczenia wkrótce" - przemówił Pep
...
to musi znaczyc, ze kiedys wroci...czyzby jako Prezydent za Rosella?!?
WHY NOT?!? hehe :)
0
prela13
najlepiej metrem :)
0
"AS Roma za transfer Bojana Krkica zapłaci Barcelonie 12 milionów euro. Należność za transfer musi być uiszczona do dnia 1 lipca 2013 roku."
...
czyli praktycznie oddajemy go za darmo (no moze tylko to, ze pensji nie trzeba bedzie mu placic)! a odkupic go mozemy za 5mln po roku lub za 1mln po 2 latach!
0
daro22
mecz dobry? zly? duzo kartek? karne z kapulusza? czy jakies inne ciekawostki?!? :)
0
wookashpyka
dokladnie...tu nawet nie jeden wyraz jest pomylony...a caly kontekst!
rozumiem pomylic: przewagi/straty, ale napisac cos takiego:
"...zdobycie tego jednego punktu gwarantowalo im (Realowi przyp. lesny) bowiem mistrzostwo..."
...
pizzerman1
papier rzeczywiscie moglby byc duuuuzo lepszy, na szczescie u siebie wyblaklej czcionki nie zauwazylem :)
...
mimo wsztstko pozycja obowiazkowa dla kazdego kibica FCB, a tak na marginesie to czekam na spolszczenie kolejnej biografii :)
http://www .sendsport.pl/product-pol-778-Messi.html